0 oy
620 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar arkadaşım nişanlı ailesi oğlana ev aldı ve nisanlisinin üstüne yaptı. dün kaynanası gile gitmiş kadın evlenince evinizde küçük oğlum da oturacak gibi imada bulunmuş arkadaşım kesinlikle istemiyor ama o an bir şey diyemedim diyor şimdiden susarsan kabullenmis olursun nişanlin ne diyor dedim o da bir şey demiyor diyor. Kaynanası yeni evlenince evlerinde küçük oğulları da kalsın istiyor hep bunu ima ediyormuş eşim erken uyursa ben on ikide yatarım zaten Ahmet hep erkenden uyuyor demiş erenle(kayni) oturursunuz demiş kaynanası. Arkadaşımın annesi bile nolacak otursun diyormus ama dinen de yanlış ben napacam diyor sormam gerektiğini düşündüm ona göre arkadaşım nasıl bir yol izlese ne dese bu duruma. Çocuk da yüzsüz gibi haziranda kiracı çıkacak ben yerlesecem o eve demiş kız içim içimi yedi bişe diyemedim diyor

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kesinlikle kabul etmesin burda çok örnekleri de var canım ayrıca ne münasebet annesi varken abisiyle kalacak Kesinlikle arkadaşının huzuru falan kalmaz kendimden örnek vereyim 21 yaşında bekar kaynim var çok iyi anlaşıyoruz bana karşı saygılı sofra kurar toplar benimle ama iş aynı evde yaşamaya gelince orda dur derim yani ben evimde rahat olmak isterim bazı akşamlar yemek yapmak istemem eşimle evimde istediğim gibi takılmak isterim gibi gibi bir çok nedenden dolayı asla kabul etmem arkadaşın da kabul etmesin yoksa kafasını taşlara vurur  ayrıca dinimizde de Kesinlikle yasak 
-Reklam-
0 oy
(1,734 puan) tarafından
Olmaz sen arkadaşını bu işi cozmesi icin destekle bence canim dunyanin binbir turlu hali var yarin bir gun kayni ona yanaşır ederse . Red edince iftiraya kalacak hayal bile edemiyorum. Kimin ne niyette oldugu yuzune bakinca anlasilmiyor o yuzden hic yanaşmasin kacsin itiraz etsin once çözülüyorsa sıkınti yok ama cozulmeyecekse uzak dursun. 
0 oy
(645 puan) tarafından
Yerim ben öyle kayananayi net şekilde HAYIR diyecek başka çağresi yok. Neden susuyor ki yarın tepesine binerler köle gibi kullanırlar
0 oy
(11,019 puan) tarafından
Bu ne sacmalık hem ayıp hem günah. Bu konuyu acık acık kpnussun istemedıgı. Yoksa olmaz bu aileden atıversin yüzügü bunlar ****** mi godoş mu
0 oy
tarafından
Tövbe yaaa. Yemin ederim ben burda gördüm . Yok kaynım bizle kalıyor. Yok bilmem ne. Sapikkk mi bunlar defol git kendi evine. Kesinlikle kabul etmesin. 
0 oy
tarafından
Aynısını ablam yaşadı bide kaynı bile büyüktü ablamdan Bi sene falan kaldı ablamgille ev küçük ablam çocuğu emsiremiyodu filan rezillik gitmesini isteyince bütün aile ablamın üstüne gelmişti ama kavga gürültü kurtuldu. Hiç uygun değil baştan sölemişler  en azından ona göre kararını net versin sonra çok sorun yaşar bide susmasın sonra hep susmasın ı beklerler
0 oy
(3,267 puan) tarafından
Mümkünse ayrılsın kadın iki oğluna bir mi gelin alıyor bu ne terbiyesizlik.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 176 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 891 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,743 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 204 göst.
11 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 254 göst.