0 oy
570 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar  yemek postlarimda bazısı fasulye pilav karpuz diyor çok şaşırıyorum  ... Ben sofraya getirsem karpuz eşim bana güler ... Biz akşam yatmadan önce yeriz .. 

46 Cevaplar

0 oy
(752 puan) tarafından
Biz hiç o ayrımı yapmadık valla yemeklede yeriz bazen yemek erken yenir eve geliriz hadi bı karpuz keseyimde yiyekjm deriz yani degisuyor bizimki gülünecek bişey yok ki bunda ben her türlü de zevk alıyorum ama yemekle yemeyi daha çok seviyorum sulu sulu iyi gidiyor 
-Reklam-
0 oy
(4,390 puan) tarafından
ahiret sorusu gibi olmus başlık;DDDD 

her şekilde yenir karpuz dnbdb
tarafından
Hahahah ya yok biz pilav sulu yemek ayran yeriz karpuz yemek tuhaf geldi bana
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Bende yazmıştım. Her türlü yeriz meyve olarak yemek yanında da yeriz 
0 oy
(119,461 puan) tarafından
her turlu yeriz fark etmez
0 oy
(7,754 puan) tarafından
Sofrada çok severim ama kızım görünce yemek yemiyor o yüzden pek yeniyoruz o şekilde ama kahvaltıda harika oluyor ya geçen yaz hamileyken yemek yemezdim sürekli karpuz yerdim 8 kilo tek almıştım hamilelikte
0 oy
tarafından
Yazın sabah akşam ogle:)
0 oy
(11,217 puan) tarafından
herkesin yemek kulturu baska canim. mesela benim evimde de rutin yemek pismez. bizde atistrmayi kahvslti yapmayi ya da o gun tek ogun yemeyi severiz
0 oy
tarafından
Değişiyor nurcum. Bazen peynir ekmek karpuz bazen de sadece karpuz. Sabah öğle aksam yiyebilirim. Canikima bağlı :)
tarafından
Canikini sevim
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Biz kahvaltıda bile yeriz o derece özellikle peynir karpuz ohh mis akşam yemeklerinin yanına olmazsa olmaz deme mutlaka çok güzel oluyor
0 oy
tarafından
Hem meyve olarak hem yemeğin yanında hemde kahvaltıda yerim ben
tarafından
Oh Hürrem her türlü
0 oy
(13,276 puan) tarafından
Sofraya koysamda sofrada yemem hatta eşimle kavga ederiz muhtemelen o oradayken yer ben de benim payımı niye yedin diye kavga ederim bence yemek sonrası meyve saatinde yenir 
tarafından
Hahaha komikmiş kız
0 oy
(16,054 puan) tarafından
Yemekten sonra yeriz biz ya da bazen kahvalti da yanına peynir zeytinle beraber yeriz sadecs yumurta çay falan yapmayız ama akşam yemeğine koymam
tarafından
Bende balım ya
0 oy
tarafından
Her türlü hiç fark etmez :) 
0 oy
tarafından
Yemeğin yanında yeriz bu hep böyleydi  he sonradan yine canımız ister yeriz o ayrı 
tarafından
Çok iyi ya
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Biz kahvaltı da yeriz ya da meyve olarak yemekten sonra yeriz yemek yanında yemedik hiç 
tarafından
Bendensin
(1,296 puan) tarafından
Aynen en güzeli
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Genelde bizde yemekten sonra meyve yerine yiyoruz .Bazen beyaz peynir ekmek ve karpuzla ikindin kahvaltısı yapıyorum .Beyaz peynirle süper oluyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kesinlikle bizde de öyle yemek masasında karpuz ne alaka ha erik şeftali getirmişsin ha karpuz bizde yemek yeriz toplarız onu meyve çerez niyetine yeriz 
0 oy
tarafından
Yemeğin yanına meyve tabağı koymak bana çok saçma geliyo hele peynir karpuz asla yiyemem eşim ve çocuklarım çok seviyo ama
0 oy
(792 puan) tarafından
Değişiyor. Yemeğin yanına bıraktığım da oluyor. Ama genelde meyve doğrarken bırakırım çok az. Ama genelde yazın aparatif yemekler yapıldığı için yemek yanında daha çok gidiyor.
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Ben sofraya da koyuyorum sofradan sonra da yiyoruz çok seviyoruz karpuzu hatta kahvaltıya bile koyduğum oluyor 
tarafından
Bizde kahvaltı da yenir ve yemekten sonra
(1,334 puan) tarafından
Ben çok severim hep yerim yani susasam karpuz yerim :))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 177 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde clk38 (1,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 225 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 308 göst.
25 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 159 göst.