+1 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Ne aldınız diye bakar mi ne aldın vs diye sorar mi

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kredi kartinin K si yokki harcamalarima baksin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kart bende istediğimi de alıyorum canim o da sorun etmiyor çok şükür 
0 oy
(15,077 puan) tarafından
Eve kargo gelince ne aldın der açmak ister kavga ederiz sonra ben kargoyu açınca ne aldığımı getirip gösteririm bazende dağıtıma çıktı mesajı geldikten sonra kapı çalınca bana kargo gelecekti derim öyle haberi olur  ama o çok sabırsızlanıyor benim kargoları açmaya asla sormaz hiç karışmaz sadece arada birbirimizi tembihliyoruz beni uyar eve bir şey almayalım diye sonra unutuyoruz bu lafı 
0 oy
tarafından
Bakmaz ne aldığıma nede sorarim alim mi diye bilir zatwn beni sadece tutar bakiyodur herelde 
0 oy
(250 puan) tarafından
Hayır bakmaz ne almam gerekiyosa yada ne aldıysam söylerim ama
0 oy
(2,981 puan) tarafından
Çok pahalı birşey alacak olursam sorarım çünkü o ay belki onun başka bir planı vardır falan diye .. başka zaman alırım yerim içerim gezerim sormaz kendisi der hatta ne ihtiyacın varsa al diye
0 oy
(854 puan) tarafından
benim hesaba para atar ne istersem alirim lazim olanlari harcur etmem genellikle harcadim der bilmedigi hesabima atarim acipta baaz ne aldim ne yaptim diye
0 oy
(183 puan) tarafından
Önüne koyduğum sliplere bile bakmadı. Üstelik sevgiliyken de kullandım kartını çalışmadığım zaman.
0 oy
tarafından
Bakmaz ben söylerim şunu alıcam diye tmm ne istersen al der
0 oy
tarafından

Eşimin bir lafı var. Sen bekirin karısısın sende para bitmez sadece azalır der :D ne harcadim ne aldım ne kadar aldım hiç hesap sormaz sadece borç öder

0 oy
(224 puan) tarafından

image

13 bin gitmiş kız daha 20 olmadan sormaz 20 olunca ne aldın bu kadar der  31 bin kredi kartı limiti olmayanda ne bileyim yani
0 oy
(4,588 puan) tarafından
Ben yumurtlarim zaten sormasına gerek yok 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 405 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.
10 Eylül 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde filizzz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 181 göst.
26 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Busem (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 131 göst.
9 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Safbiri66 (97 puan) tarafından soruldu

396,199 soru

11,852,048 cevap

35,947 kullanıcı

...