0 oy
1,368 göst.
Diğer kategorisinde (7,411 puan) tarafından

Kizlar gecenlerde biri yarismaya katilacam demisti fotosuni atmisti adini demisti . Suan ayni adla paylastigi fotoyla benzer biri cikti muhtemelen o. Zaten o zamanda ben kendi adima suphelenmemistim sonucta biri çıkıp yarismaya katılacam diye yalan soyleye nolur soylemese nolur eline hic bise gecmez. Ama bi cok kisi fazla tepki vermisti hemen diger haftalar hani cikmadi yarismada diyorlardi. :D bilenler baksin ben o kisi olduguna %90 eminim sizlerinde fikrini merak ettim:angel:

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnce külliyen yalan kendi değildi veya akrabası tanıdığıydu aynı şeyleri söylemek istemiyorum Youtube da bir kaç cilt saç bakımı videosu çekmişti izlemistim ama şimdi bulamadım atardm ama neyse şuan da ordaki kadınların hiç biri ona benzemiyo attığı resme yani selam soylicekti bjze güya 
(7,411 puan) tarafından
Kendi gununde soyler belki kiz:D BEn paylastigi fotolara benzeyip benzememesi degilde ayni isimya ya oysa diye seyettim:D pisikolojikte benzesin istediğimiz den benzetiyoruz heralde:D bakacaz artik kendi yaristigi gun o olursa cok gulerim ya:D
tarafından
Sanmıyorum ben ☺️☺️☺️ isim tesadüf olabilir
-Reklam-
0 oy
(2,267 puan) tarafından

Şimdi gördüm burada post açılmış mi diye bakmaya gelmiştim :D

(7,411 puan) tarafından
Bende post acilmistir diy3 girmiştim baktım yok bana kismet oldu ☺
0 oy
tarafından
Evet o sadece resimde daha zayifti
(7,411 puan) tarafından
Artik o mu değil mi kendi gunund3 gorecez canim;)) oysa bi slm söylemistir bize heralde
0 oy
tarafından
Adım Deniz demisti
(7,411 puan) tarafından
Aynen canim bakalım kendi gununde belki oysa bizlere slm soyler:D
tarafından
Kiza inanmadilar ki ne diye selam soyleyecek :D
(7,411 puan) tarafından
Ben olsam kendimi gosterirdim selam derken:D günahimi aldiniz diye:))
tarafından
Kiz sende illa kendini andiracan :D
(7,411 puan) tarafından
Hahahaha kiz bbirbirimizi tanımayız bile:D beni demicek yani onun icin degil cabam:D

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 764 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,644 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu
+5 oy
25 cevap 910 göst.
4 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,142 soru

11,467,445 cevap

35,069 kullanıcı

...