+2 oy
1,230 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar mesele o kadar uzun ki ablamın bir kocası var ooo. Çocuğu sürekli döver iddia oynar evlerini dizdim bütün eşyaları satmış bugün evine gittim içim acıdı çok çaresiz hissediyor kendini ve onunla bir plan yaptık kocası evde olmadığı bir gün onu gidip kaciracagim soracağım soru şu darp raporu olmadan uzaklaştırma alabilir miyiz zaten benim kapıma kocası gelemez hele bir gelsin kocam komalık eder geri yollar ayrıca darp raporu şikayet meselesi ilk defa olmayacak daha önce de bıçakla saldırmış ligi var çok çaresiz ablam her türlü maddi manevi yanında olacağım onu çok korkutmu s çocuklara bişey yaparım diye korkuyor deyip durdu bugün ben hiç korkmuyorum hiç bişey yapamaz ama uzaklaştırma alabiliriz dimi kesinlikle o evde bırakmayacağım ablamı sonucu ne olursa olsun 

29 Cevaplar

0 oy
(225 puan) tarafından
Sizi tebrik ederim sahip çıktığınız için öncelikle umarım bir an öncede bosanir kurtulur ablanız kendi ayaklarının üzerindede durur kadinlar güçlüdür 
tarafından
İnşallah canım sağol
-Reklam-
0 oy
(2,809 puan) tarafından
Uzaklaştırma alsa ne olcak canım serefsizn biri bu gün uzaklasitrmasi oldu halde balkonda girp karısını kendini öldürüp kizinida yaralamis
tarafından
Hem bu o kadar gözü kara değil aşkım sadece ablamı korkutuyor
(2,809 puan) tarafından
Bırak yakasını kadının aman ben anlamiym kadın seni istemezse bırak yani niye hayatını zehir ediyon kadının
tarafından
Öyle da insan karaktersiz olmasın
tarafından
Gözü donen insan hıcnırseyı grmez. Şimdi o sizin evinizide biliyr gelir yani
(2,809 puan) tarafından
Hala içim yaniyo o komsumuza tam rahata erdi kiradan kurtuldu yoksulluktan kurtuldu derken öldü kızı 1 ay önce kocadan ayrıldı geldi 1 cocu var kız ayandan vurulmuş hastanede kizin cocu var 2 buçuk yasnda ah ahhh ******** geberdi kadınada sebeb oldu
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Ne güzel kardeşsin helal olsun sana. Herkes senin gibi değil. Uzaklaştırma kararı benim bildiğim kadarıyla şikayet edince alınıyor 
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Canim sen cok guzel dusunmussun ama ablanin kocasi delirirse sizide yasatmaz oyle geldi bana kendi bacaginiza sikarsiniz sen uzaktan yine  yardim etmeye devam et ama nikahli olan birisini evine alma koca hak sahibi cunki polisle bile gelir
tarafından
Poslisle gelsin birkere bana yoklasamaz hamileyim yaklaştığı dakika içeri attiririm ama ablama da yaklasamaz uzaktan nasıl yardım edeceğim ki böyle bir duruma
tarafından
Ayrıca hem bana bişey yapamaz hemde sırf kendimi düşündüğüm için ablama yardım etmeyecek miyim ne pahasına olursa olsun ablamı bırakmam ki
(1,610 puan) tarafından
Kekik4 kadın ablasını bile bile göz göre göre o peze.vengin yanında mı durdursun. Kardeş için can verilir gerekirse. Ben öyle biliyorum öyle de yaparım düşüncen çok yanlış
tarafından
Aynen öyle bende öyle yaparım herşeyi aldım göze
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Aman diyim kuzum kapının kilidini değiştirin uzaklaştırma alınca,polisle

Ablan oturmasa bile o itttt giremez 
tarafından
Ya ablam çıktıktan sonra girsin çokta sorun değil
(14,428 puan) tarafından
Kalsın dışarda kız evde bişey koymaz deyus
Allahım yardımcınız olsun,çok zor
0 oy
tarafından
Ay çok heyecanlı bence gidin öğrenin karakoldan. .. kız ayy ne güzel ya bırakma vallah i.t herif ya Rabbim yanında olsun yüreğimiz seninle 
tarafından
Allah razı olsun canım eşimin baş komiser arkadaşı var önce onunla konuşacağım yaş tahtaya basmam ben dualarınızı eksik etmeyin
tarafından
Hepsi sana gelsin dualarimin inşallah ....
0 oy
(119,577 puan) tarafından
allah yardimcisi olsun
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Eşin arkanda ise polislerin de yardımı ile bı b.k yapmaz 
0 oy
(692 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun bir an önce kurtulup temiz sayfa açar insallah 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 345 göst.
10 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 314 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 803 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 668 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...