0 oy
478 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından
Diyelim biri size bir laf soktu kim olursa olsun en yakınızıdan en uzağınıza hemen cevabı yapıştırır mısınız yoksa bir kaç defa söyler öyle mi cevap verirsiniz

35 Cevaplar

0 oy
(2,735 puan) tarafından
Arkadaş ortamında evet ama çoğu zaman öyle naif cevaplar veriyorum ki kendime kızıyorum sonra.
(462 puan) tarafından
Yapı meselesi insan kendini değiştrremiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Genelde hazır cevabım. Ama kafam başka yerde olupta biri birşey söylediğinde kal geliyor :) :) 
(462 puan) tarafından
Ya da beklemdiğin kişiden bir laf gelince çok üzülüyorum
tarafından
Benim genelde umursamaz tavrım vardır o yüzden. Kimseyi önemsemem öyle. Hayata bir kere geliyoruz sonuçta. Kimse için kendimi üzmem.
0 oy
tarafından
Laf sokmaya calismak hazir cevaplik degildir zaten yanlis bilinir yerinde konusmak en iyisi 
tarafından
Evet küfürüde yerinde etmek lazım :)
tarafından
Ben yerinde ederim hep bilirsin sen beni kanka djdhdh
0 oy
(846 puan) tarafından
Değilim sessiz biriyim ayıp olmasın saygısızlık olmasın diye susarım hep sustum ve olanları gördüm en sonunda.

Kaynanam eşimle yanımdayken laf soktu ailemle ilgili o an bişey demedim sonra biz eşimle kavga ettik daha tam düzelmiş sayılmayız.

Keşke o an yüzüne deseydim bı daha o cesareti bulamazdi terbiyesiz karı gene sinirlendim
(462 puan) tarafından
Allah alır hakkını emin ol üzme kendini kayannalar çok fena oluyorlar kendi elleriyle evlatlarının yuvalarında huzur bırakmıyorlar
0 oy
(27,533 puan) tarafından

Pat diye söylerim beklemem kişide farketemz 

0 oy
tarafından
Hic lafimi esirgemem babam dahil olsa cevabini veririm..
0 oy
(119,844 puan) tarafından
sustukca ezilir insan
0 oy
tarafından
Hem yapistrrm lafı hazır cevabım
0 oy
(2,327 puan) tarafından

Direk cevabını veririm kibar bir şekilde, çevremdeki kişiler bu huyumu sevmez :D

0 oy
(16,225 puan) tarafından

Hemen laf yapistiririm ben neden bekleyeyim ki :D

0 oy
(792 puan) tarafından
Laf vuran birine saniyelik yapıştırırım elbette. Ama normalde düşünmeden konuşan biri değilim.
0 oy
tarafından
Hazır cevap değilim valla ne yalan söyleyeyim eğer aşırı aşırı sinirlenirsem konuşurum haksızlığa da asla gelemem ama onun dışında pek laf sokmam
0 oy
(852 puan) tarafından
Direk sokarım cvbimi 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Hiç değilim yaa. Sonradan aklıma gelir hep keşke bunu deseydim diye hep pişman oluyorum 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 501 göst.
17 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,324 soru

11,472,201 cevap

35,075 kullanıcı

...