0 oy
1,074 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından
3 yaşını 4 aydır bitirdi   

15.300 gram ve 104 cm 

el kadar kaldı asla yemek yemiyor sevmiyor kan verdim vitaminleri kanı iyi 

beni illallah ettirdi sabah kalktı kalkalı birşey yememş  yesin kilo almasın ama yesin :( 

balık yağı vs hep kullandım

45 Cevaplar

0 oy
(3,950 puan) tarafından
Beninkide aynı  ayni yasta ayni kiloda bosuna kafana 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım bak oğlum 3.5 yaşında inanki 10 kilo ve boyu kısa ben napayım sen düşün gülüm 
(347 puan) tarafından
tetkikleri yaptırdınzmı
0 oy
(7,744 puan) tarafından
2 ay sonra kızım 4 yaşına girecek oda 15 kilo hic kafama takmıyorum 
(347 puan) tarafından
sağlıklı olsunda
0 oy
(1,097 puan) tarafından

3 buçuk yaşında 15.500 benimkide. Ne alıyor ne veriyor sabit 3 yaşından beri. Ekimde 4 olcak. Kız çocuğuysa ortalamanın üstğnde zaten

Benimki erkek ve bu kiloda
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Oğlum 3 yaşını 1 ay sonra dolduracak. 99 cm 15.20 kg. Her gören yaşından büyük sanıyor. Niye bilmiyorum :D Çocukların yemesini bu kadar dert etmeyin ya, o bitki değil ki susasa da söyleyemesin. O da bi insan. Bazı dönemler iştahsız olabilirler ya da genel olarak iştahsız biri olabilir. Sağlığı yerindeyse zorlamanın ya da stres olmanın anlamı yok bence. 

0 oy
(2,136 puan) tarafından
Oğlum 4 ay sonra 3 yaşini bitirecek hala 11.5 kilo.

Seninki maşallah bence çok çok iyi.
0 oy
tarafından
Ilkokul 1.sınıfa başladığımda 18 kiloydum
0 oy
tarafından
kilosu gayet iyi cnm
0 oy
tarafından
İştah açıcı kakaolu macun var istersen bı dene kilo önemli değil dediğin gibi yese yeter
0 oy
(85 puan) tarafından

CNM buna mı sorun ediyorsun ya şükür et benim kızım 17 gün önce camdan düştü öldü ve yemek yemez alerji bebekti zayıftı ama sorun  etmezdim keşke yaşasaydı ⅞da yemek yine yemeseydi açta kalmıyorlar sonucta bunu çok büyük sorum gibi yapma şükür et:((((

(2,358 puan) tarafından
Ay canım ben çok üzüldüm yaaa. Bu eski post ama durumuna üzüldüm yaa.
(85 puan) tarafından
Sağol canm allah razı olsn
0 oy
tarafından
Benim kızım temmuz Sonunda 3 yasinda olucak 12 bucuk kilo 90 cm keşke benim kızımda senin çocuğunun boyu ve kilosunda olsaydi
0 oy
(48,702 puan) tarafından
benimki yapili duruyo kemikli cunku ayni kilodaydi hemen hemen saglikli olmasi onemli benimkide hicbirsey yemiyo 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Kız daha ne olsun kilosu yaşına göre çok iyii benim görümcemin oğlanı gör hem kısa hem 11 kilo kızım boyunu bilmiyorum ama kilosu 13 kilo
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Seninki yine iyiymis benimki 14 kilo
0 oy
tarafından
Kilosunu öyle çok az değil benim kızım 3 yaşında 13 kiloydu şimdi 5 yaşında 20 kilo. Çocuk gelişim uzmanıyla görüşmüştüm. Sen ne zaman onun yemek yememesini sorun olmakdan vazgeçersen oda senin ilgini çekmek için yememekden vazgeçer demişti. Bende dediğini yaptım. Kahvaltı tabağını hazırladım yemedi istemiyosan kalkabilirsin dedim alternatif sunmadım ısrar etmedim. Sofrayı topladım onun tabağını masada bıraktım.hiç atıştırmalık vs vermeyince 3 günün sonunda artık kendi alıp tabaldan yemeye başladı. Hala peynir yemez tavuk ve balığa bu sene ilk defa başladı 
0 oy
(99 puan) tarafından
Kilosu gayet iyi 4.5 yasi daki oglum 16.5 kill saglikli olsun da kilo zaten iyi bisey degil
0 oy
(913 puan) tarafından
Bnim oğlum da 3 yaşına 2 ayı var 12.5 kilo ama çok şükür sağlıklı çok takılma iyi olsunda ileri yaşlarda zaten alicak kilo bu kez de durdurmaya calisicaz
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim buraya girebiliyorsan netin vardir demektir buraya yazana kadar google e kilo boy sinirina baksan zaten  cocugunun boy ve kilosunun iyi oldugunu gorursun
0 oy
tarafından
Benim kızda iki buçuk yaşında 15 kilo 90 cm ben ne yapim canım sağlığı yerinde olduğu sürece sıkıntı yapma
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Kiz nesi el kadar 3 bucuk yas bizimki soyle diyen 3 yas 8 aylik.15 kilo .sizinki daha 3 yas 4 aylik .normal kilosu yani

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 213 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 784 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Asilomm (428 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 412 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde zelisay3340 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 697 göst.