+4 oy
1,321 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dengesizler ne kadar çoğalmış ya Ayakkabı almaya gittim orda çalışan kız numarayı sordu 36 dedim çocuk reyonundan almanız lazım öyle ayak mi olur dedi güldü birde eşimin yanında sinir oldum sonra ikisi arasında konuşuyordu ayağım 40 36 numara ayak mi var be falan diye konuşuyorlar bana kalmadan eşim döndü sizde erkek reyonundan alıyorsunuz heralde dedi çıktık almadan 

58 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bacaklarım girsin am*nıza deseydin sürtükler.

Şikayet etseydin ya müdürlerine
tarafından
Müşteri hizmetlerinden arayıp ettim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ohhh enisteni ağzına sağlık o ne demek be öyle ona mi kalmış yorum yapmak benimki de 36 ki Allah'ın yarattığı bişey bu kendi becerin marifeti değil yorum yapsınlar bana da hamile kalana kadar zayıfım diye çok şey söylediler bekarken annem hep derdi seni alan yaşadı takıları gelinliği çocuk reyonundan alırlar masrafsız olursun derdi çok üzülürdüm çok ağlardım hatta nisanliydim düğün salonuyla anlaştık dediler ki kinada organizasyon var herşey dahil dediler 36 bedene kadar bindallı var dediler gittik eşimle bindallı denemeye 40 bedenlerin üzerine basmışlar 36 beden yazısını bi giydim üstünden döküldü hemen annemin söylediği laf aklıma geldi kaynanamlara gittik oturdum bi ağladım bi ağladım bulamicam çocuk gibiyim diye kaynanam sağolsun düğüne 1 ay kala kızım ağlama diktiririz sen niye uzuluyom dedi kayinbabam aldı beni bütün gelinlikçileri gezdirdi öyle bulduk sonunda 
tarafından
Çevremdekilerde der ama güler geçeriz üslup önemli olan
tarafından
Bence her türlü çok yanlış ben bunun yüzünden çok kırıldım kimseyide asla kırmam böyle bişey için
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Kiz o seni kıskandığından demkstir onu eşin de iyi demiş ağzının  payını vermiş. 
tarafından
Hakettiler ama
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Helal olsun eşine valla, dengesizler ne mal insanlar var ya 
tarafından
Çok kuzum çok
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Benimde ayagim 36  numara gören herkes ozeniyo inanki büyük ayak hiç çekilmez eniste ağızlarının payını güzel vermiş   bosver
tarafından
Kimiside böyle hadsiz oluyor işte
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Ay bnde yeni doğum yapmıştım. L beden istiyorum demiştim aaa sen XXL giyersin demişti ki kilom 68 di. Hayır bn L giyiyorum şuan dedim hayır ya olur mu dedi.  Bn çok sinirlendim ne diyorsunuz siz ya size mi düştü dedim..o ara müdürü geldi çok özür dileriz filan dedi. Dedim böyle elaman olmaz. Kızı uyariyordj biz çıkarken. Sen satmaya çalışacaksın alanları vaz gecirmeyeceksin filan diyrodu. Hadsizled çıkıyor böyle cnmm salla. Gayette giyilebilir bir ayak numarası. Bnm annem 35 buçuk giyiyor
tarafından
Aynen öyle dengesiz cok malesef birsuru insan var bu numara olan
0 oy
tarafından
Alfa enişte :) kizzz sen yine şükür et teyzem 35 giyiyor ve gerçekten çocuk reonundan alıyor ve dengisiz cokkk 40 numara giyen biri olarak söylüyorum 36 kolay bulunuyor 40 numaraya göre azcik kıskandı galiba seni :)
tarafından
Kuzum benimde almışlığım var spor ayakkabı çocuk reyonundan üslup düzgün olsa güler gecerdim ama baya dalga geçti
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bariz kıskanmış hasetli
tarafından
Dengesiz
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Sana gerek kalmadan enişte kızı bozmuş zaten helal olsun enişteye :-)) 
tarafından
Fırsat vermediki bana ☺️
0 oy
(3,019 puan) tarafından
Hahha eşin iyi demiş ☺☺
tarafından
Evet haketti ama
0 oy
(770 puan) tarafından
Bı bayanda 40 ayak daha anormal asıl ***** mı ne eşiniz iyi demiş helal olsun
0 oy
(507 puan) tarafından
Ben bazen topuklu da 35 bucuk arıyorum :-) 36 geniş geliyor 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Valla ne guzel cevap vermis ya:)) Ayrica 36 gayet guzel bir numara kiskanmis seni eskiden bende 36 giyiyordum ama dogumlardan sonra buyudu simdi37 bucuk malesef
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Söyleseydin sa. Lak ne biçim çalışansın 36 numara her cinste var, 40 numarayı da erkek reyonunamı bakalım diyeydin 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Bende 36 numara giyiyorum daha bugüne kadar hayatımda hiç bir yerde böyle bir şey diyen duymadım. Ne alaka yani 36 numara kadın ayakkabısı uretilmiyor mu sonucta? 
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Kiskanmislarrrr seni canım boşver takma:)))
0 oy
(620 puan) tarafından
Eşini kafasından tut ve alnından öp o kadar diyorum. Terbiyesizlik almış başını gidiyor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 156 göst.
14 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 819 göst.
0 oy
2 cevap 89 göst.
20 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevda01 (832 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
15 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevda01 (832 puan) tarafından soruldu

380,152 soru

11,380,456 cevap

34,870 kullanıcı

...