+2 oy
1,073 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
  • ....ee siz harclik aliyonuz mu??

52 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her hafta 100 lira alıyorum . Vermezse faiziyle alıyorum ... Pazara da marketede ben gitmiyorum çocuktan dolayı nadir birlikte gideriz kızımla dışarı cikarim öyle beğendiğim bişey olursa veya yiyecek canımız isterse öyle alırım 
-Reklam-
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Mutlu olmana mutlu oldum ❤
(3,895 puan) tarafından
Sagol teşekkür ederim❤
0 oy
tarafından
Kıyamam ya güle güle harca ☺️ 

Eşim haftalık alıyor bana verir direk o benden harçlık alır her gün 
(3,895 puan) tarafından
Oooo:)
0 oy
(520 puan) tarafından
Bende çalıştığım ve maasim eşimden  fazla olduğu için ben ona veririm :)
(3,895 puan) tarafından
Oo patroon :)Rabbim herkese senin gibi güçlü durmayi nasip etsin.
(520 puan) tarafından
Amin canim insallah bu hayatta bir kadın için kendi parasını kazanıp ayaklarının üstünde durmak kadar önemli birsey yok. Rabbım kimseyi kimseye muhtaç etmesin.

Sende okuyormussun eminim birgun sende kendi paranı kazanirsin
(3,895 puan) tarafından
Öyle de ben küçücük şeylerden mutlu olan biriyim bu kafayla beni kandiran cok olur gibi bakalim.
0 oy
tarafından
Anne baba harçlık verirse esin harclik vermesi tuhaf geliyor çocuk değilsin ki vermek zorunda zaten
(3,895 puan) tarafından
Yani normalde veremiyordu saskinligimdan öyle yazdim.
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Maşallah. Allah bereket versin eşinin kazancına. Benimki pek nakit taşımaz üstünde. Geçen tüp bitti be verdim ücretini, artanı da almış, geçen birazını geri verdi sağolsun, elindekinin hepsini aldum, ama bana kalmadı diyo:) 
0 oy
tarafından

Çok bile vermis:D

Eşim dün bana 2.5 TL verdi almadım simit bile alınmaz dedim beğenmiyorsan alma dedi cimri erif:D

(3,895 puan) tarafından
:D :D
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Allah bereket versin hahahah:D
0 oy
(27,352 puan) tarafından

MasAllah devamı gelir insAllah

0 oy
(3,259 puan) tarafından
Sen mutlu olduysan bize bisey söylemek düşmez. Harçlık almaz bizim evde kimse 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Benim eşim teklif etti ama lazım değil diye istemedim. Babam arada verir 30 aldım bende ondan xnjxnx
0 oy
(119,338 puan) tarafından
yok ben almiyom veriyom
(3,895 puan) tarafından
İyi yapiyon.
0 oy
(8,326 puan) tarafından

Vermedi bu ay yetıstıremedıgı için yoksa verirdi eli bol olsa parayı gormez gözü 1000 tlye kadar aldıgım var o gunlere sayıyorum :)

0 oy
tarafından
Genellikle maaştan kalan parayı çeker bana verir koyarım çekmeceye ikimizde ihtiyacimiz oldukça ordan alırız☺inşallah en kısa zamanda  okulunu bitirip sende eşine harçlık verirsin canim benim❤❤❤❤❤❤
(3,895 puan) tarafından
Bu da güzel :)
tarafından
Aynen canım☺❤
0 oy
tarafından
Bana haftalık veriyor eşim .oda eve gidiyor arada verir kendine harca diye çok şükür 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kız çerçevelettir odaya as gördükçe daha çok verir blki . Eskiden ilk iş yerinde kazanan paralar öyle yapılırdı
(3,895 puan) tarafından
:D :D
0 oy
tarafından
Allah bereket versin. 

Daha çok olsun daha çok versin inşallah canım ❤️
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Kız sakın harcama çerçeve yaptır Allasen :P 

Aahahahha kıyamam 

0 oy
tarafından

Kız alıştır kendini versin artık benimki ben istemeden vermez gerçi hergun istiyorum orası ayrı:Dsende iste 

(3,895 puan) tarafından
İsteyemiyorum benim sorunum bu bu yil dedim bana 5 yildir niye hic harclik vermedin.Istedin mi diyor.
tarafından
Aşkım demek ki evin bütün alışverişini giderlerini eşin karşılıyor ki vermiyor
Ben alıyorum ama evin alışverişi ihtiyaçları ben karşılıyorum o yüzden alıyorum tek artısı kalanı cebe atıyorum:-D
(3,895 puan) tarafından
Hee hepsimi eşim karşılıyor bu parayi keyfi harcamam icin verdi.❤
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kız herşey zamlandı o harçlığa zam yap . 100tl ye çıkar .Eşim 3işte çalışır.Gündüz öğlene kadar köpek barınağında çalışır .Çıkarsa öğlenden ikindine kadar ot kesmeye gider kendi makinesiyle , asıl işi belediye personeli akşamda belediyede çalışır, çöp arabasında.Ayda 3kere 100tl verir farklı zamanlarda .
(3,895 puan) tarafından
Vaay 3 kız kız yazık adama benimkinin işi rahat ama asgari aliyor yani asgariden 300-500 yüksek aliyor.Kıyamıyorum.Ben çalışırım diyorum okul bitince inşallah meslegime başlayacagım.
(7,935 puan) tarafından
ben de yapma etme bünyen dayanmaz diyorum ikna olmuyor.Doğuma kadar bende çalıştım 7yıllık sigortam var .Oğlumu biraz daha büyütüp çalışıcam sigortamı devam ettirmek istiyorum .Ayrıca önlisas kpss ye hazırlanıyorum
(3,895 puan) tarafından
Bnde onlisans kpssden girecegim.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 420 göst.
11 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 477 göst.
20 Ekim 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,255 göst.
12 Eylül 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde 0. ZEYNEP. 0 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 407 göst.
31 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,702 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...