+1 oy
882 göst.
Diğer kategorisinde (747 puan) tarafından
İnstagramda çocuklu arkadaslarimi goruyorum daha 1 yasina gelmemiş olanda var olmayan da var. Hergun nerdeyse paylasim yapiyorlar .haftasonu vs. Saclar yapili makyajlar yapili .. ben saat 9 da uyaniyorum kizimla storylere bi bakiyorum kahvalti sofralari disarda piknik alanindalar yada.  Diyoeum bunlar hic evinde yemek yaomiyoe mu temizlik yapmiyor mu. Cocuklari uslumu duruyorda bu kadar kusuruszu gorunume sahipler. Ben bi sac yapim diyorum cocuk durmadigindan yaptığım saclarim geri bozuluyor. Disari cikip gezim diyorum ertesi gun ev savas alani gibi. Camasiriniz dami birikmiyor diyoeum ya. Ben hergun makine aciyoeum nerdeyse. Uc kisi yasiyoruz ebde alt tarafii. Allahim yaa . Varmi yetisen ya nasi yapiyorsunuz:)

47 Cevaplar

0 oy
(8,307 puan) tarafından
Valla tirnak kesmeye zaman yok
-Reklam-
0 oy
(6,687 puan) tarafından
Ben 2çocukla hep makyajli saçim fonlu tinaklarim ojeli gezerim..banada çogu kişi hayret eder ben yetişiyorum hepsine valla evimide her gun siler supururum her yerim pırıl pırıl..teyzelerim hep kendi kizlarina beni ornek gosterir..

Ben birazda enerjik biriyim yorulmam hic
0 oy
(9,625 puan) tarafından

Bizde her hafta sonu dışarı çıkarız bende öyleyimdir saçım başım makyajım yapilidir mutlaka :D 2 tane çocuğum var 25 ve 9 buçuk aylıklar 

0 oy
tarafından
Yardımcıları vardır onların canım yoksa başka türlü çocukla kafaları esince dışarı çıkmaları imkansız
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Canım senin gördüklerin bir iki dakikalık sahneler sadece. Biraz da yardım alıyorlarsa olur yani imkansız bişey değil. Üşenmesem bu söylediklerinin hepsini ben tek başıma yapabilirim ama ben üşengeç biriyim:) oğlum öyle aşırı yaramaz değil keyfi yerindeyse kendi kendine oynar. Canı sıkılırsa da evde peşime takılır. Bütün evi çocuğuma göre ayarladım istese de dağıtacak pek bişey bulamaz yavrucağım:)
0 oy
(3,055 puan) tarafından

Oyle süslenmem ama gezmemden de asla ödün vermem:) ev dağınıksa salla zaten dağılacak yine. Yemek de oğluma yetecek kadar varsa biz hallederiz nasılsa. Gezme dediğim de ev oturması olsun park olsun piknik olsun yeterki evde kalmayayım sevmiyorum evi bi sure sonra çıkıp kapı önünde komşuyla iki konuşmak bile iyi geliyor bana. Ama oyle şaşalı sofralar tıkır tıkır giyinmeye yapamam duz insanım  :) bi eşofman bi şal al çocuğu çık

0 oy
(1,370 puan) tarafından
Aman ya boşver . Ben sosyal medyanin.yalan olduğunu tümüyle gördugumden beri kimse umrumda değil sjsjsje insanlar mükemmel hayatlarını ısrarla gostermek istiyor. Kocasından daha çok ilgi isteyen onu paylaşıyor en mutsuz olan kişi çok mutlu gibi paylaşım yapıyor. Bir sürü borcu olan gezmelerde paylaşıyor ddkdkdksks yani insanin nesi yoksa onu paylaşıyor anladım ben bunu. 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Valla çok şükür herşeyime yetişiyorum elim hızlı ve pratik, mesela bugune hiç işim yok bi çamaşır asıcam dışarı o kadar temizliğimi dün akşamdan yaptım bugun hep gezicez oğlumla story atmıyorum pek ama hemen nazarlanıyo çocuk attıgım gün :D 

0 oy
(4,991 puan) tarafından
Çoğu kişi evin temizliğini cok umursamiyor zaten umursasa hersey bukadar yolunda gitmez 

Bencede öyle olmalı ya ev duzenli oldumu haftada bir de dipli bucakli yaptinmi yeterli olmalı 

Bende olamiyorum bukadar rahat ama olmak isterdim 
0 oy
(37 puan) tarafından
Herkes ya evini bk götürüyor ya yardımcıları var demiş demek ki sizin eşleriniz yardım etmiyor ben de sürekli gezeem makyaj da yaparım çalışyorum eve geldiğimde saat 20:30 oluyor evimde pırıl pırıl çok şükür 1 yaşında da bebeğim var çok şükür eşimde yardım der bence onlar değil eşlerinize bakın derim 
0 oy
(1,965 puan) tarafından
Çocuğum henüz küçük yüzümle çok temas ettiği için makyaj yapmıyorum ama hafta sonları mutlaka bizde piknege gezmeye falan çıkıyoruz. Tek çocuk 7 aylık olucak. 1-2 gün gezdiğin için ev savaş alanı olmaz planlı hareket etmek önemli Her gün makine çalışmıyor haftada 3-4 kez makine çalışıyorsa dısari çıkacağımız günler bellidir  hemen sabahtan asarım gelene kadar kurur zaten. Akşamda toplar katlar yerlestiririm. Tek destekcim eşim onunla birlikte sorun olmuyor. Sabah çocuk uyurken hemen hazırlarım bazen 10 da gideriz bazen 11 ne zaman yetişirse hemen kahvaltiliklari alırım poğaça börek birşey sabah yapar direk çıkarız öyle evi götüren tayfadan değiliz çocuğun çantası zaten hazır olur kendi arabamız da olduğu için rahat oluyor. Bu kısımda en önemlisi eş benimki şunu alsana koysana dediğimde asla ikiletmez haftasonu çıkalım diyince laf etmicegini bildiğim için genelde hafta içi hallediyorum işlerimi haftasonu da birlikte yaparız biter hemen
(747 puan) tarafından
Valla cok sanslisini. Hersey esre bitiyor zaten..
0 oy
tarafından
Bende o storiylerdekindenim ama benim eşim bana çok yardımcı oluyor. 

Mesela evi supuruyorum eşim siliyor,ben toz alıyorum eşim bankonlari yıkıyor , ben çamaşır seriyorum eşim tuvaleti banyoyu fırçalıyor, yemek yaparım eşim masayı kurar, ya bulaşıkları makineye düzer yada çayı hazırlar, herşey ortak yarı yarıya bizde. O yüzden herşeyi çok güzel bir şekilde yaşıyorum ❤️☺️
0 oy
(6 puan) tarafından

Posttaki her kelimeyi kendim yazmışım gibi okudum. :)  Bende anlamıyorum bazen diyorum millet çok çalışkan bir ben tembelim herhalde. Ya da dediğin gibi çocukları çok uslu. Mesele yemek yapcam mutfağa gidiyorum benimki emekleyerek yanıma geliyor, bana tutunup ayağa kalkıyor sonrada bana yapışıp hiç ayrılmıyor, durum böyleyken hiç bişey yapamıyorum, afedersiniz tuvalete bile gittiğimde hemen arkadam gelip kapıya vurmaya başlıyor. Ama maşallah millet herşeye yetişiyor.

0 oy
tarafından
Bende senin gibi diyorum bazen bn evin işine yetişemiyorum millet nasıl yapıyor nasıl yetişiyor diyor um hatta Dun anneme de aynı de aynısını dedim Bnde mi sıkıntı var acaba diye 
0 oy
tarafından
Öyle bir hayat yasamak için cebinde paran olacak paran varsa yardımcında vardır yani başka açıklaması olamaz hahahhaha
0 oy
(28,366 puan) tarafından

Olduğundan fazla gösteriş iste

0 oy
(3,102 puan) tarafından
E kahvalti yemek disarda olursa bizde bakariz heralde.dusun uyandin evi bi supur sil cocuklati hazirla snra sen hazirlan ohh kahvalti yemek disarda :) biz maraton kosuyoruz resmen gun sonunda pert
0 oy
(120,676 puan) tarafından
geceden yao ben hep temizkik utu vs geceden yaparin gunduz rahatim
0 oy
(1,447 puan) tarafından
Benim 3 yaşında kızım ben hala saçı makyajı yapılı bakamadım kendime
0 oy
(1,468 puan) tarafından
Bnde öyleyim. Şuan yeni bebeğim oldu üç buçuk aylık çok azıcık kendimi saldım. Eşim diyo ooo bebek seni bzodu. Hemen toparladım. 

İlgili sorular

+2 oy
10 cevap 215 göst.
7 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 565 göst.
3 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (113 puan) tarafından soruldu

396,331 soru

11,855,531 cevap