0 oy
608 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dürüst olun ya ev modunuzu sinirlerinizi isteksizliklerinizi kıskançlıklarınızı hepsini hesaplayarak cevap verin egolarınıza yenik düşerek cevap vermeyin. Ben olsam kesinlikle benimle evlenirdim asla da elimden kaçırmazdım 

49 Cevaplar

0 oy
(3,356 puan) tarafından
Evlenirdim tabi benden iyisini mi bulacaktım ama evlenene kadar çok çektirmiştim eşime o kadarına dayanır mıydım bilemiyorum ☺
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ben olsam kaçırır yine evlenirdim nsjej
0 oy
(633 puan) tarafından
Ben kesin evlenirdim. Hatta kardeşime de inşallah benim gibi biriyle evlenirsin de mutlu olursun diyorum. Kendimden o kadar memnunum her konuda. Yemek konusunda sevmediğim için biraz aksatıyırum ama bu asla sorun değil.
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Evlenirdim ama üstüme bu kadar gitmezdim, kimseye de ezdirmezdim.. Çünkü canıma tak dedikten sonra çekilmez biri oluyorum.. Ben huzurlu değilsem eşimde de huzur bırakmıyorum.. Normalde ağzım var dilim yoktur 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Evlenirdim. Vezir eden türden kadınlardanim
0 oy
tarafından
Yani ne cevap verecem bilemedim
0 oy
(1,594 puan) tarafından
4 yıldır evliyim ilk 2 yılımdaki huyların olsaydı asla ama son iki yıldaki halimle evet
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Bende evlenirdim sabırlı bir insanım eşime sabır ediyorsam kendime hayli hayli ederdim 
0 oy
(4,988 puan) tarafından

Kendim gibi hatun nerde bulacam 

:P

0 oy
(13,823 puan) tarafından
Kesinlikle...
0 oy
tarafından
Ay evlenirdim tabiki benden iyisini bulmak zor hayatta kacirmazdim :D
0 oy
tarafından

Dsiplinli ve dominantım. Bu huyum yüzünden istemezdim. Ama başka şeylerde var beni çekici yapan yani. Onlar yüzünden buna katlanırdım:D

0 oy
tarafından
Asla kendimle evlenmezdim :))) 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Hayır evlenmezdim bazen aşırı çekilmez oluyorum hele sabahları tam bir arıza  sinirli ve agresf ooff beni kocamdan başka kimse çekmez  ama ben evlendikten sonra oldum beni eşim ve ailesi bu hale getrdiler şimdi ceksinler
0 oy
(913 puan) tarafından
Valla erkek olsam ilk isim kendim gibi bı kız bulup evlenmek olurdu heralde ego mego değil iyi niyetli mütevazı tok gönüllü beklentisi az daha ne olsun
0 oy
(5,239 puan) tarafından
Valla sadece kendimle Evlenirdim ego değil bu benim gibisi zor bulunur :))))))
0 oy
(605 puan) tarafından
Benim küçük şeylere küsüp surat asmamı eşimden başkası çekemezdi heralde başka kötü huyum yok ben olsam benden iyisini bulamazdım dermişim:))
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Asla dıyorum asla. Yaktım adamın başını
0 oy
tarafından
Evlenmezdim bu kadar aglak biriiyle tripli biriyle uğraşamam sjjs
0 oy
(1,080 puan) tarafından
Evlenmezdin neden mi erkek gibi kızları sevmem :-D:-D:-D:-D:-D

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 338 göst.