+2 oy
934 göst.
Diğer kategorisinde (414 puan) tarafından
Benim kaynanamla kayinbabam doguma gelmedi aramizda 2 sokak olmasina ramen bebegim 20 gunlukkken geldiler :D sizde durumlar ne

91 Cevaplar

0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bir çeyrek ,birde bebeğime isimli künye, ahşap beşik aldılar ,birde 10 takım kiyefet almış on tanede boy boy zıbın bana da ,2 bin TL verdiler istediğimi alayım diye ihtiyacın ne varsa al dediler bu kadar canım  eşimde bana altın küpe aldı ve saat aldı doğum hediyesi birde çiçek 
-Reklam-
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Kızıma altın sonradan da bileklik  bana da zincir taktılar ve her görüştüğümüzde de poşet poşet kıyafet hem bana hem kızıma  ben aldırmıyorum artık var diye yoksa dur durak bilmiyorlar 
0 oy
tarafından
Benimkiler de gelmedi  doğuma sonra eve geldi Kaynana bişeyde takmadılar Allah annemden babamdan razı olsun babam çeyrek annemde herseyini aldı çocuğumun 
0 oy
(7,049 puan) tarafından
400 lira taktılar diye hatırlıyorum o da mecburiyetten yoksa onu da taktırmazdı kaynanam cimri. 
0 oy
(583 puan) tarafından
Çeyrek taktilar görsen dünyayı takmış gibi anlatıyor kaynanam saga sola utanmadan ya  ha bide 2. Yi geç olmadan yap diyor  7 aylık oğlum bir gün gelip 5 dakka bakmış değil 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızım doğduğunda bı çeyrek taktı. Oğluma ikili altın taktın. Bana da ikili altın takti ( yarimlik oluyor sanırım).  Annemler kızımda tam altın ( 4 ceyrekli olan adı bu muydu hatırlamıyorum)Beşiği ve ilk yaş gününde bilezik. Oğlumda tam altın taktılar suanlik başka bişey yok. Eşim kızımda o zaman 4 bin liraydı bilezik almıştı. Şimdi yavaş yavaş bnm mihirlerimi geri yapıyor o yüzden 20 Gr bilezik, bir gremse yaptı. Birde bana araba aldı . Ama sonra onu sattık parasıyla dolar alıp bankaya koyduk. Ama o para benm ♥️
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Benim annem babam rahmetli o sebeple eksikliğini hissetmeyeyim diye mi yoksa onları 7 yıl kadar torun için beklettik diye bilmem ama bana kalın bir bilezik toruna 2 tam altın bebeğin odasını almak istiyorlarmis biz almıştık onun zorla parasını bir sürü kıyafet almışlar 
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Kaynanam zaten parası yok kayınbabam ona para vermiyor. Kayınbabam ise Bi pijama takımı tek aldı dalga geçer gibi
0 oy
(2,922 puan) tarafından
1 buruş bile takmadılar da almadılar da canım kocamla çalıştığımız için gerek görmüyolar sanırım bebek 6 ay oldu hala tık yok 
0 oy
tarafından
Hiç birşey takmadılar kaynanamla görüşmüyoruz torununu merak edip sormadı kayınpeder desen takmadı o onun ayıbı diyecek söz yok 
0 oy
tarafından
47 torunları var kime taksin garibanlar hahaxsncxd
(414 puan) tarafından
Hay MaşALLAHHHHH
tarafından
Adam birine taksa birine takmasa kızları Gelinleri arasında katliam çıkar en iyisi Susup oturmak hahdnxmxfjs
0 oy
tarafından
Oğluma isimli altın künye taktılar 
0 oy
(11,377 puan) tarafından
Kayinbabadan 200 tl gördük daha 31 günlüğüz bilmiyorum artık başka bisi gelir mi sanmıyorum eşimin abisinden de bisi görmedim 
0 oy
tarafından
Armzda 25 dkalik yol var 45 gün sonra işleri varms bizm tarafta gecerkn ugrams 
tarafından
Beşiği şimdi almyz dedi bide oysaki beşik anilnmsti annem tarafında
0 oy
(3,505 puan) tarafından
İkisi de kızıma ayrı ayrı çeyrek taktı 
0 oy
(594 puan) tarafından
Beşik bebek arabası yürüteç kıyafet maması bezi hep kayınbabam alıyor çünkü aynı evde oturuyoruz dün de bileklik ve küpelere bakmış alacakmış
0 oy
(22,070 puan) tarafından
5i biyerde diyomuşum:D
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Bana zincir kolye ogluma çeyrek. Bebek arabasi ve puset kıyafetler falan. İmkanlari oldugunca
0 oy
(2,408 puan) tarafından

İlk ogluma benim düğünde takılan ceyrekler ile bileklik aldilar. İkinci oğlum da kayinbabamin adı olduğuna rağmen hic bişe almadılar. Ki durumları da baya iyi. Traktörler tarlalar arabalar vs vs

0 oy
tarafından
Kayınvalidem sağolsun yorgan yastık yaptı oğluma 2 parçada kıyafet yolladı Allah razı olsun 

İlgili sorular

0 oy
62 cevap 751 göst.
4 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sido (403 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 622 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Pasakizz (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,000 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu

381,020 soru

11,406,947 cevap