+2 oy
2,666 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Yorum yazanların postlarına bakarak analiz yapcam, sizde yoruma beni analiz edebilirsiniz eleştiri serbest :angel:

197 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kızlar yorum yazan herkese tek tek dönücem tahminlerim hep doğru çıkıyor gaza geldim jdjdn
(36 puan) tarafından
Bennn
(999 puan) tarafından
Ayyy bende isterim şimdiden teşekkürler
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Postu olmayanlara peki ececim :)
tarafından
Yo yapmadim djdjnd
tarafından
Ula uyanip bakim nolmus dedim yine mevzulari kacirdim sksk
tarafından
Benim yorumum altına bir sürü yorum yapılmış ama ben göremedim uyuyup kalmışım ne yazılmış gördünüz mü ben Bi yorum yaptım sadece altına on üç on dört yorum gelmiş
tarafından
Gece karisti buralar cok guzel suyunu cikarttilar jsjsjs yeter ki malzeme olsun bize :D
Senin yorumu gormedim eksina daha fazla dayanamayip uyuyakalmisim jsjsj
tarafından
Ben gördüm canım senin yorumunu. Kesin net Haram yazmıştın galiba. Cevap olarak neye göre kesin diyorsunuz gibi şeyler yazılmıştı. Senin kesin net demebe laf edilmişti galiba :)
+1 oy
tarafından
Buyur canım bekliyorum 
tarafından
Yeni doğum yapmışsın o yüzden annelik duyguların çok ağır basıyor ilk önceliğin annelik ve bebeğin ama doğum olup bir an önce toparlanıp kendine bakmak istiyosun muhtemelen lohusa sendromu bitince kendine daha da özen göstermeye vakit ayıracaksın kilo vermek gibi
tarafından
Evet canım
+1 oy
tarafından

Gel gel seversın benı sen :D

(11,216 puan) tarafından
dur merak ettim durim burda : D
tarafından
Bak sımdı dıcek çete oldunuz ecefanclubsunuz dıcek ahshshs
(11,216 puan) tarafından
he nerde ece orda : Ddd kiz dur bekliom ne dicek
tarafından
Bence çok eğlenceli ve sevgi dolu birisin normal hayatta sevildiğini düşünüyorum minnoş bi tarafın var ama burda sanalda olmanın rahatlığına kendini fazla kaptırıp vitesi artırabiliyosun normal hayattaki kıvamında olsan tatlı kızsındır aslında
tarafından
Kız ben burda da kıme ne demısım :D aslında bırebırım ece be aynıyım normaldekıyle, ama objektıf yorum olmuşşş tesekkur ederımm
+1 oy
tarafından

Haydi bak bakalım :D

tarafından
Tatlı bir ailen var sende kendini ailene evine adamışsın evinin mutluluğu odak noktan ve sevdiklerini çoğu zaman kendinden önce tutuyosun azıcık bencil olsan daha az üzülebilirsşn ama sen daha çok anaçsın
+1 oy
tarafından
Valla ece çok atıp tutuyorsun bazen 
(8,160 puan) tarafından
Hahahhaa :dd
tarafından
Seni daha önce gördüm mü hatırlamıyorum bile postta atmamışsın ama profil fotonu beğendim bu yorumuna bakarak diyorum ki çevrende çok sıkıcı insanlar ve hayatlar var bugune kadar yalandan hiçbişey yazmadım atıp tuttuğumu düşünen herkesin hayatı sıkıcı yaşadığını düşünüyorum benim çevremde kimse bana şaşırmıuor çünkü onlarda benimle aynı yaşıyolar bu hayatı aktif yaşayan insanlar için hiç de atıp tutmuyorum bu arada profil fotoğrafınla bu dediğim yorum baya çelişiyor yani sen hayatı eğlenip takmayan biri olmak isterken sıkıcı bir hayatın içine düşmüşsün yorumum bu
tarafından
Puahahahaha ece benim fotodan nasıl öyle tahminde bulundun la dur ben sana kısaca kendimi anlatayım hayata karşı umursamaz biriyim aynı resimdeki gibi modum öyle bazı insanlara karşı orta parmak artık kim üstüne alınırsa:d sana gelirsek senin postuna çok denk geliyorum 6.7aydir burdasin atıp tutuyorsun evet ama eleştiriye de aciksin daha kimseyle sözlü kavgaya girdiğini saygısızca yorumunu görmedim severim bu huyunu genelde sana burda cimri diyorlar onuda bi kac kez denk geldim ona rağmen de hiç kötü bi laf dedini görmedim :d
+1 oy
(74 puan) tarafından
Bitsme ben dede var falıma bak gayrii :)
tarafından
Sen laz misun Uşak gnnvb ne diyim kız postun mu var
+1 oy
tarafından
Hadi bana bana 
tarafından
Ciddi birisin fazla lakayitlikten hoşlanmıyosun hayatın genelde ailenle geçiyor evcimensin
tarafından
Evet bebişim aynen öyle
+1 oy
tarafından
Bende isterim:)
tarafından
Kendine daha fazla vakit ayırman lazım kendine ne iyi gelecek biliyosun ama onu yapmak için harekete geçecek enerjiyi kendinde bulamıyorsun ama genel olarak pozitif enerjin var
tarafından
Valla çocukla zor ve bacım :)
+1 oy
tarafından
Benimkinede yap kız merak ettim :D
tarafından
Eşin senin merhametini ve evdeki anaçlığını çok seviyor evin psikolojisini sen idare ediyosun sen olmadan evinizde büyük bi boşluk olucak eşnin hayatına renk katıyosun
+1 oy
tarafından

Merak ettim banada bakar misin :)

tarafından
Sen eğlenceli hayatı yaşamasını bilen birisin ama eşin senin kıymetini bilmiyor hak ettiğin değeri görmüyosun genel olarak hayatı alttan alıp idare ederek yaşıyorsun halbuki kendi kendine yaydığın enerji çok güzel
+1 oy
tarafından
Bende buradayım :) 
tarafından
Eğlencelisin bazen sende buranın sanal olmasının gazına geliyosun normal hayatta daha sempatiksin
tarafından
Aşk oksun burada sempatik değil miyim :)
+1 oy
tarafından

Hadi bakalim:D

tarafından
Sen bebeğiyle hayatı birlikte aşan birisin ve kendini seviyosun haksızlığa susmuyosun kendin ve bebeğin için herşeyi yapan güçlü bi kadınsın
tarafından
Ay cidden doğru ya teşekkür ederim
+1 oy
tarafından
Banada bak   c   
tarafından
Kendine oyalanacağın bi hobi bulsan iyi olacak güzel bi hayatın var ama biraz monoton gibi :)
+1 oy
tarafından
Eee hadi banada bak bari kafam dağılsın 
tarafından
Ne kadar kazık yesen de yinede vicdanlı davranıyorsun kolay kolay herkese yanaşabilen biri değilsin
+1 oy
tarafından

Ece yap hadi son post haric:D:angel::'(

tarafından
Ay sana postlarına bakmama gerek yok tanıdım artık sen mutsuzsun malesef eşinin seni üzdüğünü düşünüyorum yoksa özünde iyi bi insansın ama bu mutsuzluk enerjini etrafa kıskançlık olarak yayıyosun
tarafından
Bende bu yazdıklarindan sonra senin icin yanilmamisim djjdhfhdjd teşekkür ederim
+1 oy
tarafından
Yap bakalım kız 
+1 oy
tarafından

Senin analizine kaldıysak vay halimize :D

+1 oy
tarafından
Nasıl yani????
+1 oy
(26 puan) tarafından

BEEENNNNN BENNN BENNNNN:D

tarafından
Senin neyini analiz etsin nickin bile yok nokta sadece:-)
(26 puan) tarafından
Sana ne oluyo acaba

İlgili sorular

+1 oy
39 cevap 685 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 231 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 549 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu