+1 oy
1,295 göst.
Aile kategorisinde (2,379 puan) tarafından
Kız kardeşim geçen pazar sözlendi, ama hayat arkadaşı olacak kişi çok kıskanç. Ama şöyle işte kardeşim pazartesi günü dişçiye gitti. 3 saate işini halledip eve gelmiş. 15 kere aramış, napiyorsun diye. Durmadan yazıyor haber ver diyor, dünde biz gittik çarşıya işimiz vardı. Yazıyor, cevap vermesin 10 dakika sonra ariyor bir şey mi oldu diye. Ben çok rahatsız oldum bu durumdan. Kaynanasi işte, tek markete bile gidemez, balkona çıkamaz, bir şey olursa oglum öldürür onu diyordu duydum. Kardeşime söyledim ama bırakmadı. Ben mi yanlış düşünüyorum? Üzülecek, bir şey olacak diye korkuyorum. 

43 Cevaplar

0 oy
(7,743 puan) tarafından
Hayır anasına ne demeli oğlunun potansiyel bir katil olduğunu ima etmiş enteresan valla.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Offf bela geliyorum demiş :( ins kardesinin gözündeki perde biran önce kalkar.
0 oy
(2,191 puan) tarafından
Bencede sıkıntılı bir durum yani eşimden önceki sevgilimden sirf bu yüzden ben ayrılmıştım sürekli beni arardı bir yere gitsem kontrol ederdi ,başlarda çok anlamamıştım ama sona doğru , bugün çok güzel olmuşsun diye durduk yere kavga çıkarır oldu sonra ,yolda giderken bugün sana kaç kişi dönüp bakdi diye  onu saymisti  manyak sonra yüzüme döndü bugun sana 15 erkek 8 kız 5 de küçük çocuk dönüp baktı demişti  hastalıklı bir durum bu canım inan işin içine bir süre sonra şiddette meyil giriyor,ben zor kurtulmuştum o ilişkindem birde mühendisdi sevgilim cahil biride değildi yani düşün bu düşünce sisteminde bozukluktan kaynaklanıyor 
0 oy
(281 puan) tarafından
Benim eşimde oyleydi hatta acmadimmi cikar gelirdi calistigim yere ama suan oyle degil evlendim ilk 1 sene burnumdan getirdi bakkala bile gidemiyordum ama simdi hic karismaz guveniyor heralde yada sikildi :)
0 oy
tarafından
Yol yakınken bıraksın adamın sorunları var takıntılı bi tip yarın evlenince balkona bile cikamiycak tek başına.
0 oy
tarafından
Kardeşin şuan sevgisinden göremiyor ama hiç böyle dua etmem de şimdi ediyorum keşke ayrilsalar. Öldürür ne demek ya ? 
0 oy
(11,508 puan) tarafından

Paranoyakliktan herşey yapar bu insan sürekli kurup durur 

0 oy
(686 puan) tarafından
Sonunu haberlerde görmek asla istemem. Ama durum onu gösteriyor
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Kardeşin kabul etmiş şuan onun gözü görmez dinlemez ama ilk geceden sonra yüzü çıkar ortaya 
0 oy
(3,267 puan) tarafından
Başını taşlara vurur da iş işten geçmiş olur. Hakkında hayırlısı neyse o olsun ama benimde kardeşim var oymuşcasina üzüldüm şahsen 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bende eşimi kıskanç diyorum valla tek biyere göndermez market falan annesiyle giderim ama ilk zamanlardı simdi düzeldi oğlumuz olunca hani yine tek gitmem bemde gitmek istemem ama gerekince gidiyorum valla markete heryere insallah duzelir böylesi kiskancta düzelmez gibi geliyo esim ilk zamanlar kardeşime aileme tek göndermezdi simdi oğlumu alip gidiyorum gittiğim zamana surekli arardi simdi gidip gelince eve geldim diye arıyorum merak etmesin diye 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kardeşin bu aramaları şimdi aşk zannediyor.Evlenip biraz zaman geçince hata yaptığını anlar ama iş işten geçer.Özhür iradesiyle yanlız  bakkala bile gidemesine izin verilmeyen insan mı olur .Esir hayatı yaşatacaklar.
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Böyleleri evlenince umursamaz oluyor korkma boşuna evlendikten 1 sene sonra karışmaz kardesine
0 oy
(97 puan) tarafından
Ahh be canim şimdi cicim ayi hoşuna gidiyordur ama evlendikten sonra hayati cehhenneme dönücek haberi yok bence yol yakınken dönsün kardesin yaşadığım icin biliyorum bu olayi kardasiminda oyleydi herif giderken perdeleri kapiyordu acarsan ben anlarim ona gore ayarladim diyordu pazara markete birak cop atmaya bile cikamazdi yazik cok yazik
0 oy
(487 puan) tarafından
Valla bilemedim ki bazıları sonradan düzeliyor ama herkes bir değil tabi benim eşimde çok kiskancti markete bile hbr vermeden gidemezsin aradı disardayim desem niye hbrm yok derdi annesi açık mesela süslü saç baş boyatir yani ben bordo oje sürdüm diye nisanliyken ayrilmistik ama o bana nasıl davranıyorsa bende onu öyle sikbogaz ettim sende hbr verceksin madem dedim trip yapsa uzaklaştım hiç çekemem madem bitsin dedim çok şükür böyle böyle evlendikten ve çocuktan sonra çok değişti şimdi hiç öyle değil.bence kardesinde biraz şimdiden ayar versin kendini belli eder zaten 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ah ya uzuldum kardeşin için böyle hayat geçer mi kaynanaai bile sorunlu ya kız kardesune herşey güzel geliyor evlenince anliycak pişman olucak ama iş işten geçmiş olucak :-( benim eşimde bu sevgiliyken iyiydi evlendik çok sınırlı biri olduğunu gördüm bazen diyrm keşke evlenmeseydim gerçekten aşk insnain gözünü kör ediyor benimd eannem istemiyordu ama ben annemi takmadım yani sen onu iyiliğini istiyorsun ama bunu çok geç anliycak:-(
0 oy
(13,870 puan) tarafından
4 yıllık evliyim eşim yeni yeni düzeldi 2 çocuktan sonra 

Bana da evlenme hayatını mahveder diyorlardı kıskançtır ama diğer huyları iyiydi vazgeçmedim. 
0 oy
tarafından
Keske binablam olsaydı bana akil veren kardeşin kacsin ondan uzak dursunn  hemen hemen 
0 oy
(7,793 puan) tarafından
Kardeşini vazgeçir öylesi evde perde dahi açtırmaz hastalıklı belli kardeşinde seviliyorum sanıyor
0 oy
tarafından
Belki çok düşkündür dicemde 50 kere aramasında bir şey var

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 239 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.
0 oy
7 cevap 291 göst.
21 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Bahar ercan (30 puan) tarafından soruldu