0 oy
841 göst.
Aile kategorisinde (1,761 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

bu  modele benziyo Kizlar kız kardeşim bana ayakkabı hediye etmişti memlekette bayramda kayın validem de çok beğenmiş biz istanbulda geldigimizde eşime söylemiş gelinin ayakkabıları güzelmiş nereden aldı di-ye bide giymiş bnm haberim yok sonra biz köye istanbuldan birşeyler göndercez eşimde anneme gönder beğenmiş diyor bende kız kardeşim hediye etti nasıl vericem diyorum bn sana alırım başka ayakkabı diyor sizce napim kizlar bu akşam otobüsde birşeyler göndercez siz olsanız naparsiniz 

71 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kaynanam bana desen ayakkabin çok gzl al senin olsun diye ısrar ederim çünkü kaynanamala ayak numaramız bir değil :D giyemez:D:D

Kaynana gelince yüz verme senden habersiz giyiyor bide söylemiş utanmadan kardeşinin hediyesi çok begendiyse eşine şöyle annesine alsin

-Reklam-
0 oy
(2,498 puan) tarafından
Peki kardeşin bunu duyduğunda sana ne kadar kırılır farkında mısın verirsen eğer? 
0 oy
(997 puan) tarafından
Hediye olmasa olabilirdi ama kardeşimin hediyesini göndermedim trendyolda aynısını evine gönderim kendi ayakkbimi gondereseye kadar 

Ayrıca senin ayajkabni giymesi hiç hoş değil ay ben hiç hoşlanmam kaynanm olark degl kimse giysin istemem
0 oy
(1,323 puan) tarafından
Ne kaynanadan alırım nede veririm nede ona alırım alacaksa oğlu alsın ben vermem arkadaş 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Hayatta göndermem kızkardeşimin aldığını, çok istiyorsa eşin annesine yenisini alsın göndersin madem. Hem kayınvaliden köyde mi giyecekmiş bu ayakkabıyı
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ne saçma bi teklif gitsin annesine alsın yeniyi seninki hediye bunun lafını etmesi bile çok ayıp
0 oy
tarafından
Sana alacağına anasına alsın canım eşinde sen onu yollarsan sanada almaz almak isteyen annesine alır sana teklif etmeden 
0 oy
tarafından
Yenisini alsın ona hediye etsin
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Eşin annesine alsın göndersin her yerde var bu ayakkabı. Seninki kıymete mi bindi tövbe estağfurullah 
0 oy
(7,942 puan) tarafından
Ayakkabi cok guzelmis ben gondermm
0 oy
(3,061 puan) tarafından
Eşinin böyle birşey teklif etmesi ayıp olmuş bence. Kendin isteyip versen neyse de. Rızasız hediye olmaz bence. Bu gayet normal ve bulunabilecek bir model. Annesine gidip buna benzer bı ayakkabı alabilir. Sana soyleyene kadar ayakkabıciya gitsin. İçinden gelmiyorsa verme. Rızasız verince kaynanan giyse de hayrını göremez. 
0 oy
tarafından
Gitsin anasına yenisini alıp yollasın o zaman 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bunu sorman bile hata hediye hediye yollanmaz o sana gelmiş 
0 oy
(7,119 puan) tarafından
Hiçbir şeyimi beğenmediği için sorun yok ama ben asla vermezdim sonuçta kardeşimin hediyesi eşime de bana alacağına annene al aynısından derdim.
0 oy
tarafından
Trendyol dan al adresine gönder en iyisi hediyen olsun
0 oy
tarafından
Hediye gelmese seve seve verirdim istersen buna benzer bulalım alalım de 
0 oy
(1,202 puan) tarafından
Eşin anasına alsın ne alaka hediye sonuçta kendine almış olsan gönder derim 
0 oy
(487 puan) tarafından
İlla bugün göndermem şart değil ki canım aynısını bul internetten al gönder kargoyla sevinsin madem olduki bulamadin niye ayakkabindan olasın madem almaya razı eşin annesine alıp gönderin.bide kardeşin tarafından düşün aldığı hediyeyi kullanmayıp kaynanasina vermiş demek beğenmemiş yada defer vermemis rolünde olacaksın.
0 oy
(8,105 puan) tarafından
Nasıl ya kaynananla aynı yaşta misiniz ki ayakkabini beğenip istiyo bide ayak numaralarıniz ay mi 
(1,761 puan) tarafından
Yok kız genç bnm kayınvalidem 50 yaşlarında evet maaalesef aynı numara giyiruz =(
(8,105 puan) tarafından
50 yaş genc mi o ayakkabıya gene şok oldum bu kdn o yaşta nasıl giyecek
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Kayınvalidenin kaç yaşında olduğunu merak ettim böyle şeyler zevk meselesi tabi ama bu biraz abartılı geldi bana bide ayakkabı denenir mi Allah askına ayıp eşine gelince bunu teklif etmesi bile yanlış hediye hediye edilir mi hiç ayıp olur 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 546 göst.
28 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Haticetrkz (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 808 göst.
17 Eylül 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minigim500 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 107 göst.