+1 oy
890 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından

Kızlar belki çok yadirgicaksnz ama ben uc ay önce doğum yaptım vede smdi gene Hamileyim lütfen linclemeyin çünkü isteyerek yaptım rabbim bunuda bütün bebekelrimizide sağ salim almayı nasip etsin inşallah biraz riskli ama dua edin :)

49 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kac ayliksin
tarafından
Bende 12 haftalik:)  hoşgeldin aramiza
(86 puan) tarafından
Maşallah ben doğum yaptim sen hamile kaldn bn 22 Şubat'ta doğurdum oglumu .d
tarafından
Aa masallah benimde 2 yasinda oglum var
(86 puan) tarafından
Allah bağışlasın inşallah ❣️
tarafından
Amin hepimizinkini
-Reklam-
0 oy
(917 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım bende kalirim inşallah:)
(86 puan) tarafından
İnşallah canım rabbim gönlüne göre versin ❣️
(917 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ayyy şaka yapıyorsun çok zor ya Allah yardımcın olsun insalahh peki normlmi sezaryen mi
(86 puan) tarafından
Sezeryan
(2,366 puan) tarafından
Ay Allah yardımcın olsun insalahh benim üçüncü geliyor araları hep 13 14 ay Vala Bn kendime kızıyodum ama baksana olunca oluyor  sağlıcakla al kucahina
0 oy
(266 puan) tarafından
Çok iyi cesaret seni tebrik ediyorum Ayakta alkisliyorum bn hayatta cesaret edemem ki edemedimde 4yil sonunda karar verdim :D oglum bni cok zorladi birde yasim kucuktu o yuzden
(86 puan) tarafından
Bnde pek büyük sayılmam ya 24 olcm .d
(266 puan) tarafından
Aman en iyisi bnce araka arkaya buyutmek :D
Suanda 21 yasindayim 2 hamileyim  egerki önceden olmus olsaydi simdiye 2.5 yasinda falan olucakti :D tam rahata ermistim beraber oynarlardi oglum cok yalniz kaldi bnim
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Linclenicek bi durum tabiki yok sen istedikten sonra :) Rabbim sag salim kucağına almayı nasip etsin ama eger sezeryansa riskleri cok cok fazla kendine çok dikkat etmen lazım dikislerinden dolayı,ben oglum 7 buçuk aylıkken kazayla hamile kaldım cok şükür sag salim doğurdum 10 aylik oldu bile ama riskliydi baya :ermm:

(86 puan) tarafından
Rabbime emanet ediyorum bebeğimi inşallah sağ salim ❣️
(9,626 puan) tarafından
Insallah canim benim ❤
0 oy
tarafından
Neden lin edileceksin ki istemişsin olmuş hayırlı olsun sende oda sağlıklı olun insallah 
(86 puan) tarafından
Teşekkürler ❣️
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Kız niye linçlesinler bakabiliyorsan istersen 3 tane yap arka arkaya kimsenin birşey demeye hakkı yok :D

(86 puan) tarafından
.d.d.
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Gözün aydın canım rabbim sağlıkla kavuştursun incelemek değilde keşke biraz daha bekleseydin hani bebeğin biraz ayaklanıp yürümeye başlasaydı kardeşi doğduğunda daha rahat edersin henüz 1 yasinda olacak oda daha bebek birde yeni yeni yürümeye başlayacak tamda sürekli kollamak gereken zamanı ikisine birden bakmakta zorlanirsin
(86 puan) tarafından
Canim bn tek deglm ki annem le ayni binadayz bide oğlum annemin kokusunu alms galiba bnden cok annemi seviyor annemle beraber yaşıyor vermiolr bana .d.d. tani bn Sabah yukari cikiom gece yarisi eve iniom o kalio orada evde hasta oluo die bzm ev skntli braz bes gün kaldi bzm evde bir hafta hastanede yatti
(2,474 puan) tarafından
Anladım canim annen yardımcı olup bakiyosa ne mutlu sana zorlanmadan büyür  kuzular o zaman sağlıkla ins
0 oy
(13,860 puan) tarafından
Uu kiz masallaj ne cesaret ☺saglikla gelsin hyrli olsun 
0 oy
tarafından
Hadi gozun aydin olsun
(86 puan) tarafından
Teşekkürler ❣️
tarafından
Galiba bende bu gidisle hamis kalacam sjsjsjjsj herkes hamile kaliyor benimde kalasim geldii bebem daha 4 aylik ☺️☺️☺️
0 oy
(13,363 puan) tarafından
Valla helal olsun demek gekdi içimden:)
0 oy
(120,149 puan) tarafından
gazan mubarek olsun
0 oy
tarafından
Linçleyecek bişey yok ki bunda sen bakabilecegine inanmissin ki yapmışsın hayırlısı olsun inşallah sağ salim hayırlısıyla gelir 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Hayırlı olsun insallah bende aralarında yas olsun istemiyorum ama maddiyat cok zorluyo tek çocuğa yetişemiyoruz 2.ci hic düşünemiyorum 
0 oy
tarafından
İsteyerek hamile kalmadigina kesinlikle eminim
(1,156 puan) tarafından
kız Niye isteyerek hamile kalmasın ki yazardı burda öyle bisey olsa bizden mi çekinecek :D
tarafından
Evet linclenirdi bence. 3 ay sonra hamile kaldım diye
(86 puan) tarafından
İsteyerek kaldım vallahi
0 oy
(3,559 puan) tarafından
Bacım kimin ne haddine linçlemek bi destuuuur desinler düşünenler Allah isteyip verdikten sonra ne şekilde korunursan korun ya da rahmini aldır Rabbin ol dedikten sonra söze gerek var mı? 

Hayırlısı ile al kucağına inşallah bende 2. Bebişim için gün sayıyorum sağ salim doğsunlar 
0 oy
(2,207 puan) tarafından

Ay bende 6 olmak üzere tekrar istiyoruz eşimle bizimde 3 sene olmadı olmuşken olsun ikisi bir büyür diyoruz. Ama senin sezeryan mış riskli diye duymuştum inşallah sağ salim kucağınıza alırsınız sana da bişey olmasın bebişede :) darısıda başıma deyim :D bende seninle aynı mantıktayım olan bakan nasıl bakıyo illaki bakılır dünyaya gelen. Endişelerim vardı ama bu post beni daha fazla teşvik etti :D<3

0 oy
tarafından
Hayırlı olsun inş cnm ❤️ Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️ iyi cesaret helal olsun valla ☺️❤️
0 oy
(44,802 puan) tarafından
Hayırlı olsun.   
0 oy
(224 puan) tarafından
Aaa mizgin ya benim bebe de 80 günlük bende yeni regl oldum ben kaldıramam daha 21 yaşındayım büyümesi lazım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah her bebek kısmeti ile gelir hepsinin de sabrını verir allahım tebrik ederim :)))) 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 178 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 118 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 205 göst.
+4 oy
10 cevap 209 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,559 puan) tarafından soruldu

385,580 soru

11,528,977 cevap

35,200 kullanıcı

...