0 oy
630 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
https://www.instagram.com/reel/CejkJuKv54l/?igshid=YmMyMTA2M2Y= 

Bu doğrumu şimdi gördüm instada doğu bölgesinde bazı yerlerde kendi cocugunuzu sevemiyorsunuz çok saçma değil mi ben kendi çocuğumu neden sevmiyim saygısizlik mi bu  aslan böyle bir şey yapmam var mı aranızda bu şekilde yapan yada bilen

47 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından

O ne ya öyle eskidenmiş o ;)

tarafından
Hala devam ediyormuş kuzu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabiki sevebikiyrisun kuzu ama aşkım oğlum kurban olduğum gibi cümleler ayıptır söylenmez büyüğün yanında videoda gördüğün gibi kayinbabalarda anlayışlı zaten öyle bı durumda görmemezlikten duyammazliktan gelirler bunun adı saçmalık değil saygidir
tarafından
Bana normal geliyor sonuçta çocuğum o benim kurban olurum kelimesinden ne  var neden saygısızlık olsun çocuğumu sevme şeklini kimse karışamaz ki saygı ile hiçbir alakası yok bunun canım
tarafından
Bu biz dogulularda ayıptır kuzum bizimkilerin bakış açısı farklı nasıl anlatayım ki yani kayinbabanin yanında kendi dogurdugun sevilmez o gözle bakılıyor oğlum denmez
0 oy
tarafından
Evet benim eşimde Karslı onlarda da öyleymiş ama benim eşim çocuk benim çocuğum severim de operimde kime der kayinpederimde öyle eskiler bize öyle gösterdi bununla saygı mi olur der otururuz yemek yeriz hep beraber bence bu şekilde saygı olmaz 
tarafından
Ne biliyim bu şekilde olmaması lazım çok değişik bir saygı anlayışları var bence
tarafından
Eskide kalmış canım onlar çok şükür benim kayinpederim öyle değil eski gelenekler cahillik işte der gecer
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bizim oralarda öyle ben yapmıyorum tabii. Hiçbir şeye uymadığım gibi buna da uymuyoru.
tarafından
Yapma zaten kuzum insan doğurduğu çocuğu neden sevmesin başkasının yanında saçmalık
0 oy
(573 puan) tarafından
Anne babam, yaptılar bunu ama ben yapmıyorum hem kendi babamın hem de kayınbabam ın yanında seviyorum öpüyorum her şeyi diyorum ben bu çocuğa sahip olmak için gece gündüz ağladım uğruna hastaneyi yol ettim kimse bana çocuğunu şueda sevme burda sevme diyemez cnsım nerde ne zaman isterse o zaman severim bu saygısızlık değil çok saçma bana göre 
tarafından
Aynen öyle eskiden böyle bisiyin olduğunda bilmiyordum daha yeni öğrendim insan kendi çocuğunu nasıl sevemez ya başkasına saygısızlık olacak diye saygı anlayışları çok farklı gerçekten
0 oy
(120,127 puan) tarafından
degil kayinpeder basbakan olsa gene severim
tarafından
Aynen öyle kim karışacak bizim dogurdugumiz çocuğa

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 690 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 699 göst.
8 Kasım 2020 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu