+2 oy
845 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dolap içleri disalri tezgah altları heryeri güzelce süpürüp siliyorum ama yinede mutfağım çok kalabalık gözüküyor. Tezgahta mikrodalga var sadece birde masa sandalye rengi uyumsuz. Ondan mı ki acaba ya siz tezgahı nasıl kullanıyorsunuz bomboş mu

33 Cevaplar

0 oy
(830 puan) tarafından
Boş tezgah :))
tarafından
Teşekkür ederim ❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(1,714 puan) tarafından

image

benimki de böyle bende sevmiyom dezgah üstünü
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Tezgahın üstü 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Bence mutfağı temiz gösteren şey tezgahta çöp kutusu olmaması.. Diğer herşeyide dolap çok olursa tezgaha koymamak lazım 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Tezgahin ustunun toplu olmasi:) muslugun parlamasi benim icin cok onemli:)
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Tezgah ve ocak takintim
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Mesela benm mutfagim bi oturma odasi buyuklugunde cok genis kosede mutgak masam var mama sandalyemiz var baska bisi yok tezgah uzerinde de hic bisey birakmiyorum kullandigim yagdanlik ve baharatlik disinda elimden gelse onlarida kaldrcam da elimin altinda kolay oluyo 
0 oy
tarafından
Ben tezgahın üstünü tamamen boşaltıyorum küçük bir raf var sadece birde beyaz renk olunca daha da temiz görünüyor 
0 oy
tarafından
Tezgahın üstünde hiçbir şey sevmiyorum hep boş durur. Baharat takımı vs hep dolapta. Çaycı vardı onu bile kaldırdım gelen giden olmuyor misafir diye. 
0 oy
(17,925 puan) tarafından
Sürekli silerim tezgahı ve toplarım 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Valla çok sebebi olabilir mutfak küçükse de öyle görünür dolap yahut eşyaların renkleri koyu ise dolaplar parlak ise zaten hep parmak izidir bulaşık cart curt herşey kalabalik ediyor
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Evet elimden geldigince tezgah bombos oluyo ve mutfakta cok az sey kullaniyom gereksiz kalabalik filn seyler cicek bocek filan sevmem
0 oy
tarafından
Yagdanlik baharatlık birde limon çiçeğim var tezgah beyaz tertemiz gözüküyo 

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 731 göst.
3 Kasım 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,686 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 319 göst.