0 oy
622 göst.
Diğer kategorisinde (4,172 puan) tarafından
Kızlar başlığa direk yazmak istemedim amacım çocuk sevme şekli değil herkes bebeğini kendine göre çok seviyordur Bi sevme şekli vardır ama benim çok çok karşı oldugum çocukların dudaktan öpülmesi annesi bile olsak çok yanlıs değil mi ya bugün balkonda çamasır asıyordum karşı binamda kadın 3 4 yaşlarında kızı almış kucagına (annesi heralde) nasıl öpüyor dudağından hani öyle kondurup çekilmek de değil bildiğiniz uzun uzun öpüyor ya o kadar kötü oldum ki kız annesinin yüzünü avuçlamış hani çocuk belki de görmüs hani o şekilde öpüyor yani dediğim gibi Bi öpücük kondurup çekilse neyse karı koca öpüşür gibi defalarca uzun uzun öptüler öyle Bi bana mı yanlıs geliyor sizde çocuklarınızı bu şekilde seviyor musunuz merak ettim valla 

25 Cevaplar

0 oy
(17,975 puan) tarafından
Olmaz tabiki dopru değil çok sinir bozucu ya dengesini mi kaybetmiş karı ben oğullarıma öğrettm biri dudaktan öpmek yada ayıp bişe söylese tepkilerini gösterir kızarlar asla ama asla kimse size dokunamaz dokunursa çığlık atın öpmek isterse dövün dudaktan asla izin vermeyin asla baban deden teyzen halan kim olursa diye ben Allahtan başka kimseye güvenmem onları
(4,172 puan) tarafından
En güzelini yapmıssın canım doğru olan da bu zaten ben anlamıyorum anne bile olsak hakkımız yok o çocugu öyle bir öpüyordu ki ay daha fazla bakamadım bile inan gördükten sonra
(17,975 puan) tarafından
İğrenç ya çocuğa nasılda normalleştiriyo
-Reklam-
0 oy
(997 puan) tarafından
Küçük kızım 2 yaşında öpmek istedigmde bile izin aliyorm annecim opebilirmiyim diye izin verirse opuyorm hayır derse zorla tutup olmuyorm soncta küçük de olsa onun bedeni özel olduğunu hossetmeli öğrenmeleri yaptığı çok yanlış bence kadının mahremiyeet i nasıl öğrenck o çocuk iki gün sonra herkesi öyle öper 
(4,172 puan) tarafından
Ne güzel valla en doğrusunu yapıyosunuz kesinlikle bende öyle düşündüm kadın çocuktaki mahremiyet algısını yerle bir etmis diye
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Oğlumla hep 3 kere öpme şeyimiz var alıştırdım çocuğa sağ sol yanak birde alın Her seferinde bole öperiz birbirimizi. Seni yaradanina kurban  olurum diye bole kollarını bacaklarını ısırıp opuyorum Bende dudaktan öpmeye karşıyım bazılarının düşüncesi şu şekilde ben dogurdum Her yerinden öperim öpemezsin.. o küçükte olsa bir birey.Ilerde kiz erkek çocuk fark etmez o zMN dudaktan opmenjn yanakla opmeyle es xeger olduğunu dusunucek ve her yerde bu şekilde davrNicqk tabiki bu benim dusuncem.
(4,172 puan) tarafından
Çok haklısın keşke bütün anneler bu şekilde düşünse yani inan öyle Bi öpüyordu ki çocugu tüylerim ürperdi daha fazla bakamadım ben
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Asla öpmem opturmemde
(4,172 puan) tarafından
En doğrusu canım
0 oy
tarafından
Bence de çok çok yanlış kızımı hiç dudaktan opmedim hatta bunun yanlış olduğunu söyledim ona bir keresinde kayinpederim kızımı tam yanaktan öpucekken kızım kafasını çevirdi ve dudaktan öptü yanlışlıkla kızım diyor ki hiiii dede çok ayıp bir daha olmasın bunu ogretmemzi lazım çocuklara
(4,172 puan) tarafından
Aynen öyle canım ne güzel öğretmişsin maşallah benimki daha 3 aylık insallah bende çok dikkat edeceğim bu tarz şeylere bana çok yanlıs geliyor inan neredeyse balkondan balkona söyleyecektim ama orta yaşlı Bi kadındı yani her şeyi bilecek yaşta idi

İlgili sorular

0 oy
59 cevap 896 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
83 cevap 1,030 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
71 cevap 921 göst.
0 oy
10 cevap 540 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Aydanm (6,203 puan) tarafından soruldu