0 oy
1,099 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4,040 puan) tarafından
Sonuçta içkileri akşam çıkarıyorlar deyip gider misiniz

49 Cevaplar

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Giderim emzirmiyor olsam ve kızıma bakacak biri olsa akşamda gider iki kadeh parlatırız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Giderddm ama yada gutmiyim ne bilem kararsız kaldım:)))
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Bırak yemek yemeği bir çöp dahi almam çok şükür Rabbime... O tekerin dönmesine vesile olanda o lanete ortak olur . 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Yanımda eşim varsa giderim evet 
0 oy
tarafından

Niye gidilmesin giderim tabiki yemezler bizi sonucta :D

0 oy
(1,097 puan) tarafından
Giderim ben. 
0 oy
(7,042 puan) tarafından
Gitmem canım. 
0 oy
(311 puan) tarafından
Gitmem birsuru mekan var sonuçta 
0 oy
(603 puan) tarafından
Kahvaltıyı bırak iftara gittik bilmeden. Biz orucumuzu açarken yan masada şarap tokuşturdular:) baktık elimizdeki bardaklar aynı. Eşim dedi abi içki bardağı bu içki içiliyor mu bu bardakta. Adam da dedi yıkanıyor sonuçta:) garip bir iftardı
0 oy
(2,701 puan) tarafından
İçkili restorant içki vss hiç görmedim yaşadığım şehirde buralarda öyle şeyler yok elhamdülillah kuytu köşelerde insanlardan uzak yerlerde büfe var ama oda açıkta degil olsada gitmem carfur vardı burda orda tek açık vardı hiç alışveriş yapmazdık ordanda
0 oy
(633 puan) tarafından
Bulunduğum şehirde alkolsüz mekan yok denecek kadar az. Olanlar da ya ufacık bir çay bahçesi yada merdiven altı bir restorant gibi birşey. Bu sebepten maalesef nadiren gidiyorum. 
0 oy
(1,092 puan) tarafından

Evimin karşısında şarap fabrikası var yaşadığım yerin geçim kaynağı zeytincilik ve şarapçılık ben ne yapıyım kardeş :D

0 oy
(3,205 puan) tarafından
Denk gelirsek ayrı ama özellikle tercih etmem, yolda çok susamış olduğum vakit bile tekel bayiilerden su almıyorum. Helal gıda varken haram satmak niye, destek olmamaya gayret ediyorum. Karınca misali safımız belli olsun.
0 oy
tarafından
Tercih etmiyorum dikkat ediyorum
0 oy
(852 puan) tarafından
Satış yapilsada giderim sonuctq ben içmiyor ve almiyorsam 
0 oy
tarafından
Alkol kullandığım için içkili içkisiz farketmiyor benim için. 
0 oy
(1,274 puan) tarafından

Hergun migrosa alisverise giden ben ne desem simdi :D

0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ben alkolu hamilelik ve bebekten sonra hic kullanmadım öncesinde cok cok nadir içerdim şimdi hic icmiyoruz şükür. Ama giderim bir sıkıntı olmazdi
0 oy
(134 puan) tarafından
Gitmedim hic. mecbur kalmadikca da girmem baska yer tercih ederim. Bulundugumuz sehirlerin muhafazakarligiylada alakalidir burda alkollu mekan hic gormedim illaki vardir ama gormedim. Ama alkollu mekana girilmemesi gerekir diye biliyorum. Harami satana uretene tedarik edene uzak durulmasi gerekir diye biliyorum. Bir keresinde biri hocaya sormustu alkol satan marketler var alisveris yapmamiz dogrumu ordan diye. Satmayan marketten alisveris yapin daha iyi olur demisti harami satana para kazandirmayin demisti. 
0 oy
(6,380 puan) tarafından
İsterlerse sabah çıkarsınlar. Giderim. 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,669 göst.
0 oy
2 cevap 72 göst.
23 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 185 göst.
20 Mayıs 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Acelyaalparslan (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 238 göst.
29 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Orkidee (21 puan) tarafından soruldu

380,311 soru

11,386,902 cevap

34,887 kullanıcı

...