+1 oy
483 göst.
Diğer kategorisinde (866 puan) tarafından
Ya arkadaşlar kardeşim eşi hem hala hem dayı kızı annem aşırı isteyerek aldı kızı gelinn olacak dedi hepimizde dayımla halamın öyle iyi art niyetli olmadığını u bildiğimiz içi. Babamda dahil hepimiz annemi uyardık ona rağmen yok kız iyi flan dedi düğün yaptık geldik, 1 yıl olacak neredeyse. Kız Allah için çok iyi kapalı baabmn yannda edepli usturuplu annemin sözünden çıkmaz altlı üstlğ otururlar sbah annemin işini yapar snra kendi işini yapana gider kılı berbae raynı evde geçirdiler doğalgaz gççok gelir diye tamam deşd ses etmedi kız  ama annem hiç bir işini beğenmez bırakmaz Bi bulaşık yıkasın kardeşime yemek haızrşans önüne koysn bırakmaz kendi yapar sonrada ee Esra elini hiç bişiye atmıyor beceremiyor bilmiyor anne bırka yapsn diyormn sinirlenmeye başlıyor önceki gbi sevmiyorum diyo anlamadm gittim, bnde evliyim kayınvalidm de hiç bişiyş beğenmez başkarnn yanda renci de ediyor diye mesafelim onla bak diyorum kıza böyle yapma ilerde yanına kapını bile açmaz diyecem ama sen karışma diyecek seni örnek alıyor diyecek kıza tonla laf söylüyor kız ağlıyor yinede tek kötü kelime söylemiyor anne bnle konuşmuyor diyor daha çok üzülüyor  bişi diyemiyorm  anneme teyzemi aradım anneme söyle akıllı olsn kızı uzaklaştıracak böyle giderse diyorum bizde söylüyoruz anlamıyor bacımız bizde şaştık diyor,valla çok üzülüyorum kıza hem kuzenim hem gelinim ama annem hiç akıllı davranmıyor 

21 Cevaplar

0 oy
(1,014 puan) tarafından
Cok ıstedı ama zamanla gozu goturmedı kızı ve kıskanmaya basladı. Baska hıcbır secenek yok. Uzgunum ama kıızn aklı basına geldıkce sabrı tastıkca kocasıyla arası bozulacak 
-Reklam-

İlgili bir soru bulunamadı

396,306 soru

11,854,740 cevap

35,948 kullanıcı

...