0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (1,259 puan) tarafından
Kızlar bebegim 11 aylık günlük bunları yiyor sizce yeterlimi yoksa dahamı fazla ögün olması gerek 

Her uyutup uyanmada emziriyorum

Sabah :

Sabah 10 da Genelde etimekli yumurtalı labneli pekmezli karışım yapıyorum

12 ile 2 arası de muzlu yogurtlu cici bebe karısımı 

3 ile 4 arası yemek yediriyorum ne pişirdiysem

5 ile 7 arası karısık meyveli kavanoz mama cok sevdigi icin yediriyorum 

Aksam yatmadan önce pekmezli pirinc unu veya irmik 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence gayet iyi 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence kahvaltıyı vs karışım yani bulamaç şeklinde verme çünkü bebek ona alışıyor sonra tek tek yemek istemiyor yumurtasını peynirini pekmezini tek tek yedir uzmanlarda aynı görüşte bulamaç  yedikçe damak tadları gelişmiyor 
(1,259 puan) tarafından
Peki yeterlimi günlük yedikleri ?
tarafından
Sıvı şeylerde eklemeni tavsiye ederim bir çeşit çorba yada ara öğünde yoğurt gibi bide emen çocuk çok fazla bir şey yemiyor bu kadarı yetiyordur
tarafından
Kesinlikle bnde ayrı veriyorm
0 oy
tarafından
Bnde sabah 8 de kahvaltı

11 de uyuyo yatmadan süt iciyo 

Kalkınca çorba cacık 

Meyveli cicibebe Cevizli karışım

Muhallebi

Yoğurt sadece 

Yatmadan da süt yune 

Kahvaltı da bn pankek kıymalı yumurta soğanlı yumurta veya menemen veriyirm

Ayrı olarak yumurta sarısı labne pekmez peynir reçel bal 

Çorbası da her gün başka mesela bir gün tarhana mercimek yeşil mercimek şehriyeli tavuk çorbası balık çorbası vs 

Normal patates yemeği veriyorm iki üç kaşık pilav öyle bnde günde 7 kez yemek veriyorm bir kez mama bir kez inek sütü
tarafından
Menemenin her şeyini robottan geciyorm ince oluyo kaşıkla veriyorm
0 oy
tarafından

benden iyi besleniyor maşallah tosuncuğa :D

(310 puan) tarafından
Katılıyorum: ))))))))))))❤
0 oy
(534 puan) tarafından
Birda bunlari okuyunca vicdanim sizliyor sanki cocuga bi sey vermiyormusum gibi geliyor bana ben bi sabah kahvaltisi bi de aksam yemegi veriyorum ara ogun meyve yediriyorum diger saatler hep emziriyorum 9 aylik
(534 puan) tarafından
Aynen canim sonra cabuk bikiyorlarmis yemek yemekten galiba
tarafından
evet canım. ben 2 yaşıma kadar anne sütü, tarhana çorbası ve yoğurt dışında hiçbir şey yememişim. boyum bosum yerinde sağlıklıyım bak :)
(1,259 puan) tarafından
Bunları yediriyorum ama ne hallerle oyle hic gonullu agzını acmıyor malesef her yemegi yemiyor secici daha simdiden :(zorla yediriyorum
tarafından
ben de öyleydim 20 yaşıma kadar falan. ta çocukluktan beri aynıyım canım huy işte değişmiyor
(534 puan) tarafından
Canim gonullu acmiyor agzini demissin belki midesinde o kadar yer yoktur cok degil mi bu kadar sey yedirmek
0 oy
tarafından
Kahvaltıda yumurta zeytin peynir de verebilirsin bir müddet sonra karışım dan nefret ediyolar .patates yaptıysam ondan veriyorum melemen se melemen normal kahvaltiysa normal kahvaltı. Sonra çorba da yap bence akşam yemeğinde olsun .
(1,259 puan) tarafından
Onlardanda veriyorumda bu karısımıda mutlaka veriyorum ne yedigi belli olsun diye sabit bi ogun olsun diye
0 oy
tarafından
Bu kadari yese benim oğlan sana gibi olur .akşama kadar ne verirsen ver hiç bişey yemiyo benim oğlan :(anca gönlü olursa dalıp bı iki aliyo o kadar :(
(1,259 puan) tarafından
Ah canım inan bende zorla yediriyorum yemese sanki ac gibi geliyor yarım saatte bi ogunu yediriyorum savasarak

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 69 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 226 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Black Beauty (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 369 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 379 göst.