0 oy
488 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (61 puan) tarafından
Ya hangisini kullansam saçımı çok kötü yapiyor sanki sampuanlar eskisi gibi degil...hangisini kullanıb memnun kaldiniz? Saçınıza başka nasil bakım yapiyorsunuz?

39 Cevaplar

0 oy
(3,503 puan) tarafından
Kendimi bildim bileli Elidor 
-Reklam-
0 oy
(208 puan) tarafından
Blendax ısırgan özlü şampuan kullaniyom eşimle aynısini kullanıyorz saçıma bir tek iyi gelen eşimin şampuanı dökülme filan olmuyo memnunum eşimle birlikt kullaniyoz
0 oy
(6,817 puan) tarafından
clear cok iyi
0 oy
tarafından
Syoss kepeğe karşı kullanıyorum. Senelerdir. Hem kepek derdi yapmadı hiç, hem çok güzel kokuyor hem de saçlarımı yumuşacık yapıyor. Çok beğeniyorum aldım stok yaptım evde zam geliyor hep. 
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Elidor pembe olan canm :) 
0 oy
(1,228 puan) tarafından
Blendax kullanıyorm memnunm
0 oy
(1,845 puan) tarafından
DP şampuan kullanıyorum .

Pantene ve Elidor Argan yağı ve maskeleri çok güzel .
0 oy
tarafından
Kuaf tuzsuz sampuan kullaniyorum canim bide ayni markanin sac bakim kremi var ikisini kullaniyorum bi diger favorim ise pantene aqua sampuan ve kremi cok guzel 
0 oy
(752 puan) tarafından
Ben Pantene nem terapisi ni kullaniyom hobyynin de saç kremini kulllaniyom yumuşacık yapıyor bacim
0 oy
tarafından
Elidor kullandım uzun süre şampuanın içine çam terebentin yağı katıp kullandım şimdi tuzsuz şampuan aldım henüz kullanmadım umarım memnun kalırım 
0 oy
(627 puan) tarafından
Farmasinin sarımsak özlü şampuanini kullanıyorum yağlı saçlar için sarımsaklı kuru saçlar için çörek otlu olanı var yumuşacık yapıyor saçı
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Elidor pembe-yesil yıllardır aynı memnunum
0 oy
(154 puan) tarafından
Pantene kullanıyorum
0 oy
(1,464 puan) tarafından
DP kullanıyorum genellikle gratisten alıyorum indirimde olduğunda şampuan ve duşta saç kremi başka birşey yapmıyorum
0 oy
(3,231 puan) tarafından
https://ty.gl/2a7o3vtjum bundan kullanıyorum memnunum
0 oy
tarafından
Şu an gliss kullanıyorum ama Elidor mavi olan bana yarıyor valla tekrar ona gecicem kullananlar memnun saçı yumuşacık yapıyor 
0 oy
(98 puan) tarafından
Dalin kullanıyorum hem ben hem bebeğim aynı şampuanı kullanıyoruz
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Syoss kullanıyorum çok memnunum 
0 oy
(59 puan) tarafından
Restorex kullanıyorum saçlarımın dökülmesi durdu hemde canlandı yumuşacık  bundan sonra başka şampuan kullanmam 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 207 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aframhiram (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
1 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde BusraC (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
5 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde Yeniheyecanlianne (154 puan) tarafından soruldu

378,956 soru

11,343,338 cevap

34,809 kullanıcı

...