0 oy
691 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
tarafından kapalı
Erkek bebek olması  için yada kız bebek olması için  iliskiden 1 ay önceden babaya 1 ay önceden bir şeyler yedirilip içirilmesi gerekiyormuş sizce doğrumu deneyen oldumu 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

26 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından

Evet erkek istiyorsan bamya kız istiyorsan şeftali yedirceksin:angel:

(63 puan) tarafından
:)))) hiç güleceğim yoktu güldürdün beni
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şu devirde de artık böyle seyelre inanmayın lütfen. Tıp ilminde hiç böyle bir şey duydunuz mu. Rabbim ne yazmışsa o olur. Sadece erkekten gelen hücreler cinsiyeti belirliyor. Yemek içmek değil maalesef 
(63 puan) tarafından
Haklısın gülüm ben bu tür şeylere inanmam ama Eltimin 3 oğlu var ailede tek kız benim kızım oda kız istiyor yani 4.cuyu biraz cik ta ilgi benimkine olduğu için kıskandı kendide kıskandığını söylüyor  bide böyle birşey okumuş internetten acaba doğrumu ki diye bir sorayım istedim
tarafından
Yok yok canım bosverin internete hiç inanmayın. İnşallah ona da rabbim hayırlısı ile kız evlat nasip eder. Neyi çok istersen o şey senin imtihanın olur derler ya onun kide öyle galiba. Bide belki kız olup hayırsız olacak onu da düşünüp çok ısrarcı olmasın. Rabbim hayırlı ile kız evlat ver diye dua etsin gerisi Rabbim e kalmış ❤️
(63 puan) tarafından
Aynen öyle  canım elti  benimkinin cinsiyeti belli olduktan sonra 3.cüye hamile kaldı fesat lık düşündüğü için bense yeni evliyim Allahtan hep hayırlısını istedim cinsiyet ayirmadim  ilkide kız oldu ama onun üçüncü de oğlu oldu  şuan 1  yaşında kızım var onu çok kıskanıyor sürekli onu seviyorsunuz ediyorsunuz diye kayinvalidemgile sitem ediyor halbuki eşit seviyorlar ama ilginin hep kendisinde olmasını istiyor  bide böyle birşey dedi emin bir şekilde bende merak ettim haliyle niyet kötü olduktan sonra istediği kadar istesin rabbimin bileceği iş
tarafından
Ya kız çocukları kendini sevdiriyor çoğu erkek çocukları öyle değil. Belki ondan dolayı eltin öyle düşünüyo olabilir. Ama kiskansan da fesatlikta yapsan Allah a kalmış ne dilerse onu veriyo yani. Bilemez belki kız evlattan öte gelinleri olacak. Yada Allah onu bununla imtihan ediyor. Herşeyin hayırlısını versin rabbim
(63 puan) tarafından
Amiin
0 oy
tarafından
3 oğlum var öncesinde hiç böyle bişey yapmadik bazen oldu et yedi bazen oldu domates ekmek Rabbimin vergisi ister kız olur ister erkek 
0 oy
tarafından

Amcamın gelini 4 kız doğurdu oğlan istiyordu ebe demiş adetliyken ve adet sonrasi ilk üç gün içinde hamile kalırsam kız olur. O dönem içinde korunursan adet sonrasi bir hafta sonra hamile kalırsam erkek olur demişti öyle yaptı erkek oldu:ermm: ne kadar doğru bilemem tabi

0 oy
(10,414 puan) tarafından
Kız çocuk yapmanın yeme içmeye ne alakası var annem şey der hep erkek ilişkide çok istekli olunca erkek bebeğe isteksiz olunca kıza hamile kalinirmis der ama bence Buda hurafe her şey kısmet 
0 oy
(6,726 puan) tarafından

Seneler geçtikçe hurafeler gariplesiyor☺️:D

İlgili sorular

+3 oy
3 cevap 245 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Talihsizgelin06 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 384 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ercaneymen (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.