0 oy
469 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dün annem bendeydi konu konuyu acti gecen yil vefat eden kardesime geldi aglamaya basladi icim doluyor bugun cok ozledim oglumu diye ana yuregi evlat acisindan buyuk aci varmi dunyada butun gun agladi elimden birsey gelmiyor gi teselli edeyim. 

Gece ruyamda ; bi ses abla diye seslendi donup bakiyorum kimse yok, tekrar ablaaa dedi dondum baktim yine kimse yok Ablammm dedim 

Abla anneme söyle ağlamasın, ben çok iyiyim benim rahatımı bozmasın, senide kardesimide üzmesin ağlayarak dedi 

Allahım o kadar gercektiki kardesimin sesiydi sanki ruya degil gercrkten benimle konustu karsilikli konustu uyandigimdan beri istemsiz agliyorumolabilirmi boyle seyler haber verebilirmi kendinden. Kanserden oldü 23 yasinda. 

31 Cevaplar

0 oy
(830 puan) tarafından
Dünkü postu okuyunca bende irkildim kokrtum keşke okumasaydim dün bahsedince sanırım haber gitti ondnan mı acaba
(134 puan) tarafından
Bilmiyorum gercekten ama cok gercekciydi. Kiz aksam bende korktum dunku posta herkes basindan geceni yazinca hepsi aklima geldi davul zurna felan. Allah korusun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dün bahsettin ya burda bilinçaltına girmiş 

Basın saolsun canım çok üzücü bi durum Allah annenin yardımcısı olsun evlat acısı hiç kolay değil 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Offf Rabbim sabr versin okurken vücudum uyuştu
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Çok acı bir durum herşeye isim bulmuşlarda evladını kaybedene isim bulamamışlar rabbim kardeşine rahmet etsin mekanı cennet olsun yattığı yerde utandırmasın rabbim annene de dayanma gücü versin çok üzüldüm ya
0 oy
(572 puan) tarafından
Kul vefat ettiginde Allahtan istermiş su kisinin ruyasina gidebilirmiyim diye Allahta kabul ettiginde gelirmis senin kardesinde demekki iyi bir yerde ve ruyana gelmis annenin uzulmesine dayanamamis beden ölür ruh yaşar abin iyi bir yerde demekki cok duygulandim kardesim yok ama Allah rahmet eylesin 
(134 puan) tarafından
Ayyy icim urperdi cok tesekkur ederim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah sabırlar versin burnumun direğini sızlattın söyledikleri gerçek oluyormuş öyle duymuştum
(134 puan) tarafından
Amin canimm
0 oy
(4,939 puan) tarafından
Çok iyi bilirim kardeş acısını asla tarifi yok Rabb'im sabır versin mekanı cennet olsun inşallah cnm 
(4,939 puan) tarafından
İki abimi kaybettim birini 12 yaşındaydım biride düğünumden 3 gün sonra kaybettim iki yıl olcak temmuzda
(134 puan) tarafından
Basin sagolsun ayy ne kadar kotu iki abini birden nasil vefat ettiler
(4,939 puan) tarafından
Trafik kazası cnm
(134 puan) tarafından
Basiniz sagolsun canim
(4,939 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm seninde öyle
0 oy
(6,295 puan) tarafından
Kuzum benim çok gencmis Rabbim size sabır versin. İlk evlat acısı sonra kardeş acısı sonra ana baba acısı derler. Çok zor Allah'ım kimseye göstermesin
(134 puan) tarafından
Amin canim amin
0 oy
tarafından
Başınız sağolsun annen bu dünyada en büyük acıyı yaşamış Rabbim yardımcısı olsun
(134 puan) tarafından
Aminn aminnn
0 oy
tarafından
Şuan yüreğim sızladı Rabbim mekanını cennet eylesin canım sabır versin benimde amcamın oğlu elinden silah boşandı öldü 23 yaşında yengem meledi resmen gitti mezarına kendi yatttı çok kötüydü öyle görmek 
(134 puan) tarafından
Basiniz sagolsun canim evladini kaybeden anneye melekler imrenirmis.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 18 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nursenaberkan (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
9 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nursenaberkan (198 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 155 göst.