0 oy
532 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Dün bi arkadaş ortamında oturuyoduk konu akşama neler yapalımdan açıldı bi arkadaşım dedi fasulye ıslattım onu pişiricem diğeri kendince espiri yaptığını düşünerek hahaha fakir yemeği mi yapacaksın ay :D dedi ortamda bi sessizlik hemen konuyu değiştirmeye çalıştı biraz daha oturup kalktık bende inada bugün fasulye ıslattım onu pişiricem fakirliğin hakkını verelim bari :D

44 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dünyanın en zengini de olsam en fakiri de olsam nohut pilav ikilisinden vazgeçmem o arkadaşında ağzında gumus kaşıkla doğmuş herhalde haspam 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Valla bacım artık degil:))) benimde bitmiş valla olmadan yapsam. :)

Eskiden püsküğütlü  pudingi pasta fakir pastasiydi simdi zengin pastası oldu:D

0 oy
(1,190 puan) tarafından
Pilaki yapcam deseydin 35 lira en ucuz fasulye nerde fakir yemeği o eskidendi şimdi fasulye ve nohut yapabiliyorsun durumun iyi demektir çapsız o kendine baksın ayar oluyorum insanları küçümsemeye çalışanlardan böyle kalitesiz insanlarla takılıyorsanız da haddini bildirin efendim kendilerini bişey sanmasınlar
0 oy
(421 puan) tarafından
Şakaya bak peh
0 oy
tarafından
canım çekti .Ruhum fakir o zaman:S
0 oy
tarafından
Artık zengin yemeği fakir yemeği diye bişey kalmadı patatesin kilosu bile 12 tl olmuş 
0 oy
(5,012 puan) tarafından
Yooo bizim durumumuz elhamdülillah iyi bizde gayet güzel yiyoruz kuru fasulye bak nohut dedin çok özlemişim yemeyi  onu bu hafta yapcam ;))))
0 oy
(770 puan) tarafından
Artık zenginlerde yiyo emin olabilirsin ksjskjs
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ay Şaban'ın filmi geldi aklıma restaurant'ta kuru fasulye isteyip ekmek banıyordu
0 oy
(7,215 puan) tarafından
Arkadaşımı bozani bende bozardim asla sessiz kalmazdim
0 oy
tarafından
Şu hayatta en sevdigim yemek kuru pilav ve nohut pilavdir toz kondurmam laf soyletmem sjsjsj
0 oy
(4,389 puan) tarafından
bugün herkesin menüsü belirlendi  ejjeejje
0 oy
(7,910 puan) tarafından
Gectim kuru fasulye makarnayı alamaz haldeyiz ne diyor o arkadas 
0 oy
tarafından
O lafi diyen arkadaşını Süleymaniye'deki meshur kuru fasulyecilere götür :D o zaman anlar jsjsjjs
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Benim bildiğim fakirin yemeği patates oda artık zengin işi oldu :)
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Valalh CNM fasulye olmuş kilo 25 pilav olmuş 20 neresi fakir yoğurt ol üş kiko 20
0 oy
(548 puan) tarafından
Böle bı insanla arkadaşlık kurmam
0 oy
(7,298 puan) tarafından
Ay yemeğinde mi fakiri varmis çokta severiz ailecek sıpam bile yiyo sonra düddürü düt düt :))
0 oy
tarafından
Sen akşamları ne yiyorsun deseydin böyleleri kuru ekmeğe muhtaç lafa gelince burun kafdaginda
0 oy
(909 puan) tarafından
İster zengin ol ister fakir. Kuru fasulye candır yanına boş sumaklı soğan, pilav, cacık:) yemede yanında yat

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 210 göst.
18 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Acemi anne162 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 180 göst.
12 Şubat 2024 Aile kategorisinde Nevbahar21 (555 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 157 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,313 soru

11,446,650 cevap

35,022 kullanıcı