0 oy
778 göst.
Aile kategorisinde (1,925 puan) tarafından
Bu da benden gecenin sorusu olsun. Sıkıldım buraya girim dedim baktım fazla bişey yok ben bi post açim dedim :)) Eşiniz ne kadar arayla hediye alır aldığı en güzel hediye neydi kızlaar

50 Cevaplar

0 oy
(1,309 puan) tarafından

Ben maddi hediyeleri severim :D :D aldığı en güzel hediye canım arabamdı sık sık alır bişeyler çiçeği hediyeden bile saymıyorum ben artık özel gün falan beklemeden alıyor çok şükür :D

-Reklam-
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Özel günlerden özel günlere oda benim zoruma en son doğum günümde benim oğlumun ve kendisinin adının yazdığı Bi kolye almıştı 
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Sevgiliyken telefonum kırılmıştı o sıra da çok borcum vardı çeyiz yapıyordum tuşlu telefon kullanıyordum gidip bana telefon almıştı çok mutlu olmuştum :) sonra nişanlıyken çeyrekli bileklik yaptırmıştı doğum günümde onda da çok mutlu olmuştum :D sevgili ve nişanlıyken sürekli hediye alırdı hiç beklemediğim bir anda aynı iş yerinde çalışıyorduk beklemediğim anda bileklik yada çiçek felan yollardi çiçeksepeti baya kazanç sağladı sayemizde :Dsimdi ben istemiyorum sürekli hediye almasın artık herşey dudak uçuklatan fiyatlarda

0 oy
(116 puan) tarafından
Beni en mutlu eden hediye robot süpürge idi. 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Bir şey görüp beğenir alır sağolsun valla düşünüyorum hepsi çok kıymetli ama arabamın modelini sık sık yikseltiyor yeniliyor o sebeple mutluyum arabalara çok düşkünüm de 
0 oy
tarafından
En güzel hediyem eşimin bizzati kendisi :)
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Maddi olarak say say bitmez ama hiç beklemediğim iki anda çicek getirmişti öyle çiçekciden alma falan da değil aklına gelmiş koparmış dalından getirmiş çok mutlu olmuştum bide ben seviyorum diye ben istemeden sevdiğim şeyleri alıyor bayılıyorum bu haline ❣️
0 oy
(2,222 puan) tarafından
Anneler gününde çeyrek almıştı o dur herhalde ama arada jest yapar yani hakkini yiyemicem yilda bir iki kere falan :))
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Solmayan gül :) 3 yıl oldu hâlâ solmadi
0 oy
(224 puan) tarafından
Eşimin bana aldığı en güzel hediye benimle tanışması bana nasip olması onun gibi güzel yürekli birinin benim eşim olması manevi yönden her türlü enn iyi olması maddiyat ile gelen hediye her türlü geçici yoksa paraya altına da boğulsam umrumda olmaz bana bi gülüşü bi sarılışı yeterr 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 708 göst.
20 Mart 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 661 göst.
0 oy
66 cevap 585 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,971 puan) tarafından soruldu
0 oy
74 cevap 1,541 göst.

385,361 soru

11,523,635 cevap

35,191 kullanıcı

...