0 oy
1,114 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ve iyi ki boşanmışım dediniz mi ? Ben şuan eşimle boşanma düşüncesindeyim anlaşamıyoruz 2 yaşında oğlum var önceden istedim ama eşim özür diledi bişeyler oldu boşanmadım biz ottan b.ktan şeylere tartışıyoruz eşim sinirli bi insan çok çabuk parlar çok çabuk söner şekerden oluyo stresli oluyorum istemsizce sesimi yükseltiyorum diyo ama ben artık böyle olmaktan mutsuzum sürekli bi bağırış çağırış oluyo nerdeyse hemen hemen her gün bende çok duygusal biriyim hemen ağlayıveriyorum ama artık böyle devam etmekte istemiyorum yediğim önümde yemediğim arkamda evet çok şükür durumumuzda iyi ama mutsuzum işte mutlu oluyoruz ertesi gün yine tartışma

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım benim senin Bu anlattıkların boşanmak için bir sebep değil iki türlü boşanılır Ya aldatma ya ihanet ya da büyük bir yalan Allah korusun adam seni pazarlıyor mu adam seni satıyor mu adam senin namusuna leke getiriyor mu Sen neden adamı boşamak istiyorsun çocuğun var çocuğunu babasız bırakma her evde olur sıkıntı ama tatlılıkla biter Allah'a sığın Allah'ım aramıza muhabbet ver de yarabbim aç internetten muhabbet dualarını oku Bakara Suresini dinle
tarafından
Canım kendisi kabul etti şuan düzgün düşünüp konuşmadığını bi tuhafım dedi kalp doktoruna gitti sonuçlar haftaya çkacakmış psikiyatriden randevu aldı bende iyi bi aile terapisti bakıyorum  dua etmeyi brakmıştım artık o derece yorulmuştum çünkü aldatma şiddet vs yok ama beni yoran sürekli tartışma halinde olmamızdı
tarafından
Sende haklısın kendince aslında ama düzelicek diye görüyorum hissediyorum ben canım benim
tarafından
Umarım ki öyle olur olmuyosada zaten artık uzatmanın anlamı olmadığını düşünüyorum
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 935 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (14,473 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 845 göst.
15 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Emine S (16,680 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 262 göst.
6 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (117 puan) tarafından soruldu
0 oy