0 oy
169 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,276 puan) tarafından
Kızlar bn sezaryanliyim yine sezaryan olcam benden ya nişan su filan gelirse nolcak direk dogumami alırlar ay hiç bilmiyorum böyle şeyleri bugünlerde sancılarım da var öyle bişey gelirse korkudan napcamida bilemem ben 

4 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende sey dusunuyom ya bebem normal durusta olupta erken dogum sancim baslarsa nasil normal dogururm 
tarafından
Doğum anında dönen bebek var niye doğuramayasin ☺️
(7,276 puan) tarafından
Ayyy kararsızlık çok zor mihrimm acabalar bitiriyo insani
(119,237 puan) tarafından
Tarif edimmi catala yatiyon anadan dogma bacagi ayirip ikiniyon devamini ozelden yaziyim sana
tarafından
La benim catı kemiği dar ondan sezeryan olduydum riskli benim icin alide tersti zaten normal dogurman imkansiz dedi doktor ya illa normal gelecem derse bu sipa Allah korusun
tarafından
O zaman sancini durdururlar canım iğneyle vs
tarafından
Alideyken erken dogum sancilarim vardi nirmal dogumistiyodum 6aylikken falan tabi zamani gelince doktir sey demisti dua et beben ters yoksa bu sanciyla dogardi iyne ilacla durudrdular surekli doguma kadar hatta hastanedede yattim bu sipa supriz yapmaz amin ☺️
tarafından
Sancini durdurup sezeryana alırlar mihrim niye bu kadar taktın kizzz
tarafından
Lan oyle deme felc kalma riskim var normal dogum yaparsam cati kemigimden dolayi
tarafından
Hayır yapmazlar canım ya.  Sen istemedikçe .
tarafından
İste bebe cikmaya calisirda kanala girerse boku yedim
tarafından
Allah onu kararlamistir mihrim sen şimdiden düşünme aşkım
tarafından
Hakkimizda hayirlisi balim ne diyim
-Reklam-
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Canım ben iki çocuğumda da sezeryan günü beklemedim maalesef ilkinde sancılarım vardı hastaneye gittim sancı çıktı zaten 2 santim açılmam vardı ondan sonra daha hastanedeyken nişanım geldi doğurdum ikinci çocuğum da geceden sancım vardı sabahtan randevum var diye geceden gitmedim sabaha karşı nişanım geldi sonrasında hastaneye gittim 6 santim açılmam vardı o şekilde sezeryan oldum bunu da artık gününü bekler mi beklemez mi Ben de bilmiyorum
(7,276 puan) tarafından
Ayy inşallah bekler cnm direk dogumami alındın sen bnmde nisan filan gelse bekletirlermiki
(1,937 puan) tarafından
Bekletmezler direkt alıyorlar
(7,276 puan) tarafından
Analdim cnm sabrım kalmadı bı an önce gelse artık :D
(1,937 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım
0 oy
(7,276 puan) tarafından
Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrr
0 oy
(7,276 puan) tarafından
???????? .........???????????

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 176 göst.
27 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 218 göst.
13 Ocak 2023 Aile kategorisinde Helin alb (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 184 göst.
0 oy
8 cevap 129 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu

379,116 soru

11,348,376 cevap

34,813 kullanıcı

...