0 oy
520 göst.
Diğer kategorisinde (2,769 puan) tarafından
Benimki 4 aylık ilk bebeğim tek başıma bakıyorum hiç durmuyor bazen daha küçük ama arada açıyorum mecbur izletiyorum yemek yaparken yada wc ye gideceğim acil birşey olursa yoksa hiç durmuyor hep kucak istiyor. Arada izletiyorum ama kendimi yetersiz görüyorum. Hiç izletmiyedebilrdim. Bu arada etkinlik oyun vs. De yapıyoruz 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
9 aylık daha hiç izlemedi. Çocuğum asla durmayan bir çocuk olmasına rağmen o televizyonu açmadım. 
(2,769 puan) tarafından
Nasıl baş ediyorsunuz durmayinca
tarafından
Her şeyi bırakıp onunla ilgileniyorum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
4 aylık için çok erken canım benimki 2 buçuk yaşında daha yeni izlemeye başladı bende hep kucağımda yemek yapıyordum ama o kadar küçükken izlemez ki zaten sadece alisirsa sıkıntı olur izletme derim 
(2,769 puan) tarafından
Dogru diyorsunuz Farkındayım işte mecbur kalinca atiyorum .
0 oy
tarafından
11 aya kadar izletmedim hiç. Daha yeni yeni günde 15 20 dakika açıyorum aralıklı olarak.
(2,769 puan) tarafından
Ne güzel benimkide öyle olur insaAllah
0 oy
(1,018 puan) tarafından
2 yaşını dolduranakadar tv yi kaldırmiştim şimdi çok olmamak üzere ara ara açıyorum  ama daha çok onla etkinlik yapiyorum kitap okuyorum oyun oyniyorum onun için konuşmasi çok iyi gelişti sana tavsiyem iki yaşini doldurana kadar izletirme
(2,769 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bilginiz için iste ilk bebeğim yanlız bakınca mecbur kaldım. Dediginizi dikkate alicam
(1,018 puan) tarafından
Canim benimde ilk çocigum bende tek basima baktim ama inan ona bol kitap oku ona eğitici kartlar al onlari anlat  hepsini  anliyo  o çoçuğun dili çok gelisiyor oyle eğitici oyunlar oyna
(2,769 puan) tarafından
Tamam canım Çok teşekkür ederim Ben de eğitici kartlar falan var onlarla arada bakıyoruz
0 oy
(2,194 puan) tarafından
9 ay hiç izletmedim evde TV bile açılmadı 10 aylık olduk evde TV açar olduk artık kendimize ama bebeğim artık oyun tutunmaya başladı o oyuncaklarıyla oynuyor ben TV izlerim arada dönüp bakmıyor ama karşısına koyup hiç bebeğime TV izletmedim 
(2,769 puan) tarafından
En güzelini yapmışsınız gerçekten �nşallah benimki de öyle alışır artık
(2,194 puan) tarafından
Acmazsan alışıyor canım açarsan TV ye bağımlı olur sonra konuşma geriliği yapıyor bazılarında otizm le bile karıştırıyorlar sonra bir sürü pedegog falan uğraşıyorlar gerçi benim bebeğim de küçük ama TV çok sakincaliymis bu konuda iletişim kurmasını engelliyormus bebeklerin telefondan ninni aç canım görmesin anakucagina falan köy ninni aç eline birkaç oyuncak ver bakalım en zor ay 4 ay ama atak donemi çok zor geçmişti bizim o ay bebeğimi durdurmak çok zordu sürekli kucaktaydi
(2,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim gerçekten öyle yani 4 ay atağa da var bir de o yüzden de huzursuz artık ne yapacağımı şaşırmış haldeyim Teşekkür ederim Bilginiz için inşallah hepsini deneyeceğim
0 oy
(916 puan) tarafından
6 aylık tek bakıyorum mecburum valla babası akşam geldiğin de bana alkış tutup helal olsun nasıl güzel bir şey bu demicek yemek nerde diyecek
(2,769 puan) tarafından
Evet işte mecburen Ben de öyle yapıyorum ara sıra
0 oy
(1,227 puan) tarafından
İşimi gorcek kadar izliyor yemek yapicgm zaman yada isim olduğunda çok karşı degilm arada izlediği takdirde sorun olmaz 
(2,769 puan) tarafından
Ben de işte Yemek veya işte WC'ye falan gittiğimde mecbur kaldığım zaman koyuyorum gün içinde oyun etkinlikler yapıyoruz
(1,227 puan) tarafından
Sorun olmaz yani napalim bizde insanız sonuçta
0 oy
(683 puan) tarafından
15 aylık ikiz kızlarım hiç izletmedim mutlaka Bi çözüm bulunur 4 aylık bebek ne anlasın tvden 
(2,769 puan) tarafından
Ya aslında bir şey anladığından değil sadece ses geldiği için bakıyor
0 oy
tarafından
Ben izletiyorum . TV sayesinde bebeğim konusmayo erken öğrendi. Renkleri sayıları hayvanları ingilizce kelimeleri hep TV'den öğrendi 
(2,769 puan) tarafından
Benimki şu an küçük o yüzden biraz endişeliyim
(2,194 puan) tarafından
Kaç yaşında işletmeye basladin canım merak ettim
tarafından
8 9 aydan sonra izledi ama belirli saatler arasında sürekli değil . Hep açık değildi . Açtigim programlar belliydi renkler sayılar sekiller hayvanlar vs şuan 29 aylık senin benim gibi herşeyi konuşabiliyor herşeyi biliyor
0 oy
tarafından
Onceden izlerdi şimdi hic izlemiyor bazı gunler açmayı unuturum hic istemez
(2,769 puan) tarafından
Ne güzel Benim evde hiç ses olmadığı için ben bazen açıyorum bir ses olsun diye izlemesek bile

İlgili sorular

0 oy
69 cevap 1,177 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Umutsuz0034 (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 465 göst.
14 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 402 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.