0 oy
711 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,094 puan) tarafından
Covid şükür bitti gitti valla o kadar korkuyordum ki hiç bitmicek gitmicek diye bide hamileydim hiçbir yerede gidemezdim şimdi markete falan böyle birden maskesiz girmek çok tuhafima gidiyor bı boş hissediyorum kendimi :D 

Allah böyle hastalıklar göstermesin bidaha gerçekten zordu kaç kişide öldu Allah rahmet eylesin

36 Cevaplar

+1 oy
(2,140 puan) tarafından
Uğur Şahin aciklama yapmış geçen sonbaharda tekrar maske zorunluluğu gelebilir diye.
(2,487 puan) tarafından
Geç kaldık
(2,140 puan) tarafından
Kukla gibi oynatiyorlar herkesi valla.
(2,487 puan) tarafından
Sorma. Geçen evi toparlarken maskeleri biyere koydum. Yine bişey çıkarır dursun bunlar kenarda dedim :)
(2,140 puan) tarafından
Kökten bir kurtulsak da rahatlasak.
(2,487 puan) tarafından
İnşallah. Grip gibi normalleşcek
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bitmedi haftalık yayınlanıyor tablo yüzde 50 artmış hatta
+1 oy
(230 puan) tarafından
Kim söyledi bitti diye daha geçen haberlerde uyarı yapıldı . artıs göstermiş dikkat edin kabalık ortamlardan uzak durun diye....ekonomi için sadece göstermiyorlar..
+1 oy
(833 puan) tarafından
Varmıydı acaba :) 
tarafından
Kocam yoğun bakımda yattı ölümden döndü sende bunları yasasan varmiydi acaba demezdin
(2,818 puan) tarafından
Bizde olduk ilk 2 yaşındaki kizmda sonra benle esimde çıktı hata burda bı arkdas vardı adını unutum kzinin ciğerleri hasar gördü için 2 ay yati hastanede nakil bile aradılar
(833 puan) tarafından
Yani üslubunuzu biraz dikkat edin Bence Bence konuşurken burada size neyi neden düşündüğümün açıklamasını yapmak zorunda değilim gidin araştırın bakın neyin nelere sebep olduğunu ona göre tekrar tartışabiliriz
tarafından
Pardon da üslup ta ne var anlamadım ikimizde kötü bişey demedik tekrar tekrar okudum da yok yani kötü bişey yada hakaret yada argo söz yok bence siz sarmaya yer arıyorsunuz
+1 oy
(6,381 puan) tarafından
Bitmedi canım sadece alışıldı ve görmezden geliniyor 
0 oy
(4,198 puan) tarafından
Ben bittiğine inanmıyorum çünkü çoğu ülkede kurallar hala devam ediyor yaz bitsin turistler gitsin yine başlar merak etme bacım 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Gerçekten bitti mi acaba? 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bitmedi daha malesef bu ara arttı diye duydum
0 oy
(501 puan) tarafından
Aman artık tirt geliyordu valla hamile iken geçirdim bende çok çok cordu evet. İnsanlar kendi üretti oynadılar bitti işte. Çoğu ölene covid yazdılar nedeni bilinmeyenler kimsesizler vs. Hepsi yapmadı belki ama bu oldu. A.şı da olmadım ben. Olanlarla farkımız yok çünkü.
(501 puan) tarafından
Benim yakinim da hemşire kendisi anlattı soruşturma açmış ölen kişinin ailesi de. Nasıl 5 parmağın hepsi 1 değil hastane çalışanlar da öyle.
(2,194 puan) tarafından
O çok saçma olmuş yani kurşun yarası alan birini nasıl yazıyorlar ki hangi mantıkla yapmış o hastane
(501 puan) tarafından
Kurşun değil ya düşmüş kafayı çarpmış.
(2,194 puan) tarafından
Önceden covid geçiren biriyse Damar pıhtılaşmasi oldu ise kanama ile birlikte ölüm sebebi pihtilasma ise canim covid de de oluyor ya pıhtılaşma belki o yüzden karışmıştır
(501 puan) tarafından
Ayrıntı sormadım şok olmuştum. Allah sonumuzu hayr etsin ne diyelim
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Bitmedi ki millet takmıyor artık sadece
0 oy
(810 puan) tarafından
Ne şaşırmsı canm jhaa kovıt devam edıyor sadece eskı gücünü kaybetti ınsanlar grıp seklınde atlatıyor maske olayına gelınce kovıte racı degıl bır cok yaygın sekılde ortalıkta adı konulmayan salgınlar var maske hala sart bence cok salma kendını derım
0 oy
(11,216 puan) tarafından
ben isvecteyom. hic olmadi ki :) 
0 oy
(2,983 puan) tarafından
Amin inşallah,ben hala takıyorum maske :)
0 oy
tarafından
Bitmedi kız ne bitmesi arkadaşım pozitif çıktı daha bir gün önce 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bitmedi canım şuan çevremde çok covid olan var doktorlar bu aralar baya salgın olduğunu ama çok medyaya aktarılmadigini söylüyor 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Bitmedi bizim komşu covid
0 oy
tarafından
Bende arttı diye duydum doktorlaar takıyorlar maske bende takicam bundan sonra 
0 oy
(315 puan) tarafından
Bu seferde u.yuz salgını başladı canım duyarsınız duymayanlar da covidden beter keşke covid olup öldeydim denecek kadar beter 
0 oy
tarafından
Hiç korkmadım, hiç sakınmadım kendimi. 2 sene boyunca hiç covid olmadım. Nişan yaptık herkes hayırlı olsun diye şap şup öptü maskesizdik, kına yaptık herkes hayırlı olsun diye şap şup öptü maskesizdik, nikah yaptık herkes hayırlı olsun diye şap şup öptü maskesizdik, balayına gittik onca farklı ülkelerden gelen insanlar filan kalabalık mesafesizdik maskesizdik. Evimize geldik 1 ay sonra hamile kaldım hastaneye git gel yine birşey olmadı. 3.ayımda covid oldum şükür bebeğime de birşey olmadı. Sadece ilk gün eklem ağrım oldu sonrasında yine eski hayatıma devam. Onca kalabalığa rağmen gittim evde otururken oldum :) :) tuhaf hastalıktı gerçekten. Şükür geldi geçti. 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Maaleaef bitmedi. Vakalar 3 katına çıkmış açıklama yapıldı. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 183 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde İlla (1,185 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 216 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
8 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 326 göst.
12 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozgecangursoybursa (11,013 puan) tarafından soruldu

385,230 soru

11,520,235 cevap

35,182 kullanıcı

...