0 oy
525 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ya 1. Kattaym kadin surekli her gun yukaridan hali silkiyor bir sey demiyorm biraz once 9. Aylik bi kizim var balkona cikmak zorunda kaldim kadin evinin butun pisligini basimizdan assagi silkti ya ne diyim ne yapaym siz akil vern 

49 Cevaplar

0 oy
(2,818 puan) tarafından
Halı sirkelemek ne ya Allah rızası için süpür bırak pat pat ne gerkesz bişey biride bnm üstmde kendini sirkeleynce temiz saniyo ama malsf leş gibi pislik benim balkona düşüyo temizlik bu demek değil bence sen temizlen milletinde evine pisliğini at laftan anlamiyo benim üstdekide bı gün halıyla aşağı çekçem onu o zmn görcek sirkenlemyi
tarafından
Ay ben de cok sinirleniyorm ya hakimi da helal etmiyorm yani ...
-Reklam-
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Çırpma günümüz var herkes o gün çırpar 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Benimki de öyle zamanında çok yaptık kavgasını düzeldi yapmadı ama şimdi yine başladı Allah'a havale ediyorum bende 
0 oy
tarafından
O halıyı başına geçir öyle sirkelenmez böyle sirkelenir diye evinin ortasına sirkele 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Halı silkelemek mi kaldı yaaa 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Silkelemiyorum 
0 oy
tarafından
Ben en üst katta oturuyorum bazen mecbur kalıyorum 2 ama metre halim var küçük kızım mahvediyor . Onu cirpacaksam önce asagiyi iyice kontrol ederim kimse var mı yokmuş anca öyle onda 2 haftaya 1 falan zor durumda kalırsam 
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Ben sirkelemiyorum kimse pisliğimi çekmeye mecbur değil 7.kattayım üstümde bir kat var o sürekli sirkeliyor kaç defa uyardım hala devam ediyor Allah'a havale ettim hakkımı helal etmiyorum dedim 
0 oy
(1,896 puan) tarafından
Git uyar canım uygun değil ben 2. Katta oturuyorum balkondan aşağıya hiçbir şey silkelemem hoş değil zaten görgü olarak yapılmaması gerekir.
0 oy
tarafından
4. Katta oturuyorum bırak halı silkelemeyi sofra bezini bile balkonda Bi köşeye silkeliyorum terbiyesizlik başka hiçbirşey değil çok kızıyorum böyle yaratıklara
tarafından
Benim altimda balkon yok ama oturan insanlar var ben de silkelemiyorm belki camlari felan aciktir die balkonuma bi kutu koydm onun icine silkeliyirm sofrayi
0 oy
(18,224 puan) tarafından
Haber vermesi gerekiyo bi uyar istersn bugün bnm üstteki kadın geldi söyledi ama geçen sene iyi kükremiştim 
0 oy
tarafından
Silkelemiyorum tabiki gördüğüm an uyarırimda geçen yıl üstteki kadın sofra bezini asmis balkona bizim cam açıktı balkonda kahvaltı yapıyorduk ağzımın içine girecekti nerdeyse rüzgarda sallanıyor sinirlendim çektim attım sofra bezini 
0 oy
(685 puan) tarafından
Ben halı fln cirpmam ama yatağın çarşafın bazen silkelerim bazende koltuk örtüsü 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
O tam silkelerken yüksek sesle uyar biraz tüm mahalle duysun ki bi daha yapmasın yoksa aynen devam eder.  Kendi evi temiz olacak diye milletin evini batırıyorlar ne kadar ayıp 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Silkelemiyorum iyice supuruyorum zaten gerek kalmio
tarafından
Kiz bu da süpuruyor duyuyorm sabahin 7 sinde kalkiyor oglene kadar parkeler asiniyordur sonra da silkiyor anlamadm ki ne yapiyor
(1,634 puan) tarafından
Tövbe tövbee silkelemeden rahat edemem diyenlerden heralde
0 oy
tarafından
Silkelemiyorum. Süpürge yapıyorum 
tarafından
Bu kadin da yapiyor sayesinde sabahin 6 sinda 7 sinde uyaniyorz supurdugunu mu silkiyor parkeleri mi supuruyor napiyor anlamdm
tarafından
Normalde üst katlardan birşeyler silkelemek yasak canım. Ama bizim insanımız yasa falan tanımıyor malesef
0 oy
tarafından
En ust katta oturuyorum smdiye kadar sofra bezi bile silkelemedim en sinir oldugum sey bisey silkelemek neden benim evimin pisi milletin evini batirsin ki 
tarafından
Ayyy ben de cok sinir oluyorum
tarafından
Sinir olunmayacak bisey degil ki zaten
0 oy
(802 puan) tarafından
Haftada 1 gun hali cirpma gunu var belli saatler arasinda 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Silkelemem . Süpürüyor um güzelce yıkamaya da veriyoeum . Gerek duymuyorum
0 oy
(339 puan) tarafından
Bir tanede benim başımda var apartmanın halı çarpma günü var sadece pazartesi günü bende 1 2 şeyimi pazartesi çırparım zaten kızım küçük fazls çırpamıyorum ama üstümdeki pislik yüzünden bu sıcaklarda cam dahi açamıyorum her dakika her saniye çarpacak birşey buluyor kaç kere tartıştık kavga edecek boyutlara geldi tartışmalarımız ama yinede akıllanmadı 4 sene olacak evleneli artık umursamamaya çalışıyorum rabbime havale ettim belalarını rabbim versin binacak herkez onları suölu bulmalarına ragmen haklılarmış gibi gelinli kaynananalı köpek gibi bagırıyorlardı bizde alaha havale ettik 
tarafından
Soyleyince bazilari inadina yapiyor ya allahsizlar .... Gercektn cok sinir bozucu yani ayip da ... Yani benim evde kucuk bebegim var camasir seremiyirsn camdan penceredn giriyor bir de mutfak balkonu yani bizim ne diyim ki

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,029 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 151 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 16Nur16 (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 163 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,098 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 226 göst.