0 oy
386 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (406 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

................. 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah sifa versin tatlim keske gitmisken verseydiniz tahlilleri
(406 puan) tarafından
Kızım hiç durmadı dayanamadım aglamasına
tarafından
Kiyamam canim Allah sifa versin
-Reklam-
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Ah ya gecms olsn kuzum haber et bizede
(406 puan) tarafından
Saol canım inşallah hayırlı haberlerle gelirim
(5,436 puan) tarafından
Insllah cnm diştir belki
0 oy
(748 puan) tarafından
Bnde senin gibiyim kaç gündür ateşi 40 geçti  fitil ilaç düşürdüler şimdi iyi ama huysuz 
(44 puan) tarafından
Kan testi yaptırdınız mı canım kan ve idrar yaptırın ateş normal bir durum değil.
(748 puan) tarafından
Mal doktor hiçbir şey yapmadı ilaç bile yazmadı tuvaletini yapınca ateşi düştü o şekilde attı galiba bişey dokundu sanırım
(406 puan) tarafından
Biz şimdi geldik hastaneden kan alındı idrar tahlili verilecek ama hastanede durmadı kızım eve geldim bekliyorum yapsın diye
(748 puan) tarafından
İnşallah temiz çıkar sonuçları
(44 puan) tarafından
Sonuçları aldınız mı ateş önemli canım ben çok çektim hep enfeksiyon oldu. Hiç bekletmeden doktora götürüp test yaptırmak lazım.
(406 puan) tarafından
Sonuçlar temiz çıktı canım
(44 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım çok sevindim temiz çıkmasına.
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin. Dün neden bakmamışlar acaba akıllılar. İçini ferah tut. İnşaallah temiz çıkar. Çok geçmiş olsun. Dua ile.. 
(406 puan) tarafından
İnşallah canım saol
0 oy
(44 puan) tarafından
Büyük ihtimal enfeksiyondandır canım enfeksiyon ateşi 38den düşmez kolay kolay ben çok çekrim 40 a kadar çıkıyordu bizde ateş şurubu fitil bile düşürmüyordu 37 yelere düşerdi bi iki saat sonra yine yükselirse. Sen ihmal etme iyi bir doktora götürüp muayene ettir. Geçmiş olsun.
(406 puan) tarafından
Saol canım enfeksiyon olunca ne gibi tedavi oluyo
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım rabbim şifa versin inşaallah bişey yoktur
(406 puan) tarafından
Saol canım inşallah
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım benim geçmiş olsun kuzum inşallah kötü bir şey yoktur korkma tatlım 
(406 puan) tarafından
İnşallah canım saol allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından
Ayy kuzum ya çok geçmiş olsun rabbim şafi ismiyle şifa versin❤️❤️
(406 puan) tarafından
İnşallah canım ya allah razı olsun ❤️
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Inatçı ateşin sebebi enfeksiyondur genelde de crp si yuksek cikar gecmis olsun canim 
(406 puan) tarafından
İnşallah kötü bişey çıkmaz sonuç bekliyoruz enfeksiyon olunca ne gibi tedavi oluyo
(1,509 puan) tarafından
Canim enfeksiyonun yuksekligine gore degisir tedavi mesela 30 40 lardan asagidaysa surup yani antibiyotik ile tedaviye baslar yok eger daha yuksekse 100 lere yakin ise ya igne yazar yada iceri alir benim oglumda hep boyle olurdu 158 e kadar ciktigini biliyorum ama ben iceri alin derdim cunku hergun igne yemek kolay degil igneyle 15 gun ama iceri alinca 3 gunde biterdi enfeksiyonu ama insallah ben yaniliyorumdur bana haber ver canim merak ederim
(406 puan) tarafından
Canım sonuçları temiz çıktı nezle başlangıcı olabilir dedi ilaç verdi bende agzına baktım damagında hafif kabarma var diş de olabilir sanırım
(1,509 puan) tarafından
IYI CANIM COK SEVINDIM YANILDIGIMA COK GECMIS OLSUN
0 oy
(208 puan) tarafından
Benim kkzımda 6 aylık geçenlerde 3 gün boyunca ateşi vardı 40  kaadar çıktı kulağunda boğazunda kızarılıklık varmış ondan dolayı olmuş serum tAktılar öyle rhatladı kızım geçmiş olsun sizede
(406 puan) tarafından
Saol canım allah razı olsun inşallah geçer

İlgili bir soru bulunamadı

378,158 soru

11,318,204 cevap

34,765 kullanıcı

...