0 oy
1,308 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eşime kabvalti hazırlarken uyku sersemi masaya tava koydum koca masanın üstü aha böyle leş gibi oldu soyuldu hadi soyulmasini gectim o leke çıkmıyor canlarım :( geçen de bebeğime 500 TL lil kış Alisverisi yapıp 60 derecede yıkayıp prematüre bebeklere bile olmicak hale getirmistim. Saatlerce ağladım  Eşim lütfen eşyalara ve eve daha fazla zarar verme daha iki senelikler diyor :Dağlanacak halime gülüyorum bu leke geçse bari nasıl çıkar yada üstüne çaydanlık altlıkları var ya güzel desenli onlardan mi koyup yapistirsam

image

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yag coz yap yarim saat sonra sil .. sirkede dok baktin olmuyor .. oje al sür sonra oraya cicek deseni ciz
tarafından
Hiç birşey ise yaramadi kaplaticam mecbur kuzum
-Reklam-
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Masaya renk katmışsın kız boşver :D:D

tarafından
Ahhshshahahhajaha Allah iyi etsin kuzum ya :Dddd
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Sana bi tavsiye vereyim canım o mobilyanı cadence ile boya mermer çatlatma tekniği ile
tarafından
Çok sağol kuzum kaplatamassam öyle deneyim
0 oy
(210 puan) tarafından
Annemin kahve tonlarında masası vardı ahşap çaydanlık izini kolonya döküp çakmakla yaktık geçti netten bi araştır
tarafından
Masa yanar sa ya cesaretim yok :( kaplaticam mecbur kuzum
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Çok kötü olmuş yazık ya neyse üzerine kolonya dmküp yaksan çıkmazmı acaba ben sehpalarıma yapıyorum
tarafından
Cesaretim yok kuşum kaplaticam mecbur
0 oy
(642 puan) tarafından
Canım en iyisi sen uc beş yeri daha yak, desen gibi görünsün;) saka bi tarafa gecmis olsun. Sehpa olsaydı kolonya döküp yakında geçiyor ama şimdi bu masa icin ayni tavsiyeyi veremeyeceğim... Ya da bir damla damlatıp dene aslinda. Bir damla kolonya dök lekeli yere.sonra da.cakmakla yak. Düzelme olursa tamamında denersin. Bi damlacık alanda denersen sorun olmaz diye düşündüm. Yani ben olsam denerdim. Sen bilirsin 
tarafından
Hahahahhaahhahahaha :D Masa yanarsa ya benim gibi sakar beceremez onu kuzum kaplaticam mecbur
(642 puan) tarafından
Yok canim yanmıyor denedim ben annemin sehpalarında. Üzerinde bi kaplama malzemesi var. Alkol yanıyor bir süre alev çıkıyor ama sönünce her yer ayni renk oluyor
0 oy
tarafından
Ahşap boyasiyla kapatabilirsin. Yada boyatabilirsin işi ehline 
tarafından
Çok sağol kuzum
0 oy
(213 puan) tarafından

Ay çok kotuuu  :dizzy:cifle sildinmi 

tarafından
Hepsini denedim kaplaticam mecbur kuşum
(213 puan) tarafından
Geçmiş olsun bacım öylede model gitcek ama başka türlü olmaz heralde
0 oy
(1,422 puan) tarafından

Of hemde yemek masasi :( aldiginiz yere bi sorsaniz canim bekli boya fln yapiliodr

tarafından
Kaplaticam mecbur kuzum :(
0 oy
(13,628 puan) tarafından
Kiz naptinnn :D cok da afilliymis be tuhhh
tarafından
Vay ben olemmiiiiii :D
0 oy
(193 puan) tarafından
Kız azcik dikkat etsene ben yirmi liraya mutfak masasına örtü aldım çocukları tembihliyorum yırt mayin delmeyin neyse gecmis olsun
tarafından
Vallahi haklısın :(
0 oy
(413 puan) tarafından
Gunluk olarak bu masayı mi kullanıyorsun? Eşinle bunda mi kahvaltı yapıyorsunuz? :D masan cok guzelmis canim gecmis olsun cifle silmeyi dene cikmazsa baska bi fikrim yok valla
tarafından
Evet kuzum mutfak masami terasa koymuştum demir siyah masalardan yağmurda bırakmışım paslanmış birdaha içeri alamadım :D bunu kullaniyorduk kaplaticam mecbur sağol kuzum :(
0 oy
(121 puan) tarafından
Mobilyacıyla irtibata geçin onlar size daha sağlıklı yöntem söylerler..
tarafından
Teşekkür ederim.
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Bi masa örtüsü  al canım  en iyisi
tarafından
Ya kaplaticam ya öyle yapicam kuzum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 211 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy