0 oy
784 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından
Gün hep beraber piknige gittik yolda giderken eşim durdu mangallık almak için bende oğlumla indim .oğlum simit gördü onu aldı zaten karnı da açtı.bende eşimle beraber kasada ödeme yaptık.amcası oğlumu arabayı götürmüş.bi baktım kaynanamla onun görümcesi simit yiyor araba oğlumun eline baktım çeyrek simit var çocugun elinden simitini almış yiyorlar.ay bir sinir oldum.açsan yada senin de canın çektigiyse söyle alalım nedir çocuğun elinden almak

22 Cevaplar

0 oy
(10,414 puan) tarafından
Yani gözünle gördüğün Bi şeyde yok çocuktur bu arabayı görünce simiti vermiştir kaynananda Bi parça yemiş yani bunda ne var bazen çok acayip saçma postlar açılıyor inan bana  Adminin özelden beni uyarmıcağını bilsem uyarı verirdim bu posta 
-Reklam-
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Cocugun elinden almaları cok sacma. Ama toplumda bısey alırken kokar eder dıgerlerınınde canı ceker dıye 1 tane fazla alabilirdın teklıf ederdın yemek isteyene bolup verirdin. Bende cocugumun elinden alsalar bende kızardım ama her ıkı tarafta suclu olmus sankı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 95 göst.
23 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde AlpereninAnnesi (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
0 oy
2 cevap 80 göst.
16 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde meva1 (1,439 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
3 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,465 soru

11,526,421 cevap

35,197 kullanıcı

...