0 oy
769 göst.
Aile kategorisinde (1,516 puan) tarafından
Normalde hiç pahalı hediye istemedim bugüne kadar eşimden, sevgiliyken bile derdim gerek yok diye. Ama şimdi ailesi aylarca maaşından falan para aldı, kendisi evliliğe alışana kadar bekar gibi harcamalar yaptı ailesi ile beraber yaşadığımız için güvendi onlara. Bende bugün ne alacaksın diye sordum. Para veriyim istediğin şeyleri al dedi kıyafet falan, bende dedim ben bir yüzük beğendim onu istiyorum diye. Sizce yanlış mı bu yaptığım 

67 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından

Hiç bişey istemedim :) sağolsun eşim her özel günü düşünür doğum çocuk başlı başına öasraf extra bişey istemedim ama kendisi çiçek getirmişti başka şey istesem alırdı

Sana gelirsek iyi yapmışsın az bile

(1,516 puan) tarafından
Öyle yapmasa bende istemezdim ama mecbur bıraktı
(7,768 puan) tarafından
Snnkisi haketmiş
-Reklam-
0 oy
(291 puan) tarafından
İyi yapmışsın iste tabi ben kolye istemiştim. Kızımın ismi yazılı kolye yaptırmış bide künye 
0 oy
(57 puan) tarafından

Bende hamile kaldığımı öğrendiğimde iphone 13 istedim o zaman da 13 bindi devlet de doğurursan alırım diye söz verdi bende hem özelde dogurucam hem iphone istiyorum diyip yine ikna etmiştim almaya gel gelelim 21 bin oldu şimdi ben istemiyorum :D

0 oy
(13,841 puan) tarafından
Bir şey istemedim ilk oğlumda tuğralı kolye almistii ikincide bir şey almadı :-)
0 oy
tarafından
Ben hiç bir şey istemedim kendisi daha büyük bir şey kabul etmez diye çeyrekte bileklik istemiş ama hediye için doğurmuyorum onu da ortak birikimimizin içine kattım ben sevmiyorum böyle şeyleri adamlar bize hediye alacağız diye ömürlerini tüketiyor resmen evlat ikimizin evladı o zaman bizim de büyük büyük hediyeler almamız lazım 
0 oy
(302 puan) tarafından

Almadı kendiliğinden almaz istesemde almaz kütük :ermm:

(1,516 puan) tarafından
Ben yüzsüz olarak istiyorum, almazsa başına kalkacağımı biliyor
(302 puan) tarafından
:) :) :) iste kız aldır iyi yapıyorsun ben kendi paramla aldığıma bile kırk tane laf eder hem kendi almaz
0 oy
(293 puan) tarafından
Ananida al git başımdan dedim. Huzur istedim 
(1,516 puan) tarafından
Bende ailesine inat aldırmak istiyorum
(293 puan) tarafından
Olsun canım aldır tabi ❤️
0 oy
(970 puan) tarafından
Hayır yanlış değil. Ben her çocuk için Reşat altın istiyorum
(1,516 puan) tarafından
Alsınlar tabiki çocuk doğurmak kolay mı
(970 puan) tarafından
Kesinlikle  
0 oy
(1,437 puan) tarafından

3 gün oldu doğum Yapalı sadece çiçek alıp getirdi ama o bile bana yetti sağolsun o kadarcikta olsa düşünmüş almis kiyamam zaten cokta pahalı şeyler istemezdim yzuk gibi ona verecek oaraylakizimin eksiklerini alirdim :D

(1,516 puan) tarafından
Kızımızın eksiklerini zaten alacak mecbur, ben ona bir can veriyorum bir Hediyenin lafı olmamalı
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Yoo neden yanlış olsun. Hakkındır..Ben bileklik istedim aldı 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Robot süpürge aldı iyi ki de almış her gün Allah razı olsun eşimden diyorum 
0 oy
tarafından
Bir kadın kolay hamilelik geçirmiyor doğum kolay olmuyor hakkın alacak durumu varsa
0 oy
tarafından
Ailesine vermeden sen aldir istediklerini illa doğum günün olmasına gerek yok her ay başka şey aldır , taksitle borca şok para fazla geliyor galiba evli olduğunun farkına varsın 
0 oy
(2,948 puan) tarafından
Beştaş istedim
0 oy
(2,562 puan) tarafından
İstediğim koltuk takımını ve bileklik aldı sağ olsun ❤️
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Hiç bir şey istemedim ama çeyrek bileklik yaptırmıştı o zaman 750 TL y di çeyrek şuan bilekligimin fiyatı 2 ye katlandı sadece tak diye aldım o yatırım değil o senin dedi bir kez daha mutlu oldum 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Kimseye yorum yazmayacaksan neden psot açtın anlamadım ki. Kendi kendimize konuştuk 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Hicbirsy istemedim :)) istesemde yapmaz öküz model benimki
(1,516 puan) tarafından
Benimki de öküz ama keserim onu hazır geldi kurban bayramı, adak diye doğumda
(1,918 puan) tarafından
Valla kes kız bizim intikamimizi alll :))
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Birşey istemedim ama eşim telefon almıştı :D

(1,516 puan) tarafından
Demesem çiçek falan alırdı ama ben bilerek pahalı bir eşy istedim, telefonum eski olsa öiyi fikirmiş aslında
0 oy
(13,151 puan) tarafından

İlk doğumda beş taş aldı 

2. Dogum da begendigim marka spor ayakkabı vardı onu aldı :)

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 848 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 361 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Rabia demir (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 578 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Bayan Saraç (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 659 göst.
18 Temmuz 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu

381,752 soru

11,428,695 cevap

34,988 kullanıcı

...