0 oy
500 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
........

13 Cevaplar

+3 oy
(4,642 puan) tarafından

Peygamber efendimiz s.a.v evinde ailesinin işleriyle kendisi ilgilenirdi. Elbisesini kendisi dikip yamardı.

Koyunlarını kendisi sağar, ayakkabılarını kendisi tamir eder, kendi hizmetini kendisi görür, devesi kendi yemlerdi. Hizmetçisiyle beraber yemek yiyip hamur yoğurduğu zamanlar da olurdu. Çarşıdan aldığı malları kendisi taşır, çocuk işlerinde eşlerine yardım ederdi. Üstelik o kadar işi varken!

Çok iyi marifetmiş gibi birde ben elime bir şey sürmem diye mi anlatıyor?. Peygamber efendimizden daha "adam" mi bu şimdi?

"Sizin en hayırlınız, ehline en hayırlı olanınızdır. Ve ben de ehline karşı en hayırlı olanınızım.” buyuruyor Rasulullah. 
Tatava yapmasınlar :)
tarafından
Ayakta alkışladım
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Sakalasmislar iste her şeyi ciddiye almayın kılıbıksa kılıbık senin kocan sen sevdikten sonra ne olursa olsun
0 oy
(91 puan) tarafından
Boşver gülüm catlasinlar dursunlar yeterince dert olmuş onlara demek zirlayip dururlar anca sen keyfine bak he de evide süpürdü hatta de gıcık etcen boylelerni
0 oy
(3,681 puan) tarafından
İlk evlendigimizde eşimin amcası kuzeni felan eşimin arkasından öyle konuşmuşlar di eşim de gelsinler yüzüme söylesinler eşinin değerini kıymetini bilmek yardım etmek kılıbıklıksa kılıbık olayım demişti 
0 oy
(13,850 puan) tarafından
Kuzeni bokuylaa övünmüş.
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Ben agzinin payini verirdim

Nefret ederim kendini çok buyuk bi *** sanan erkeklerden
0 oy
(19,804 puan) tarafından
Görgüsüzlüğü erkeklik sanıyosa demekki saygı sevgi hoşgörü güzel şeyler o bilmiyo belliki 
0 oy
(15,302 puan) tarafından
O kılıbık değil sen hanzosun diyeceksin ama denmiyor işte:)))
0 oy
tarafından
Oyle büyük konuşanlar genelde evde köle gibi olurlar içlerindeki pisliklerini akıtıp kendilerini bi *** olduklarını göstermek için öyle cins cins konuşurlar 
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Kuzeninin sanki yaptigi cok ovunulcek bisey gibi anlatmasi.. 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Bu sitedeki hatunlar hemen herşeye sinir olup kafaya takıyo hayretle okuyorum :D 
0 oy
(1,415 puan) tarafından
Haha bnm eşimi görse o kuzen kılıbıklığın kitabını bu adam yazmış der desene sjsjsj 

Aman ne sinir oluyon bana o imayı yapacak olduklarını anlar anlamaz kendim diyorum kılıbık eşittir Mehmet diye :))) lafı uzatamıyorlar :) çünkü karşındakinin bunu deme amacı seni sinir etmek ee sinir olmayacağını anlayınca da susup kalıyolar :)  artık kimse diyemiyor bana ima bile edebilen yok :)
0 oy
tarafından
Dün eşim bana tuzlu ayran yaptı geldi kaynanam gülerek ne kıymetli karin var mış ayağına tuzlu ayran götürüyorsun diye eşim de bi tane karım var kıymetli dedi kaynanam 2 oğlum var ikisinin de karısı kıymetli bakarken 1 bardak su almazlardı mutfaktan dedi hepimiz güldük geçtik 

İlgili bir soru bulunamadı

397,461 soru

11,887,550 cevap

36,006 kullanıcı

...