0 oy
1,011 göst.
Aile kategorisinde (211 puan) tarafından
Bugun bayramlaşmaya gittim kayınpederım rahmetli.  Evin buyugu onu görürüz. Kızım emekliyi dıye sureklı pesındeyım arkamı dönmeden onlara cocugumun yanındym kaynımı 3 4 kez flan bacağımn ag kısmına dogru bakarken gordum bıde bu ılk degıl . Tesettürluym bol pantolon vardı ve uzun gömlek ustunde yanı ne bı yerım bellı oluyodu nede ıcım gpzukuyodu. Acaba bısey mı dikkatini çekti dıye baktım caktrmadan bısıde yok pis mı baktı yoksa ben mı yanlıs anladım acaba esimin abisi sonuçta evin buyugu bıde sizce.  Bu arada oturmama kalkmama dikkat ederim birinin onunda yere bıle eğilmem arkam dönük fln ıste anladnz. Moralim bozuldu bısı diyin az

23 Cevaplar

+2 oy
(2,368 puan) tarafından
Ne diyorsun sen ya kaynım baktı die belki gözü takılmıştır hemen bı bakmasindan bunları nasl diodun 
(916 puan) tarafından
Bence kimse çekilmesin sen geldin diye bu ne tavır görende hiç bu tarz şeylerin yaşamadığı bir ülkede yaşadığını sanır....
Kendi kaynım dahil olmak üzere asla güvenmem aslaaa ki güvenmemek içinde çok nedir olur
(2,368 puan) tarafından
Ben ortada çok yoğun bi sebep başka bı harejet süreklilik görmediğim için öyle söyledim bu dünyada bende yaşıyorum uzayda değilim kizlar az sakin olun ki ben kendimden ve Allhtan başka kimseye güvenmem kimseye
(2,749 puan) tarafından
Adenimm kız bana diyon :D

Alyakus canm sen ne diyorsun ya diye cikismissn sanki kadın adamın günahını almış adam bakarak günah yapmamış ki 3 4 defa baktığını gördüm demiş ve başka bı zmn da aynı şekilde baktığını farketmiş daha ne kadar süreklilik olsn
(916 puan) tarafından
Kızzzz özür dilerim yanlış kişiyi yazmışım lafım alyakus a idi sjsjsjsjjssj
(2,368 puan) tarafından
Susun kalabalik etmeyin :)
-Reklam-
0 oy
(48,695 puan) tarafından
ne diyelim takip et onun bakislarini 
tarafından
Valla karısını seven sayan adam inanır güvenir yan yana getirmez.
(48,695 puan) tarafından
erkeklerin aileleri soz konusu olunca çok kötü de olsalar konduramiyorlarl
tarafından
Yani diğer konularda öyledir belki de bu çok farklı ya
(48,695 puan) tarafından
hiç sanmıyorum esi evet abim sapikca bakiyo gprusmeyelim desin
tarafından
Eğer konu birine söylemen gerekecek duruma gelirse, kaynının ablası, ablası yoksa en büyük eltin. Başka hiç kimse.
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Uzaklaşşşşş nefsi piss
0 oy
tarafından
Sapikkligi var mı bu devirde babana bile güvenmeyeceksin 
(211 puan) tarafından
Yok namazında bırı ınsallah ben kuruntu yapmısımdır
tarafından
Valla bu işlerin namazla niyazla ilgisi yok bazıları gösteriş için kılıyor aklı başka şeylere çalışıyor çok var öyle. İns sen yaniliyorsundur dicem ama benim midem bulandı bir kadın hissediyorsa doğrudur yani durduk yere nerden aklına gelsin
0 oy
tarafından
Bilmiyorum canım ama hoşuma gitmedi benim 
(211 puan) tarafından
Of oyle olmasın ya cok mıgdem bulanıyor boyle seylerden
tarafından
Dikkat et canım
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Ya bazen insanların burda yazdıklarına hayret ediyorum bişey diyin az ne demek. Emrin olur ya.
(1,156 puan) tarafından
Emrine uysaydım kaynınla ilgili saçma sapan yazdığın posta yorum yapardım. Demek emrin ise yaramamış bende ;)
(211 puan) tarafından
Yorum yapmışsın ya neyse canın sıkıldı herlde başkasına sataş ugrasamıcam
(1,156 puan) tarafından
Yorumu kendini düzelt diye yazdım kaynın hakkında sana akıl vermedim. Hani akıl istedin ya;)
(916 puan) tarafından
Yorum yapma o zaman kıza sıkıntısı var paylaşmış sırf konuşmak için konuşmayın ya
(211 puan) tarafından
Valla burda bazı insanlar gercktn sıkıntılı uzuluyorm onlar ıcın sankı ozlfen bı mesaj attım da uslubumu sorguluyor. Hoşuna gıtmedyse oku cık nıye bos yorum yapıyorsun. Neyı ustune alındın yani adın faln yazıyo
0 oy
tarafından
İnsan bisi hissediyorsa vardır bir sorun daha cok dikkat et gitme evine fazla muhatap olma
(211 puan) tarafından
Zaten gozumden bısı kacmaz  genelde ıkı uc kez hissettim ama konduramıyorm bı turlu kızımada dokunmasındn rahtsz olucam smdı. Mecbur gorusuyorz 1 2 saat onlar gelıyo bız gıdıyoz o kadr da cok ıgrenc yaa
0 oy
tarafından
Böyle bir durumdan rahatsız olduysan Bence bir daha gitme yada aynı odada dahi durma 
(211 puan) tarafından
Ya bakılck gbıde gıyınmıyorum bılegımın açılmasını bıle istemem nıye boyke ya daha napsjn bu kadınlar
tarafından
Karşındaki insan pis sapık fikirli ise istersen çarşafa gir gene bakar
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Takip et cnm eğer iskillenmissen vardır bir şey veya dalmista olabilir bilemeyiz sürekli gözlemle cnm eğer yine aynısı yaparsa uzak dur 
(211 puan) tarafından
Cok bı samimilk yokta neden boyke oluyo kendimi suçlu hissediyorum tokalasmam bıle kolay kolay. Bugun cok terliyım dedım uzaktan bayramlaştım genelde eli öplcklere el uzatırm
0 oy
(802 puan) tarafından
O yö de birşeyler hissediyorsan olabilir biraz daha gözlemle canım 
(211 puan) tarafından
Allahım korusun çocuklarımız var ahir zaman diye bısuna demıyolar
(802 puan) tarafından
Öyle kimseye guven olmaz
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Moralim bozukdu bisi diyin az derken ne diyelim? Ne dememizi bekliyosun acikcasi merak ettim. Madem kotu niyet hissettin ona gore davran yani 
(211 puan) tarafından
Tedavi ol sende ıyı degılsın
(1,223 puan) tarafından
Hadi canim ciddi misin?? Neye gore karar verdin buna soyle bakiyim bi.
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Suphelendiysen rahatsız olduysan vardır bsy
0 oy
(606 puan) tarafından
Kayın kim oluyormuş ya ben ne ararım nede kelam ederim eşimden 7 yaş büyük bekar ayrı şehirde yaşıyoruz düğünümüz oldu 20 gün köyde kaldık evime döndüm eşim 3 gece evde olmazdı işten dolayı sorardı eşi  evdemi yok derdim pat görüntülü arardı ve saat kaçta gecenin 12 si ne halt yemeye ararsın ya mesaj atardı gece 1 falan görüntülü arayayım.konuşalm bende mesajları actım eşimin önüne koydum şimdi eşim muhattap etmez köyde bana bişe sorsa eşim.lafa atlar cevap verir yerime bir iki daha gözetle baktın şüphen de haklısın eşine de
tarafından
yuh ya goruntulu aramak nedir hem de gece. esiniz abisiyle gorusuyor mu?
(606 puan) tarafından
Memleketine gidince ister istemez yüz yuze geliyo ama çok soğuk eskiden kendine ne alırsa onada alırdı hep abim.abim di şimdi bakıyorum mesajlarına ok falan diye kısa cevaplar veriyo
0 oy
tarafından
konusurken belki sizinle goz temasi kurmamak icin bakmiyordur hani bi yerine bakmis gibi olur ya o an. 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Valla kötü bir niyet varsa ki kadınlar bilir o bakışı uzak durmakta fayda var şimdi eşine söylesen ya kardeşiyle kavga eder ya inanmaz senle eder iyisimi sen    uzak dur görüşmemekte çalış devir kötü herkezden herşey beklenir oldu
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Sürekli görüyorsan farklı 1 kez görüyorsanfarkli bazen insanın gözü takılıyor canım sana her gittiginde mı bakıyor yoksa sadece bugün mu oldu
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Vallahi burdakiler ne desin yorum yapmaya bayılırlar biri aksine bir şey diyince de topa tutarlar biz tanımayız etmeyiz cnm snucta sen daha iyi tanırsın bakışını bilirsin su devirde olmayacak şeyler mi değil Allah korusun yani öyleyse görüşme derim
0 oy
tarafından
Kadınlar hemen anlar huzursuz olur. Kayın şeytan denilir
0 oy
(2,915 puan) tarafından
Ne farkettim biliyomusun post sahibi kaynına sapık niyeti pis diyenlere güzel cevap vermişsin, kuruntu yapıyosun diyenlere atlamışsın ne istiyorsun sen aa sende gözü mü var diyelim senin niyetin pis 
(211 puan) tarafından
Nerenden uyduruyosn bunu ıyı oku.  Kadın az bısı dıyın yazdım dıye uslubumu sorgulıyo ne dıyım .
0 oy
tarafından
Olabildiğince uzak dur derim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 380 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 156 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Anne1 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 280 göst.