0 oy
739 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (221 puan) tarafından
3.5 aylik kizim var Cok bunaldım memlekete gidim dedim ama hiç durmuyor hep ağlıyor artık rezil oldu tatilim pişman oldum geldiğime Allah rızası için birsey diyin bir benim çocuğum mu böyle. 3 çocuk büyükmüş abla var ben böylesini görmedim diyor hep mutsuz bir ağladımi yer yerinden oynuyor şu anda bile ayağımda mahvoldum ya erken mi davrandım biyere gitmek için her gittiğim yerde sakın biryere geçip bunu susturmaya uğraşıyorum;(

27 Cevaplar

0 oy
(356 puan) tarafından
Sabret oğlumda aynıydı büyüdü azda olsa rahatladım 
(221 puan) tarafından
İnsaAllah hemen guzel günler gelir:(
-Reklam-
0 oy
(563 puan) tarafından
4.ay atagı olabilir kötü geçiyor aç yada gazı olabilir. Benim kızm 7 aylık sese cok duyarlı hiç Bi yerde uyuyamaz bende gitmiyorum kimseye valla öyle evde büyüsün napayım 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
gzi vardir cocuhu rahatsiz eden birsey vardir canim gazi cikartmakla olmaz bagirsaklari gaz dilu olabilir
(221 puan) tarafından
Olabilir damlasini 1 kere veriyordum 3 kere verdim bugün rahatlasın diye
0 oy
(361 puan) tarafından
Daha ilk defa gordugu bi yer bebekler evlerine alisir yabanci ortami sevmez kendini onun yerine koy hic gormedigin insnlar sevmeye calisiyir uyudugun yer degil senin tanidigin bildiğin 2 3 şey var yani cok normal benim ki 2 yasinda gittigi yerde aynisini yaşıyorum daha algilayamaz bence o 3 çocuk buyuten de muhtemelen unutmuştur sen de unutacaksın zamanla ...düşün ilk bebegi eline aldığından 3 ay sonra ya neler değişti neler.....
(221 puan) tarafından
Haklısınız ilk bebegim çok fark var ilk aylarla şimdiki zaman arasında ama çok yordu beni ağlama sesi duymak istemiyorum artık. Gözümün içine bakıyor bazen çok uzuliyorum
(361 puan) tarafından
Olsun. Canim o sadece seni biliyor sen de teselli buluyor anliyorum aynisini 2 yas cocukla bende yaşıyorum:(
0 oy
(1,322 puan) tarafından
Bu bebek benim kızımı hatırlatıyor birde benim ki kızardı ****** ederdi beni sürekli aglarmi bir çocuk ya bir parke vardı evde hafif kabarık oraya basasiya uyandırdı sabah beste yatardı yedide geri kalkardı yemezdi uyumazdi ben ne yaptım sen misin ağlayan zorlayan evi caminin karşısından aldım günde beskere valla sesede alıştı seste uyuttum şimdi düğün olsa yanında gene uyur pedagog çocuk doktoru heryeri gezdim en son bir cocukcu yanlızlik sendromu dedi bebeğin ikiz olduğu için biri ölünce çocuğun onu arıyor dedi mantıklı gelmedi ama haklıymış sonradan anladım bebeğim dört aylıkken ikinciye hamile kaldım o doğdu araları on dört ay şimdi onunla sürekli iki yaşında aşar dedi bu durumu şimdide iki yaş sendromu başladı ama atlaticaz inşallah 
(221 puan) tarafından
İnsaAllah atlatırız bizde kısa sürede:(
(1,322 puan) tarafından
İnsallah
0 oy
(88 puan) tarafından
Oğlum 3 aylıkken bnde aynı durumu yaşamıştım, yer değişikliği, rutinin bozulmasındandır diye düşündüm, 5günde huy değiştirdi emzik bıraktı o dönem daha da hiç tutmadı mesela, Rabbim yardımcınız olsun geçip gidiyor bu günler de şimdi oğlum 3 yaşında her yaşın farklı huy ve zorlukları diyorum ben. 
(221 puan) tarafından
Geldiğimizde beri etmiyor doğru düzgün buda sanirim ondan
tarafından
Bende sütten kestim.oructa o günden beri böyle malesef
(88 puan) tarafından
Bebekler rutinleri bozulunca yapıyorlar bence hep, bnde memeden 2 yaşındayken zorla kestim her gece uyanıp ağlardı 1 saat doktor gece terörü olablr dedi hatta, sonra uykusuzluktan dolayı asabi davrandığımın farkına vardım, bn daha yumuşak daha ılımlı daha sessiz cümlelerle yaklaşarak şükür ki o dönemi atlattık. Bir de bu tür durumları yaşayan bilir elin ağzındaki lafları çokta takmamak lazım bence, şimdi bile oğlum hareketli çok bnada birsürü şey diyorlar hiç umursamıyorum geçecek bu halleride Rabbimin en güzel emaneti ya oğlum olmasaydı diyip ona dört elle sarılıyorum.
tarafından
Vala gece terörü bizde de var galiba bir anda çığlık çığlığa bağırarak ağlıyor memeden sonra herşeyi bozuldu çocuğun düzen falan kalmadı
(88 puan) tarafından
İnşallah düzelir o dönem bizde bir buçuk ay sürdü ama geçti gitti, yeni yaş yeni dönemler yeni huylar sendromlar hiç bitmiyor, Rabbim sabrını versin, evlatlarımız olsunda canları saolsun tek, bu dertler geçici...
0 oy
tarafından
Benimkide öyle o aydayken de kaynanama geldim neler neler yaşadım ve 2 yaşında halen yaşıyorum artık psikoloji kalmadı bende özellikle insanlardan utanıyorum herkes soruyor herkes acıyarak bakıyor 
(221 puan) tarafından
Evet aynı biz gibi bana da öyle bakiyorlar

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 726 göst.
19 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Iremim (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,739 göst.
8 Ağustos 2019 Aile kategorisinde ❣Prenses Annesi ❣ (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 420 göst.
0 oy
35 cevap 715 göst.

381,238 soru

11,413,405 cevap

34,959 kullanıcı

...