0 oy
2,256 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Tabakta birşeyler göndermişti bende hemen karşılığında bişey yapıp gönderemedim bi 10 gün sonra kısır yaptım götürdüm evde yoktu öbürsü gün kurabiye yaptım baktım evde Yok. Yarın da bişey yapamam bugun illa veriyim dedim akşam tekrar gittim kurabiye götürdüm yine yoktu. Bir kaç gün sonra sabah simit almıştım simit koydum götürdüğümde yine yoktu telefonuda yok bende . Bende artık saldım kendim kullanıyorum tabağı sizce ayıp olurmu 

55 Cevaplar

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kapının önüne bırak gitsin daha napcan gotu yer tutmuyo komşunun 
tarafından
Ahajahahah kçı kurtlu karının
(5,240 puan) tarafından
Valla öyleymiş :)
-Reklam-
0 oy
(15,294 puan) tarafından
Başlıktan bu soruyu senin sorduğunu tahmin ettim ahsgdgshsnsn
tarafından
Ahahah ya çok şeker bunu diyenler
0 oy
tarafından

Ahah çok sekersin Ece. Espri yeteneğin iyi.Burdaki çoğu kişi anlamaz he de geç :D

tarafından
Yaa sağol ama postumdaki olay kurgu değil gerçekten de vermiyorum tabağı tabakla bağ kurdum artık nfnfn
tarafından
Yok onun gerçek olduğunu anladım :D
0 oy
(2,522 puan) tarafından

Komşumun kırık manda li vermeye çıkan ben...:angel:

0 oy
(1,634 puan) tarafından
Benm babanem hep derki biri kabiyla kapkacagiyla bisey getirdiğinde yemek içmek helal ama tabağını faln kullanmak haram dio
0 oy
tarafından
Başkasının tabağını kullanacak kadar düştün mü Bi nevi emanet o sana emanete sahip çıkmayı öyle mi öğrettiler ayrıca çok değişiksin dikkat çekmek adına kendini bu kadar rezil etme 
tarafından
Artılaşma postu açıp puan toplamaya çalışan biri mi bana dikkat çekmeye çalışıyosun diyo . Ayrıca işimin gücümün arasında kaç kere birşeyler hazırlayıp kadının kapısına gittim daha napcam elimden geleni yaptım çok lazımsa kendisi gelip alsın artık
tarafından
Ahahaha puanla zengin mi olunuyor da seni bu denli gerdi en azından senin gibi saçma sapan post açmıyorum. Madem götürdün ewde yoktu kullanma dursun niye Bi tabağa bu kadar tenezzül ediyorsun
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Troll olunur da seninki biraz işsizlik artık.
0 oy
(861 puan) tarafından
Hashhshxd şaka mi bu
0 oy
tarafından
Kız kullanılırmı  hiç 
0 oy
(220 puan) tarafından
Ya çok güldüm inanki. Tabiki olmaz ben bir kırık iğneyi sahibine geri veririm er ya da geç. Lütfen tabak boş bile olsa geri gönderin.en sevmediğim şey verdiğim şeylerin geri gelmemesi
0 oy
tarafından
Bir şey söyliyim mi sen bir erkeksin ya da buradaki birinin fake hesabısın yeme milleti nolur ya insanların aklını peynir ekmekle yeme sebebisin sen. Kimseyi linç etmem ben öyle bir insan değilim sen bizi trollüyorsan ben de her postuna linç her postuna trol yağdırmazsam adım Rahime değil. İllallah ettirdin yeter
tarafından
Sakin ol istersen bu ne nefret
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Böyle bir şey olunca ben streclryip kapısının önüne koyuyorum
0 oy
(16,072 puan) tarafından

Yemin ederim ki daha posta girmeden senin olduğunu anladım ecece hanım :D

Böyle saçmalık mi olur canım benim komşular bana geçen sene servis tabaginda pasta getirmişti o günden sonra bir daha gelmediler eve yazlık ev Niyetine kullanıyorlar. O tabak bende 1 yıl boyunca dolapta durdu tekrar geldiklerinde bende pasta koyup vermedim yine boş göndermedim 

0 oy
(1,223 puan) tarafından
Yani 1 aydir hic mi yoktu evde tamam dolu gelen tabak bos gonderilmez ama soylersin kurabiye yaptm vs getirdim evde yoktun kalmasin bende tabagin diye verirsin yani cok sacma 
0 oy
(7,765 puan) tarafından

Aa sen biseyler yapar mıydın :D

Ben olsam asla kullanmam 1 sene de geçse geri veririm 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 482 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 441 göst.
0 oy
14 cevap 363 göst.