0 oy
483 göst.
Aile kategorisinde (97 puan) tarafından
Bır bayan esım zayıflamamı ısdıyor dıyordu, aklıma takıldı bende evlendıgımde 52 kiloydum suan 64 ama 2 cocuk annesıyım, eşim kılo daha cok yakısıyor zayıf degil dıyor zayıfları hasta gıbı goruyor bende zayıf seviyorum kendımı boyumda 165

26 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ilk evlendiğimde 45 kilo idim 

Şimdi 72 yim:ermm:

Ben zayf halimi seviyorum 

Bu arada boy 1.61

Ama esim boyle de seviyo kafaya taktigimi gorunce kepekli ekmek tuket bol bol su ic dye tembihliyo

-Reklam-
0 oy
tarafından
Genetik olarak çok kilo alamam ikinciye hamileyim dört aylık ve 53 kiloyum şuanda eşim memnun onun için alıp vermem kiloyu ama şöyle bir şey var evlenirken zayıftım şimdi baya baya kilo alsam uyarsa ben zayıflamaya da çalışırdım yani
0 oy
tarafından
Benimki de al al diye laf söylüyor sürekli zayıf halini sevmiyorum diyip duruyor geriliyorum sanki bilerek almıyorum 
0 oy
(5,239 puan) tarafından
Eşim  halimden memnun ama ben değilim önce insanın kendini düşünmesi gerek ben kendim istiyorum diye diyet yapıyorum 2 dogum pes pese oldu ondan kalanlar tabi vücut kendini 2 yılda toplar ama benim 2 yılda iki cocuk oldu ben kendimden rahatsiz oluyorum kimse degil
0 oy
tarafından

Yaptım. Nişanlıyken her geldiğinde cebinden alpen gold çıkarıb bana veriyordu sen ye kimseye verme diye:D:D sonrada kilo al dedimde ,sen abartdın dedi:D bende verdim kilolari incecik oldum

0 oy
tarafından
Ben kendim vermeye çalışırım zaten eşimin demesine gerek yok

Bı ara diyet yapıyordum zorla yemek yedirmeye çalıştı böyle daha güzelsin diye

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 460 göst.
13 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 287 göst.
27 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤Mutluluk❤ (43 puan) tarafından soruldu
0 oy