0 oy
1,589 göst.
Aile kategorisinde (1,156 puan) tarafından
Az önce hergun gelen kaynanayla ilgili post açtım ve bir kaç kişi hariç herkes bana hak verdi o linç yediğim arkadaşlar şuan kaynanam tekrar bize geldi içerde oturuyor içiniz rahat etsin ! Kızlar ben ne yapacağım sabah kapıyı açmadım yine geldi uyarsam anlamaz ki yaşlı bir insanda değil. Zaten uyarılacak bişey yok kendisi bilmesi gerekiyor ki söylesem zaten anlamaz. yine gelir. Hergun her saat bize geliyor artık kafayı yicem. Linç tayfa umarım başınıza hergun her saat başı kaynanızla olmak. Senelerce bir oturdum kurtuldum derken yine aynı şeyler...

47 Cevaplar

0 oy
(1,056 puan) tarafından
Canım sabah bende yazdım ama linclemek için değil sende belki rahat ediyor diye sürekli sana geliyor dedim yaşlı zannettim amacım burda kimseyi kırmak linclemek degil sende haklısın sonucta yaşlı zannettigim icin keşke acsaydın dedim 
-Reklam-
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Ee o gelmeden sen git ona bak bakalim o ne yapacak o zman geldigi zman snaa yardimi dokunuyor mu yoksa kukuman kusi gibi oturup hizmet mi bekliyor ayrica ne olursa olsun esinin annesi kapi acmamazlik bence bir turlu saygısızlık ayni sekilde esin annene yapsa annen hergun gelse senin Hoşuna gider mi onceki postun yorumunda demissin esimle herseyimizi biz yaptik diye yapabilirsiniz Rabbim o kayinvalidenin kalbinden merhameti almis size eli kalkmiyor 
0 oy
tarafından
Ay kim ne derse desin annen bile her saat her dk gelse sıkılırsin herkes yerini bilmeli 
0 oy
(872 puan) tarafından
Benimkiler de şehire geldiklerinde her gün gelmek isterler yada bizi çağırırlar.  Eşim de anlamıyor ben rahatsız olduğumu. Allah sabır versin sana. Kaynanamla iyi anlaşırız ama her gün her saat gelmek neymiş. Insan biraz özlemesi lazım. Ama seninki peşin görüşmeler yapmış ki. Aylardır görmesen bile özlemezsin. 
0 oy
(556 puan) tarafından
Kolundan tut atıver 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Bırak ya kaynana hergun kendilerine gelse aynı şeyi yaparlar ki benim annemde gelse aynı şwyi yaparıö bizde kaynanamla aynı apartmandaydık hergun çat kapı gelirdi bi özelim yokdu açmama gibi bi lüksmde yokdu gitsem zaten aşşada gorur seni çok iyi anlıyorum hergun hergun kaynana değil annede gelse aynı tepki verilir 
0 oy
tarafından
Kaynanan geldiğinde iş ver eline valla şu işi yapamadim sen yapiver çocuk durmadi de 

Yada ben iş yapicam sen çocuğa bakiver yada markete gidicem bakiver de emin zamanla sana gelmekten vazgecicek hiç boş bırakma güzellikle söyle tabi bunları çaktırmadan bak bakalım sonra geliyormu hergun yada tam o geleceği yakın al çocuğunu çık dışarı parka sahile AVM git cekilirmi her gün her gün ne kadar mesafe o kadar iyidir 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 328 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Birprensannesiiii (1,156 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 333 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mihrimah34._.34 (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 840 göst.
29 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kilci Emine (7 puan) tarafından soruldu

385,045 soru

11,516,103 cevap

35,176 kullanıcı

...