+1 oy
1,099 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Kızlar eşim bugün başından geçen bir olayı anlattı Bugün beni öğlen gibi bir numara aradı dedi Açtım dedi alo dedim dedi bir bayan sesi ağlıyor du alo dedim yine ağlıyordu dedi sonra rastgele çevirdiğini ve dertleşmek istediğini çok üzgün olduğunu söyledi dedi işte her şeyi söylemiş 21 yaşındayım işte hap kullanıyorum ilaç kullanıyorum Babam annemi dövüyor 7 tane abim var şurada oturuyorum tamam böyle anlatmış yani ağlayarak Anlatıyormuş ve şimdi merhametli iyi niyetli bir insan onun haline üzülmüş ve 20 dakika konuştum dedi yapma işte etme yaptığın doğru değil dedim Dedi intihar edeceğini söyledi dedi konuşurken sesini eşim kaydetmiş bana dinlettirdi konuşmaları kız böyle ağlıyor diye rüzgarlı bir yerdeydi dışarıdaydı anlatıyor eşim de onu öğütler veriyordu kız numarasını kaydedeyim mi demiş eşimde birkaç defa evde olduğunu söylemiş Daha sonrasında kız da tamam demiş çok iyi birisin falan demiş böyle Ben de eşime çok kızdım Sen nasıl uyanıyorsun dedim nereden biliyorsun doğru olduğunu falan dedim Niye konuştum falan dedim O da çok üzüldüm hani falan dedi daha yaşı küçükmüş dedi Ondan sonra işte seni şimdi demiş ben sana bir ağabey gibi işte nasihat ediyorum Hani Yaptığın yanlış hani böyle düşünme falan demiş işte öyle Yani ben tesadüf olduğunu düşünmüyorum adıma tesadüf mü eşim de sonradan dedi hani acaba dolandırıcı falan mı diye düşündüm bilemiyorum yani ne biçim insanlar var ya

36 Cevaplar

0 oy
(3,951 puan) tarafından

Numarasini al takipte kal pek inandırıcı gelmedi. Ne yani bizi bi adam ariyor olsa intihar edicem dese dertlesecek miyiz :angel: ne kadar saçma  kocan seni kandırmış gibi

(135 puan) tarafından
Ses ksybi cekmis konuşurlar ken niye kandırsin
(3,951 puan) tarafından
Ne bileyim bana inandirici gelmedi
-Reklam-
0 oy
(7,334 puan) tarafından
Hiç inandırıcı değil. 
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Eşin ağlama duvarı mı kız merhametten maraz doğar derler hiç damimi gelmedi bana kızın yaptığı 
0 oy
(13,809 puan) tarafından
Üstüne kırmızı biber ekledim yedim deseydin 
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Yeni bir dolandirlma vakkasi
0 oy
tarafından
Eşinde 20 dakika tanımadığı bir insana vakit mi ayırmış vay beee 
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Bence esin şuan numarasni engellesn agirtmayan başınızı agirtmayn
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Aman canm konuşmasın kimseye güven yok bu devirde senin eşinle arani bozmak isteyen biriside olabilir planlida olabilir 
0 oy
(7,793 puan) tarafından
Dolandırıcı değilde kancacı gibi geldi bna
0 oy
tarafından
Ses kaydı alıp sana dinletmesi durumu normalleştirmiyor asla kabul edeceğim bişey değil onlad daha çooook dertleşir sen merak etme 
0 oy
(19,706 puan) tarafından
Sakın izin verme abisi olur sonra aşkısı
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Eğer kız gerçekten zordaysa Allah yardımcısı olsun bir şey diyemiyorum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
ateşle barut yan yana durmaz canım .Kız yüz bulur eşini telefon arkadaşı edinir.Eşin illa yardım edicem diyorsa polise gitsin .Durumu anlatsın .Polisler kadın sığınmaya yerleştirir , psikolojik tedavi almasını sağlar.Eşin hayır kurumu değil asla konuşmalarına müsade etme.
0 oy
(211 puan) tarafından
Konuşmasa iyiymıs de neyse artik yapck bısı yok. Daha konuşmassa sıkıntı yapmam. Erkekler vicdanlı oluyo kadınlara göre ayıp olmasın dıye lonusmustur belkı. Benım esimide syreklı ıcralıksınız haciz gelck evinize göre dıye arıyorlardı gece gunduz oda sureklı açıklama yapardı. En son brn sinirlendim aldım telefonun ağzıma geleni saydım cunku gece 12 de bile arıyorlardı.  Ondan sonra daha aramadılar. Bazen banka yada telefon  operatöru arar yemek yerken bıle olsa esım sakin sakin konusur ben alır elinden kaapatırım  gereksiz ısrar ediyorlar yok dedikçe esım ayp olur fln dıye dusunur
0 oy
(392 puan) tarafından
Ahahhaa klasik bulgar dolandırma taktiği. Böyle boyle duygu sömürüsü yapıp para topluyorlar. Hatta bazen sohbeti ilerletip Türkiye'ye gelicem şu kadar para lazım vs. Durumun aynısı komsumuza oldu. Yüklü miktar telefon faturası ve parası gitti. Aynı şeyler. İntihar edicem,çok zor sartlardayim lütfen yardım edin vs
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Herseyi geçtim de neden 20 dakka konuşur bi insan ki? Baktı yabancı biri kapatsın telefonu.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 586 göst.
22 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde 2oğlanannesi (3,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 112 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 2kiz.anasi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
0 oy
6 cevap 310 göst.
5 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde 2 boys mommy (2,509 puan) tarafından soruldu

396,444 soru

11,858,839 cevap

35,956 kullanıcı

...