0 oy
459 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
Al işte gene kayınvalideme sinir olmamak elimde değil arkadaşlar. Hayir kendi evime beni yatmadan yatmaya yolluyor bide ben onun evindeyken benim evime gidip kurcaliyor her yeri ben zaten sevmem evimin karistirilmasini ki uyardim da daha önceden sanki ben eskiden soba görmüşüm gibi sobamın etrafına yakarken biraz odun pisligi dökülmüş ki kendi elektrikli süpürgesi bozuk evine misafir gelicek diye benimkini ona getirdim o yüzden de süpürmemiştim eve teftişe gitmis heralde eve bi geldi sen evi ne yapmissin oyle ne kadar pis insan bi temizler şu bu zaten temizlemeye vakit mi birakiyor sabah 7 dedi mi yatagimdan kaldirip geliyor beni kendi evine pardon da durulmayan evin neresi pis acaba dedim odun gübüru dökmuşsun diyo olcak o kadar temizlerim ben dedim bida yapma öyle diyo cok sinir oldum ya :-( 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Senin iznin olmadan girmesi yanlis senin evin anahtari kaynanadan da mi var
(59 puan) tarafından
Hayır kuzum evimiz yanyana birlesik bile diyebilirim mesela arada sadece duvar var duvarin bi tarafi benim yatak odasi diger tarafi onun mutfaği o kadar yakin köy yeri bide bi kac kere kilitledim aliskin oldugum icin kilitleme şöyle böyle bisey falan olur sen evde yokken falan dediler o yuzden kitlemiyorum. Ama cidden inadina yapar gibi herseyime bahane buluyor. Ne yaparsam yaranamıyorum ki daha 5 aylık bir gelinim
(1,567 puan) tarafından
Kilitle kapini canim. Zaten evinin dibindesin bisey olmaz de
tarafından
Bencede kitke kapini orasi senin ozelin girmeye hakki yok esine soyle desin anasina
(59 puan) tarafından
Kuzum onu da denedim aslında ama anasi öyle bi rolcu ki resmen eşim de cok anneci mesela kizmak yerine guzelce konusuyor yapma soyle boyle diye hemen aglamaya basliyor beni kötülüyor esimde arada kaliyor oyle olunca
(1,567 puan) tarafından
Allah islah etsin cok tuhaflar ya.
-Reklam-
0 oy
(902 puan) tarafından
Kız kendi halime sukrettim şuan. Bizimde ev ayrı ama para bir git gel yapıyorum oraya anahtar bi bende bi eşimde var asla izin vermem ona ne benim evimden .karışmaz zaten kaynanam.kac aydır da kafama göre oraya gidiyorum hiç bisey de demiyolar. Evimde kalıyorum misafir agirlıyorum.
0 oy
tarafından
Senin evine sen yokken nasıl giriyor anahtarı mı var al elinden ayıp denen bişi var ya gitme oraya niye gidiyorsun ki mecbur musun sonymta sonuçta Bi evin var senin 
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Allahim ya boğ gitsin o cadı kaynanayi 
0 oy
(843 puan) tarafından
Kızım evini ayır kendini perişan etme. Gitme sabah sabah ne işin var herkesin evi damı ayrı olsun. Öyle eşyalarınıda vermeye alıştırma. Sanada yazık. Hem sen yokken ne işi var...
0 oy
(52 puan) tarafından
Kendini bu kadar ezdirirsen ve her şeye müdahale etmesine seyirci kalırsan kusura bakma ama evinin yolunu bulamazsın. Katı çizgilerin ve kuralların olsun aslında çok çok yenisin zamanla her şeyi sen öğrenmeyeceksin onlar sana öğretecekler. 
0 oy
tarafından
Benim kaynanam karışmaz  öyle dese yada karıştırsa terslerim altta kalmam altlı üstlü oturuyoruz ben gün içinde 10 defa iner çıkarım ona ama o benim evime kapıyı çalmadan girmez
0 oy
(55 puan) tarafından
Sen niye sabah kendi evinden kalkıp kaynanana gidiyorsun ki onu anlamadım canım ? 
(55 puan) tarafından
Tam tahmin ettiğim gibi daha 5 aylık gelinsin o yüzden eskilerde kuzuyu boş bırakırsan kurt kapar anlayışı oluyor bana da çok yaptılar ne kadar aptalmisim diyorum gitme kaynanana kapını da kilitle akşama kadar evinde otur canım ona ne.
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Benim kaynanamin evini *** goturur milletin evine gider heryere bakar kurcalar temiz mi degil mi die gelir sonra dedikodusunu yapar ay ne kdr pisti die bide gelir benim evime evi neyle siliosun koltugunu nasil sildin perdelerin bembeyaz olmus nasil yikadin yok bilmem ne ben biraz titizimdir bilir huyumu evine gittigimde bunu yeni yikadim kimse kullanmadi daha bak bu temiz yok bilmem ne der o kdr temiz ve titiz oldugumu bildigi halde her evime geldiginde gozu heryerde ve esyalarimda bunu nerden aldin nerden ettin bende alacam yok bilmem ne ben evleneli 2 yil oldu hepsi kendi ceyizim evlendigimden bu yana evime birsey almadim Allah ailemden razi olsun deterjanima kadar koymuslardi deterjanim 2 yildir daha gecen ay bitti kurban olurum onlara 
(59 puan) tarafından
Ay kuzum kiyamam sana benimde benzer olaylarım ya kaynanamin evi benimde ayni gecen baska bi postta atmistim hatta kendisi peynircilik yapiyor o sadece evde peynirle ugrasiyor gece gunduz ben evleneli 5 ah oldu bak 3 ay kadar da nisanli kaldim ama ilk evlerine tanismaya geldigimiz gunku hali ortüsü ve koltuk ortüleri serili hala evinde benimde dikkatimi cekti soba yakiyoruz burda evi de isli biraz iste o gecen c.tesi pazara gitmisti esimde yanlis anlamasin diye hadi evini temizleyelim ona supriz yapalım dedim kabul etti esim biyadi falan ben hamile olmama ragmen o kadar esyalarin yerlerini degistirdim perdelerini falan yikadim iste neyse belki yoktur diye kendi cegizimdeki hali ortulerini koltuk ortulerini serdim zaten ben kullanmam diye sobasini falan kuruverdik havalar sogudu kadin aksam eve bi geldi bize bir selam bile vermeden direk bu evi naptiniz boyle ben size ev mi temizleyin dedim niye degistirdin benim halilarimi falan diye burnumdan getirdi
(5,913 puan) tarafından
Sevinip tesekur edecegine dedigi lafa bak Allahim akil versin bnde benimkinin evine gittigimde kirik kulplu bardaklari aliom cope atiorum ne die duruor diorum belki lazim olur dior direk cope atiom bide bna diorki evime gelion herseyi cope ation bir odasi var sadece gereksiz esya dolu adim atamiosun orda at lazim olmayanlari diorum atmior bide alinior orda hersey lazim dior o kdr piski anlatamam simdi yeni gelin aldi onla beraber yasior o biraz ortaligi topluor falan oda daha kucuk tam oturtamior bazi seyleri garibim ama o esya dolu odaya dokunmuor hic
(59 puan) tarafından
Ya kuzum valla kayinvalidelerimiz ayni bende daha 19 yasindayim ama iste kendi evi dar biraz bizim de evlerimiz yanyana dedigim gibi bana esya almadilar sadece salonu ve yatak odasini dösediler diger odalar bos kaldi bos odanin birine de kendi eski kullanilmayan bildigin bin yillik esyalari tıktı yani evim yeni ev gibi degil o odanin kapisini actin mi eve bi koku yayiliyor diyorum bosaltalim bu odayi esyalari nereye koycam diyor kulalniyon mu hayir diyom atalim o zaman diyorum hayir olmaz bu odada durcak sanki kullandigin mi var bu odayi diyor bosaltsan kullancam zaten
(5,913 puan) tarafından
Aynilar valla kaynanalarimiz sen ne kdr anlatsan o anlamaz canim ve sende o kdr cok gitme oraya ilk evlendigimde gunde yuz kere arardi gelmiomusun die gelmicem derdim yine arardi gdip himayesi altinda durmami isterdi bende ona firsat vermedim cok caba gosterdim bana ve evime karismasin die simdi de karisamior bilior artik karekterimi
(59 puan) tarafından
Kuzum yemin ederim aynı ya dedigim gibi evlerimiz yanyana müstakil bide evim tek kat ariyor ben acmayinca yatak odamin camina vuruyor gel artık diye. Bak bunu da gectim daha yeni evlenmistim 1 ay falan gecmisti esim işe gitti bende banyo yapicaktim kapimi kitledim aramis aramis beni tabi banyodayim ben kapiya gelmis kapi da kitli esimi aramis direk işte gelin evde yok kapilarda kitli ariyom acmiyoda kesin biyere gitti falan diye esimde bi kac kere aramis ben acmadikca da sinir olmus sonra ciktim ben aradim esimi bana kiziyor ne oldugunu da anlayamadim sen nereye gittin kimseye haber vermeden telefonlaro niye acmiyon falan diye
(5,913 puan) tarafından
Simdiden tavrini koymazsan bu boyle devam eder benimde bir yuvam var de birak biraz yuvamda kalim bir aile kurmama izin ver de hayir demeyi bilmesen seni elinde oynatir

İlgili bir soru bulunamadı

378,220 soru

11,320,083 cevap

34,765 kullanıcı

...