0 oy
510 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 3 yasinda oglum merak ediyorum 2.cocuk ne zaman olursa bakmak daha kolay olur kendimi suan hazir hissetmiyorum mesela 2.olsa ogluma haksizlik olcak gibi geliyo yeni bebegi sevmem gibi geliyo sacma ama oglumun sevgisi ilgisi yiyecegi bile boluncek diye uzuluyorum:)))boyle dusunen var mi 2.kesinlikle istiyorum allah verise tabi ama neden boyle dusunuyorum bilmiyrum

34 Cevaplar

0 oy
(1,621 puan) tarafından
Benim ikisinin arasında tam 10 yıl var ama o kadar zaman geçtikten sonra yapınca da zor geliyor insana ara kısa olunca da kıskançlık problemleri falan oluyor bizde bile var o kadar yaş olmasına rağmen aradaki zamanla değil de senin sabrinla ilgili bence
-Reklam-
0 oy
(873 puan) tarafından
Hiç bir zamaaaaan :D
tarafından
Sizinki ne kadarlik zor galiba:)
(873 puan) tarafından
3 aylık çok zor :D valla bütün sevgimi buna vereceğim ve geleceğini hazırlayabilrsem bi daha düşünmüyorum. Çocuguma yatırım yapıcam şu an okuyorum inşallah kazayla 2.falan olmaz
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Oyle dusunuyorsan bi 3 sene daha bekle canim  benim kizim 7 yasinda oglum 5 aylik
tarafından
3 sene de cok ya iyice rahata alisirim ozaman insallah seneye istiyorum nasip olursa
0 oy
tarafından
Alakası yok bence kızım iki aylık korunmak için hap yazdı Dr almadım inşallah olursa bı erkek çocuğum olur
tarafından
Hemen mi istiyosun cocugun nasil emcek ozaman
tarafından
6 aylık olunca sütten kesecem hamile olmasamda
tarafından
Kayın annemin 4 çoçuğu arka arka 1,1,2 yaş fark var en kuçuk 7 yaşında hepsı boy boy oldu kadın 40 yaşında torunu oldu
Ben 30 mda daha ilk bı tane daha yapayım yeter
tarafından
Neden sutten kesmek istiyosun 2 yasa kadar emzirmeli sutun olduktan sonra
tarafından
6 aylık olunca işe başlayacağım  ek gıdaya başlar ona kadar
0 oy
(117 puan) tarafından

Benimkisi 6 yasinda hala düşünüyorum 2. Olmalı mı zor olur mu diye biraz cesaret almam lazım:D

tarafından
Bence sen yapmalisin artik canim hemen olmaz belki zaten senin zamanin geciyo bile yap hemen:)
(117 puan) tarafından
Su onumuzdeki 1. Sinifida atlatalim da diger sene inşallah
0 oy
tarafından
Ayy aynı şeyleri bende düşünüyorum. Kızımı cokk seviyorum sanki ikinci olunca ona haksızlık olacakmış gibi geliyor
tarafından
Ama kardessiz de olmaz ya allah verirse
0 oy
(1,165 puan) tarafından
İlk oğlum 5 yaşında sosyal iletişim sorunları konuşma gecikmesi vardı. Hemen kardeş olsun istedim çok şükür tam bir şifa oldu abisine. Öyle sevecek ve sosyal ki kardeşi abisini herşeye dahil ediyor. Bir çocuğa yapılabilecek en büyük iyilik kardeştir. Şuan 3. Hamileyim. Elimde olsa 4 5 dogururum. Sizin veremediginiz bir çok şeyi kardeşi kardeşler birbirine veriyor onlar öyle saflar ki her şeyleri doğal. En güzel çocuk eğitimi birlikte oynamaları. Evet kavga kıyamet kopuyo ama bu onlara çok şey ogretiyo. Bence bir an önce kardeşi olsun derim
tarafından
Bende sizin gibi dusunuyorum kardessiz olmaz bencede seneye istiyorum insalah allan nasip ederse
0 oy
(7,677 puan) tarafından
Bence en doğru zaman ikinci sınıfa geçince çünkü ana sınıfı ve birinci sınıf gerçekten çok emek istiyor veli olarak sürekli okulda olmak gerekiyor okuma söktürme sürecindede veliye çok iş düşüyor yani bunlar bebekle zor altından kalkılacak şeyler o nedenle iyi düşünmek lazım.
0 oy
(13,857 puan) tarafından

Oğlum üç yasina girecek Ekim'de kucugum de 6 aylık eğer bebiş sakin olursa hiç nasıl geçiyor anlamuyo insan buara dişten huzursuz biraz zor oluyor eşim genelde evde olduğu için birlikte idare edyruz:)ilkim çok zor büyüdü hala zordur tek olsun derdim hep ama nasip♥️

0 oy
(156 puan) tarafından
Benim kızımla oğlum arası 8 yaş var ocakta doğum yaptım en büyük yardımcım oğlum oldu ben müsait olmadığımda kapıyı da o açtı lazım olanıda istedim getirdi yada kardeşini oyaladı ben ufak tefek işimi hallettim şimdi kızım 6 aylık ağlasa benden önce koşar çokta olgun bi çocuk Allah razı olsun senden derim hep :)
tarafından
Ne guzel msallah size
0 oy
tarafından

Kalkıp ılk cocuguma arkadas olsun beraber oynasınlar dıye asla yapamam arada yanan ben olucam, burda herkes Allahın hıkmetı hamıle kalıyo zaten korunurken ben kalmıyorum nıyeyse yanı Rabbım nasıp etmıyo heralde bana :D aradı 3-4 yaş dusunuyorum 4 yasında kızımı yarı zamanlı kreşe verip hem kızım aktıvıte yaparken oynarken kardesıyle de ılgılenebılırım, kucucuk cocuklara abısın ablasın fıkrı empoze edılıyor hemen 1 yasında cocuktan en abısı ne ablası 5 dk oynadalar 10. Dakkka dovuyo kardesını gecen gordum kardesını ısırmıs etını koparsa koparır gucu yetmemış olmaz yanı

0 oy
(509 puan) tarafından
Bence doğru zaman senin hazır olduğun zaman çünkü sen bakıcaksın her türlü 
0 oy
(888 puan) tarafından
Canim sen kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman düşün bakacak büyütecek olan sensin 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kızım 4 yaşına gelsin kreşe vereyim o zmana eşim de işini brakir yanımıza gelir o zman yapacam

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 87 göst.
22 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmer anaa (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
27 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 246 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 181 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,644 soru

11,506,259 cevap

35,159 kullanıcı

...