0 oy
1,085 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,723 puan) tarafından

Kızlar öncelikle hepimiz allahtan geldik herşeye bin şükür. 

Benm boyum 1,68,69 kilom 72 . Yaşım 22

Benim eltim boyu 158 falan 33 yaşında 

Biz yanyana durduğumda ben kilolu görünüyom ya, aslında boyuma göre kilom çok az ama ben boyumun uzun olmasından nefret ediyorum kısa boylu insanlar hep genç ve küçükler. Ben eltimden büyük görünüyom , Annesi gibi duruyum.

Acaba 60 kg falan olsam bu arayı kapatabilirmym. 

Dün foto çektik fil gibi görünüyom yanında,

Eltim hamile olduğu halde 8 aylık ben yapılıyım büyük görünüyom bu arayı nsl kapatırım ya kilo vererek mi 

Keşke boyum kısa olsaydı :(

Dün bütün modum düştü

42 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ya canim herkesin kendinee goree bi guzelligi vardir kafana taktigin seye bi bakarmsn ??
(1,723 puan) tarafından
Annesi gibi duryrm
-Reklam-
+1 oy
(810 puan) tarafından
Bunun boyla  alakası yok kiloyla var. Zayifladiginizda göreceksiniz.
(1,723 puan) tarafından
İnşallah yaaa
+1 oy
tarafından
Canım bi video izledim kadın hep keşke 1,50 olsam 1,50.olsam diye dua edermiş en son kadın bir rahatsızlık geçiriyor ve tekerlekli sandalyeye mahkum oluyor ve boyunu olcturuyor etrafindakilere ve hakkaten 1,50 olmuş boyu...Önemli olan boy kilo değil önemli olan sağlık bende kısa insanları çok severim bende derdim keşke kisa olsaydim diye ama o videoyu izleyince bi daha da demedim☺
tarafından
Böyle mutlu olmadığın için söylüyorum 3 5 kilo ver forma girersin o zaman daha iyi olur senin için canim❤
(1,723 puan) tarafından
Haklısın emziriyom kilo vermem durdu 15 kg verdim
tarafından
Hamilelerin yapacağı direnç kilosu kıran tarifler bul yap askom,inşallah verirsin❤❤
(1,723 puan) tarafından
Yemek yemiyom cnm mutfağın yanında geçince bile üç kg alıyom
tarafından
Aynı ben sjjsjs valla baci benimde  167 168 falan boyum ama 80 kiloyum 86 dan düştüm simdi durdu deniyorum bisyeler ama bu ara iştahım çok acildi ne ileri ne geri gidiyor sjsjjs
+1 oy
tarafından
E sen boyuna göre zaten kilolusun bunda eltinin ne suçu var ? 

Senin zaten 60 kilo olman gerekiyor boyuna göre 
(1,723 puan) tarafından
Haklısın cnm demekki kilo önemli
Nasıl vercem bilmiyom bebeğim var 6 aylık eziriyom biraz verdim ama bayaaa 15 kg falan şuan durmş yani
İnşallah veririm ya
tarafından
Ben de 65 kiloyum şu an,valla hiç dert etmiyorum, ben de hiç göstermem yaşımı gören inanmaz 32 yaşında olduguma :D  emziriyorum ben de senin gibi ve kilo verme gibi bir çabam yok çünkü önceliğim sütümün azalmamasi,zaten bu yasa kadar fit gezdim bir kaç ay kilolu olsam da olur, gerçi gören diyo neren 65 olsa olsa 55-56 sındır diyo,boyum da o kadar uzun değil ha
0 oy
(711 puan) tarafından
İstemsiz tebessüm ettim kız hakkını helal et tek sorun bu olsun amann birbirinizi cekemeyip yemektense :D
(1,723 puan) tarafından
Hiç sevmiyom ztn onu nefret ederim
tarafından
Hxhshshshxhxhxhxhxhxxhxhxhxhxhhxhxxhdh ay kahkaha attım djjsjz
(1,723 puan) tarafından
O hele beni bir kaşık suda boğar
0 oy
(5,078 puan) tarafından
Niye eltinle ikiz mi olmak istiyorsun her insan farklidir
(1,723 puan) tarafından
Yok da herkes bizi kıyaslar ondan
0 oy
(8,770 puan) tarafından
Uzun boylu değilsin ki bende sandım 180 flnsin okuduk 168 sin eltin kısa sen uzun değilsin 
(1,723 puan) tarafından
Kısa boy güzel
tarafından
Benim boy 1,45 az uzun olmak isterdim ☺️☺️
tarafından
1.45 mi ben de 1.50 sjzjzj anam kaderimiz bu imiş hzjzj
(8,770 puan) tarafından
Estağfurullah hiç kimseye özel şahsi demedim kendimede kısa diyorum bende 165 hep diyorum keşke uzun olsaydım yani kisayim kızlar kısa olmak kötü bir şey değil ki kötü anlamada demedim :)
tarafından
İvet Aysum ❤️ kaderimiz bu jsjsj
Ama hamdolsun sağlığımız yerinde canım ben genç kızken çok takardim boyumu evlendikten sonra şükür takıntım geçti :)))
0 oy
(10,657 puan) tarafından

Keşke boyum uzun olsaydı :angel:

(1,723 puan) tarafından
Kaç ki cnm
(10,657 puan) tarafından
1 55 ☺️☺️
(1,723 puan) tarafından
Ne güzel
(2,191 puan) tarafından
Bencede bende diyorum keşke boyum uzun olsaydı azıcık kilo alsam tostombik oluyorum boyum 1.58 uzun olsam kiloyu daha rahat kaldirirdi bence vücut
(1,723 puan) tarafından
Canım ama ben yapılıyım azıcık kilom oldu mu eşimin yanında büyük dorym sadece eytim değil ki eşimde 170
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Daha 22 yasindasin 33 yasindaki eltinle yarişma bence benm boyumda uzun eltilerim kısadir bence uzun boy buyuk bi avantaj
(1,723 puan) tarafından
Canım kendisi bana o havayı verir kaynanamlar da öyle
(7,971 puan) tarafından
Cekemiyolardir nettt
(10,657 puan) tarafından
Boylu poslu gelin derler arkandan Allah'tan ben ve ektim kısayız kıyas olmuyor :))
(7,971 puan) tarafından
Benm boyum 1.76 eşimin dedesi bile diger eltimle yanyana gordugunde gülermiş esimin tarafinda tek uzun gelim benim o yuzden herkes çok begenir boyumu☺
(1,723 puan) tarafından
Amaan  demezler anca kıyas bizde zayıflık boydan daha önemli eltimde çok zayıf
0 oy
(8,160 puan) tarafından
Bende 157 yım kske bende az uzun olaydım ;d en fazla 165 olmak isterdim ayrıca kilon fazla değil ki yapılı olabilrsin bence 
(1,723 puan) tarafından
İnsan kilo almasında boyun güzel
0 oy
tarafından
1.55 boy biri olarak boyum biraz uzun olsaydı diyorum..29 yaşındayım 59 kgyum küçük görünürüm minyon tipliyim..sen biraz zayıfla boyunla orantılı olursan güzel olur
0 oy
tarafından

Boyuna göre kilon çok mu az ;) boyuna göre kilon çok bile sayılır. Ayrıca çokda uzun değilsin. Normalsin sadece eltin kısa o kadar.

Evet kısa boylular daha mınyon duruyor.
Benim boyum 176 ama ben çok seviyorum boyumu. Zarif duruyor bence uzun boy
0 oy
(657 puan) tarafından
Bunun boyla alakası yok. 172 boyum var 53 kiloyum. Hamileyken 72 oldum rn fazla. O zaman biraz kalıplı duruyordum.
0 oy
(2,980 puan) tarafından
Ne yapalım boy kısaltma büyüsümü :)
(1,723 puan) tarafından
Sanırım ahskjgf
0 oy
(17,332 puan) tarafından
Minyonlar daha genç görünüyor o doğru. Altının boyu kısa olabilir ama kilosu da azsa genç görünür evet. Boyun uzun ve kilon boyuna göre çok da fazla değil. Ben 165 im kilom 73 falan. Benim de açık.kilo vermem lazım ama iştahım çok açık .
(1,723 puan) tarafından
Nasıl vercem bilmiyom bebeğim var 6 aylık eziriyom biraz verdil üma bayaaa 15 kg falan şuan durmş yani
(17,332 puan) tarafından
Verirsin dostum. Bebeğin kucukmus daha .
(1,723 puan) tarafından
İnşallah ya artık yemek yemek istemiyom
0 oy
(148 puan) tarafından
Öncelikle önemli olan sağlık.bence boyun çokta uzun değil idaal yani eltin çok kısa bende 1 62 boyundayım 60 kiloyum benim eltimde 1 58 falan galiba ve bence  benim boyum kilom daha iyi hatta keşke 170 filan olsaydim keşke kendimi bazen kısa hissediyorum
0 oy
(966 puan) tarafından
168 boya 72 kilo fazla.20-40 yaş arasında bazen insanlar yaşından büyük veya genç gösterebilir.minyon tipli olmakla alakalı.
(1,723 puan) tarafından
Bebeğim 6 aylık zar zor 15 kg verdim
(966 puan) tarafından
Verirsin daha cnm.takma kiloyu şimdiden.diyet grubumuz var bak katılmak istersen gel.
0 oy
tarafından
Neyin yarışı bu 
(1,723 puan) tarafından
Eltilerin
tarafından
Abartmayın ya çocuk gibi boy kilo yarışına mı gireceksiniz
(1,723 puan) tarafından
Evet valla giriyoruz
tarafından
Allah,akıl fikir versin
0 oy
tarafından
Su taktigin seyi tamamen yasina veriyorum :) 

Dunya uzerinde takilacak son seye takilmissin :)
(1,723 puan) tarafından
Annesi gibi durmam normal mi ???
tarafından
Annesi gibi durdugunu kendin soyluyorsun canim, ben gormedim, bu kendi yorumun.
herkes kendine ozeldir, herkesin vucut yapisi farklidir. Kendini eltinle yaristirma derim, bu sekilde kendini hirpalamaktan baska birsey gecmez eline. Kilo vermek istiyorsan ver, ama kendin icin, bir baskasi icin degil.
(1,723 puan) tarafından
Doğru diyon ya ama etraftakiler de ayrı dert
tarafından
Etraftakilere ya da birbaskasina tika kulagini.
Bu yuzden gulumseyerek yasina veriyorum dedim, daha kucuksun, toysun, bunu kotu anlamda soylemiyorum, bunlar takilacak seyler degiller. Buyudukce hayatin icinde pistikce su dert ettigin seylere guleceksin. Baskasi ne der diye yasanmaz hicbirsey. Kendi kendine oncelik ver senin ne hissettigin onemli olan.
0 oy
tarafından
Cnm sen 65 kilo olsan iyi durursun. İnsan kısa boylu olmayı ister mi hiç:)

İlgili sorular

0 oy
68 cevap 758 göst.
+1 oy
43 cevap 718 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 2prensannesi1 (2,523 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,005 göst.

396,405 soru

11,857,637 cevap

35,954 kullanıcı

...