+1 oy
1,081 göst.
Diğer kategorisinde (1,091 puan) tarafından
2 gün önce eşim beni sinir etti bende rehberinde ki adını alışın babası yaptım sonra değiştirmeye üşendim. Kayınbabaya Ali Babam diye kayıtlı hiç dikkat etmedim . Onu aramışim adam telefonu açtı napiyon aşkım dedim iyiyim kızım sen napiyon dedi. Ben çok utandım ya. Adam sorun değil kizm falan dedim ama yinede olan oldu

29 Cevaplar

0 oy
(5,491 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin kız. 
-Reklam-
0 oy
(4,068 puan) tarafından

Bende nasıl dalgınlığıma denk geldiyse kızm kucağındaydı kuru üzüm leblebi çikolata faln yiyolrdı bnde kızmn ağzını sileyim derkn kayınpedrmn ağzını silmeye kalkmştım :) peçetyle kayınpedrmn ağzı arasında 10 cm anca vardı farkettim tabi ikmz bir gül gül öldük :)

0 oy
(2,610 puan) tarafından
Yüzüm yere geçerdi herhalde benim başıma gelse 
0 oy
(3,122 puan) tarafından
Masumlar apartmanında esat gülbene drken hopörler açıktı ya hikmet noldu akşım diuordu o geldi aklıma ☺☺☺☺
0 oy
(1,252 puan) tarafından

Sen yine kayinpederine demissin ya ben kac kere kaynima.dedim askim napiyosun hayatim diye :blush: kaynimin lokantası var esimde oraya telefonunu sarja takip gidiyodu bana da haber vermiyodu telefon sarjda diye ariyodum alo diyip aciyordu kaynim napiyosun aşkım dedim 6 7 kere oldu bu belkide kaybimda abim dukkanda degil diyodu ayy bak simdi yine çok utandım kusura bakma abi diyip kapatiyodum 

Bu arada seslerini telefonda annesj babasi bile cozemez o kadar cok benziyo bnde bi alo diyince anlayamiyodum yani artik esime dükkana telefonu birakmayi yasakladim kurtuldum bu rezilliklerden jhjhhhh:D

0 oy
tarafından
Gecen kurbanda yeni evliyiz kayinbabamgil kurbanlık bakmaya gittiler bende kokudan rahatsız olurum normalde eşim bak bakiyim babam kokmuş mu dedi bende koksun ne varmış canım babam dedim sarilcaktim pat boynundan öptüm kayinbabam şok ben şok eşim gül gül çatladı 10 gün dalga geçti 
0 oy
(2,975 puan) tarafından

Aay bunun daha beteri teyzem eniştesinin sesini yegeni sanıp naber koçum demiş gençken :D

0 oy
(1,486 puan) tarafından
Ay ben şok kız hic güleceğim yoktu bende nisanliyken eşime atacağım kayinbabama atmıştım tam askm seni seviyorum diye allahtan adamın okuma yazması yoktu hemen gorunceme söyleyip sildirmistm:Dddd
0 oy
(44,800 puan) tarafından

Ahahahahaha :D 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 901 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,091 puan) tarafından soruldu
+2 oy
27 cevap 694 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Seherkzll (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
76 cevap 1,815 göst.