0 oy
1,047 göst.
Aile kategorisinde (716 puan) tarafından
Kızlar eski postlarımdan bilirsiniz belki eşime destek için en azından harçlık olsun diye birşeyler yapmak istiyorum demistim lif yapıp satıyorum artı süper bir iş buldum evden kesinlikle katalogmus yok bilmem makyaj malzemesi falanmış alakası yok. Eminim benim gibi çok kadın var eşine destek olmak isteyen buraya yazmıyorum çünkü reklam diye kapatırlar diye düşünüyorum bilgi vermemi isteyen olursa özele yazsın bilgi vereyim 

24 Cevaplar

0 oy
(101 puan) tarafından
Merak ettim neymiş o iş?  :)
-Reklam-
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Banada sürekli instgramdan farmasi kurucuları msj atıyo ama bn kabul etmiyodum satamam diye banadabilgi verir misin sen para kazanmabildin mi
0 oy
(12,264 puan) tarafından

image

image

arkadaş  reklam  için yazmadı buraya ama bana yazarken  de isim kullanmadı  beni.lafama yatmadı  açıkçası 

(716 puan) tarafından
Nasıl yani ne ismi
(716 puan) tarafından
Buraya yazan herkese yazdım ben bunu ordan da diyebilirdin bende instagramda bi fenomen bu iş veren kişinin reklamını yapmıştı ordan gördüm kendim yazdım seni onu başkasını işe aldırsam bana ne gibi bir faydanız olabilir ki sadece 10 lira o kadar. Ben benim gibi olan kadınlarda azda olsa ellerine bi harçlık geçsin diye yazdım yardımcı olayım istedim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sevdaball (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 295 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 313 göst.
12 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ercey__ (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 302 göst.