0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
Maksat muhabbet olsun 

31 Cevaplar

0 oy
(7,257 puan) tarafından

image

bunun bide bi tık büyügu var ikisini alıyorum onlarla atıyorum bütün herşeyi 
tarafından
O parmakları çikolataya batır batır ye bacım wjsjjs masallah subhanallah ❤❤❤❤
(7,257 puan) tarafından
Çıbık kraker resmen :D
tarafından
Tam tam valla yemelik☺☺❤❤❤
(7,257 puan) tarafından
Gonderiyim azcik kıtlat:D jsjsj
tarafından
Kiz uzaktan böyle yerim falan diyorum da yanımda olsa kıyamam ki anca ellerini öper kokusunu çekerim❤❤ama yanımda olsa hiç de fena olmazdı sjsjjs☺☺❤Allahim kötü gözlerden saklasın minnosunu❤❤❤❤❤❤❤
(7,257 puan) tarafından
Aminn cnm.bnm aminn cümlemizin evaldini ♥️♥️seninkiler buyukmu kız özlemiş gibisin küçük bebek sanki
tarafından
Amin canim❤❤Bebeğim yok canım☺
(7,257 puan) tarafından
Allhaim kucağını boş bırakmasın cnm.bnm allha gönlüne göre versin ♥️♥️
tarafından
Amin canim benim inşallah çok istiyorum ama bakalım ne zaman bulacak o minnak melek beni❤☺
(7,257 puan) tarafından
Hayt suyunu demedi mi cnm yada eşini (karnını)cektirmeyi
tarafından
Hayit macunu kullandım ama karin cektirme ne onu bilmiyorum canim
(7,257 puan) tarafından
Cnm yere uzan sırt üstü bacaklarini kendine çek uzatma yani göbek deliğinin tam içine Hafi parmahinla bastır bişey atiyormu orda tık tık diye atmiyorsa deliğin etrafına bak orlarda biyerde atar o deliğin içinde atmiyorsa eşin kaymis derler bnmde kaymisti yerine getirdi bı abla var burda ondan iki ay sonra hamile kaldım anne kaynanan bilir aslında
tarafından
Canım dediğini yaptım ama göbek değilimde atan bisey bulamadım,en iyisi burada soruşturayim yada annemlere falan sorayım bildikleri biri varsa yaptirsinlar bana yanlarına gelince çok sagol canimmm☺❤❤❤❤
(7,257 puan) tarafından
Ozmn kaymış cnm ağır kaldırmaktan filan çok kayar bel ağrısı filan yapar ilaki biliyorlardır annengil
Karnında o atan şeyi bul canım ama sabha aç karnına daha net beli oluyor bulduktan sonra eşine masaj yaptir cnm sanki o atan şeyi deliğe itiyomus gibi onunda faydası olur her masaj yaptıktan sonra tam göbek deliğine sabun köy orayı sar öyle dursun cnm

Nedemk cnm bnm ♥️
tarafından
Yok baci ben elimi surmem bende ki öyle bi şans ki daha çok kaldırırım elimi sürersemmm☺☺ama yapan biri bulup yaptırırım canim çok sagol❤❤❤
(7,257 puan) tarafından
Ahha :D kız allha seni
Nedemk cnm bnm ♥️
tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
tarafından
Kader Karslılar bilir kaynanana sor sen sjsj göbek düşmesi de
tarafından
Tamam çiçeğim soracam ama eşimin gelmesi lazım çünkü kaynanam Türkçe bilmiyor bende kurtce anlaşamıyoruz yani sjsjsj
(7,257 puan) tarafından
Oo Esma sende biliyonmu kız bı ara bu konuyu yine birine söylemiştim tepki aldım :D kocakarı işi diye jsjsjs
tarafından
Biliyorum asko benim çok ağrım vardı ilk gebelikte götürdüler bacaklarımı sallıyor karı neyse rahmin dönmüş dedi meğer hamileymisim sjsjsj

Elini bembeyaz sütun gibi göbeğime koydu sjsj
(7,257 puan) tarafından
Hahahha :D karşı koyamamistir o göbeğe :D jsjs
tarafından
Sjsjsjsj sus kız deliiii karı bacaklarımı salladı falan
(7,257 puan) tarafından
Ahhahah bacak ne alaka kız benimki belimden totoma doğru masaj yaptı sonra göbeğime yaptı:D seninki arkadan çıksın diyemi saladi hahahahahah
tarafından
Ne bilem önce gobegimle birşeyler yaptı sonra bacaklarımı içe çektirdi sonra birde salladı sjsj hatta kadın cuceydi yapamadı destek aldı sjsj
(7,257 puan) tarafından
Ahhahah tövbe yarabiii kadin baktı sütun gibi gari biraz oynasayim demiştir :D
tarafından
Ahahhahaha valla buldu cillop gibi karıyı bi daha böylesi gelmez dedi sağa çevirdi oynadı,sola çevirdi oynadı sjsjjsjs
tarafından
Yenide evliydim zaten sjsjs
tarafından
Çıtır taze sjsjjs
tarafından
Sjsjsjsj
(7,257 puan) tarafından
Jsjsjsj
-Reklam-
0 oy
tarafından

Açarım duygusal şarkılar vururum moral bozukluğunun dibine sonra ordan oynak bi şarkı çıkar kalkar oynarim :D hic bisey için çok uzun süre üzülemem önceden günlerce aklımdan çıkmayacak olan kafama takacagim şeylere şimdi gülüp geçiyorum ömür çok kısa ve hiç birsey üzülmeye değmiyor:D (istisnalar hariç)

0 oy
tarafından
Ağlarım moralimin bozukluğuna göre böğüre böğüre sakinleşene kadar. En son kalkar bi kahve bide küçük bi çikolata hiç bişey olmamış gibi devam ederim
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Yürürüm , ağlarım içimi dökerim kendime bi  hemen toparlamaya calsiirim egzersiz yürüme vs kendimle ilgili değişikliklere başlarım bana çok iyi gelir 
0 oy
(7,358 puan) tarafından
bebegımle ilgeliniyo onun tek bir gülüşü herşeyi unutturuyor bana 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
En sevdiğim şarkıyı açıp göbek atıyorum 
0 oy
tarafından
Grani açıp oynuyorum 
(401 puan) tarafından
Hihihihihi
Deli :)
(2,445 puan) tarafından
Oh ohh :)))
tarafından
Ya da Mezdeke o an nereden eserse tavsiye ederim kizlar :))
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bebeğimle oynuyorum ona bakınca hiç bir sıkıntım kalmıyor ,bebeğim uyuyorsa mutfak kapisini kapatırım balkon kapısını açar kahve sigara yada çay sigara içer kafamı rahatlatirim 
0 oy
(11,166 puan) tarafından

Ya dip köşe yorulana kadar temizlik yaparım ya da sabahtan akşama kadar uyurum yani önceden öyleydi 3 aylık bebeyle modelim ne alemde onu bile bilmiyorum  :D

0 oy
(1,918 puan) tarafından
Acarim son ses sarkimi vururum kendimi temizlege güzel terapi tavsiye ederim :)))
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Müzik dinlerim,gezerim
0 oy
tarafından
Moralimi yerine getiren tek şey kızım 
0 oy
(313 puan) tarafından

Maalesef yemek yiyorum:D

0 oy
tarafından
Yürüyüşe cıkarım 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Müzik dinlerim..biseye moralim.bozulmussa.mutlaka anlatirim
0 oy
(1,386 puan) tarafından

Bekarken kulaklık takar müzik dinler uyurdum 

Evlendim bağıra bağıra ağladım
Oğlum doğduktan sonra ona sarılıp konusunu çekip moral buldum onunla konuştum bi arkadaş gibi
0 oy
tarafından
Hicbisey bos bos otururum
0 oy
(22 puan) tarafından
Esime sararim :)))
0 oy
(8,277 puan) tarafından
Aklımda calan sarkıyı acarımmbalkona cıkar neye bunaldıysam hem sarkıya eslık ederim hem aglarım.Efkarım gecene kadar aynı sarkıyı basa sararım
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Konsere giderim ya da bir mekan var orada bulurum kendimi son 15 yıldır 

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 642 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 337 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 337 göst.