0 oy
1,157 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Gunaydiiiiiiii ☺☺Simdii sira bendeeeee :D  

Do Gu Ra Mi Yo Ruummmmmmmmm 

10 gunum kaldii ama bende tik yok nstde sancilarim dupduz cikiyor hic inis cikis bilene yokk:D hurmaninn, merdiveninn dibine dibine vuruyoruumm yerleri ellerimle silip kalkiyoruum ama Yamacikoo gelmiyor :O

Suni gormek istemiyoruumm ve tavsiyelerinizii bekliyoruummmmmm :P

25 Cevaplar

0 oy
(346 puan) tarafından
Sende benim gibi olacan desene doguma gittigimde ne agri ne sanci ne su ne nişan sadece 1cm acilmam vardi suni sanci aldim bende oylelikle dogdu 
tarafından
Ayyy benimde sonum oyle saniriim
(346 puan) tarafından
Daha 10 gunun varmis belki gelir
tarafından
Insallah.bakalm canim
-Reklam-
0 oy
(667 puan) tarafından
Benin hic sancim olmadi sifirr tam 4o. Haftasi doldu nisani geldi sancilarim basladi ama dogumu baslatnak istiyorsan korunmasiz sekilde iliski ise yariyor ve evi guzelce comelerek sil ama daha 10 gunu varmis biraz.daha beklese dah iyi degil mi
tarafından
Iyii iyi canimda agrilarim cok var sag elim hep uyusuk ellerim ayaklarim sis diz kapaklarim kaldirmio artk karnimin alti aciyor cok aci cekiom yani ne.bileiim
(667 puan) tarafından
Acır canım bebek kanala inmiş demek ki ondan acıyor ćok az kalmış ödemler doğurdugun gibi azaliyo korkma
tarafından
Ahh inss canim yaa zorlaniom valla rabbim yardim etsin ins
(667 puan) tarafından
Insallah canimm
0 oy
(663 puan) tarafından

Kız akşam okadar gülmüşümki sancılarım başladı gece doktora gittim yatış doğumu durduralım diyor bende bu sefer kalsın hafta sonumu çocuklarımla geçirmek istiyorum dedim doğuğacaksa doğsun tam 3 aydır sancı çekiyom yeter yani kıvran kıvran nereye kadar :getlost:

tarafından
Anaa sen kac haftaliksinn kii canim.
(663 puan) tarafından
35 haftalık canım inşallah bugün hepimiz doğururuz doğuran haber versin
tarafından
Amiin canimm :D ben dogurursamm mutlaka yazarmm
0 oy
tarafından
Valla bacım son haftamda habire yerleri bez alıp sildim hastaneye yürüyerek gidip geldim yinede vurdular suniyi doğum çabuk olsun diye veriyolarmış
tarafından
Ayy dogru.diosun bazen hersei yapsanda olmuo canim hakkimzda hayirlisii olsuunn
tarafından
Aynen öyle canım hayırlısıyla bi sancıda alırsın kucağına inşallah :)
0 oy
tarafından
Bana kalsa sancımı evde çek suyun gelene kadar suyun geldigi an gidersin sıcak su ile banyo yap inşallah rahat olur cnm
tarafından
Insallahh canimm yaa sicak su ile yapiyorum hep :/

İlgili bir soru bulunamadı

377,334 soru

11,292,227 cevap

34,710 kullanıcı

...